Výsledky LIVE a oficiálne poradie z Bratislava Marathon 2024.
Výsledkové listiny od CSOB Bratislava Marathon na 07/04/2024. Na tejto stránke nájdete aj rebríčky z predchádzajúcich rokov (2021, 2022, 2023).
Výsledky Bratislava Marathon 2024
Pos | Name | Time |
1 |
Kosek Pawel |
02:25:31 |
2 |
Hladik Marek |
02:26:44 |
3 |
Kučera Martin |
02:32:13 |
4 |
Jedlinszki Gábor |
02:38:31 |
5 |
Kozlík Lukáš |
02:39:24 |
6 |
Stevanovic Mladen |
02:39:45 |
7 |
Michalec Tomáš |
02:41:34 |
8 |
Čabala Vojtech |
02:45:07 |
9 |
Mohamed Ait Hammouch |
02:44:14 |
10 |
Srnánek Rastislav |
02:47:17 |
11 |
Beníček Matěj |
02:47:25 |
1 |
Šustić Nataša |
02:48:59 |
12 |
Vidlička Marek |
02:50:22 |
13 |
Havetta Patrik |
02:49:54 |
14 |
Bolerác Dominik |
02:50:45 |
15 |
Doria Massimiliano |
02:52:41 |
16 |
Tadic Igor |
02:53:31 |
17 |
Kučera Petr |
02:53:50 |
2 |
Polohová Zuzana |
02:54:14 |
18 |
Poleyn Florent |
02:54:55 |
19 |
Drga Adam |
02:56:09 |
20 |
Marčičiak Lukáš |
02:56:14 |
21 |
Petkov Radovan |
02:56:19 |
22 |
Hloch Jan |
02:56:11 |
23 |
Stolzlederer Robert |
02:55:29 |
24 |
Koscielnik Krzyszrof |
02:57:24 |
25 |
Hašpl Marcel |
02:57:18 |
26 |
Klimčík Šimon |
02:57:35 |
27 |
Dosoudil František |
02:57:28 |
28 |
Staruch Andrej |
02:58:55 |
29 |
Ciappara Gianni |
02:58:18 |
30 |
Koprda Matúš |
02:59:10 |
31 |
Schmusch Wolfgang |
02:59:28 |
32 |
Šefčík Marek |
02:59:52 |
3 |
Špičáková Jitka |
03:00:28 |
33 |
Stehlik Peter |
03:00:35 |
34 |
Šavol Matej |
02:59:41 |
4 |
Schnaitl Alina |
03:00:42 |
5 |
Nováková Barbora |
03:01:45 |
35 |
Pahlitzsch Dominik |
03:03:24 |
36 |
Vlahović Zvonimir |
03:03:03 |
37 |
Maťko Tomáš |
03:03:53 |
6 |
Bednáriková Dominika |
03:03:59 |
38 |
Denke Radoslav |
03:04:41 |
39 |
Plevak Milan |
03:05:47 |
40 |
Hrašna Pavol |
03:05:34 |
41 |
Loquet Bram |
03:05:46 |
42 |
Škvorc Siniša |
03:05:20 |
43 |
Mach Ján |
03:06:10 |
44 |
Debriacher Dominik |
03:06:10 |
45 |
Hanus Ján |
03:06:40 |
7 |
Virag Angela |
03:07:19 |
46 |
Gradiček Matej |
03:07:29 |
47 |
Jasinski Łukasz |
03:07:48 |
48 |
Hegedüs Levente |
03:09:01 |
8 |
Melanie Bentahar |
03:09:12 |
49 |
Štora Peter |
03:09:06 |
50 |
Páleník Andrej |
03:09:37 |
51 |
Nosicky Matej |
03:09:09 |
52 |
Kurucz Jozef |
03:09:19 |
53 |
Matonis Audrunas |
03:09:08 |
54 |
Skřivánek Martin |
03:09:10 |
55 |
Polak Tomasz |
03:09:25 |
9 |
Jurišić Veronika |
03:10:05 |
10 |
Roháčová Radka |
03:10:14 |
56 |
Aslin Gaspard |
03:10:00 |
57 |
Bódi Viktor |
03:09:32 |
58 |
Kuczyński Krzysiek |
03:10:18 |
59 |
Zaťko Marian |
03:11:48 |
11 |
Brasanac Stojana |
03:11:04 |
60 |
Gilan Martin |
03:12:22 |
61 |
Balić Darko |
03:13:03 |
62 |
Murphy Isaac |
03:12:45 |
63 |
Diaz Tome Ivan |
03:11:55 |
64 |
Piešťanský Peter |
03:12:48 |
65 |
Bohumel Lukáš |
03:13:28 |
66 |
Blach Ján |
03:13:42 |
67 |
Nadenicek David |
03:14:13 |
68 |
Zigo Branislav |
03:13:56 |
69 |
Hernas Kamil |
03:13:21 |
70 |
Frydrych Martin |
03:14:26 |
12 |
Šimunović Silvia |
03:13:57 |
71 |
Šajber Igor |
03:13:57 |
72 |
Dvorščík Milan |
03:14:43 |
73 |
Worobel Tomas |
03:14:54 |
74 |
Mitas Mário |
03:13:14 |
75 |
Gulán Miroslav |
03:14:48 |
76 |
Miklošovič Daniel |
03:14:58 |
77 |
Krejčí Martin |
03:14:43 |
13 |
Semrádová Adélka |
03:14:43 |
78 |
Pavuk Marian |
03:15:21 |
14 |
Cosson Jessica |
03:14:13 |
79 |
Shirley Damian |
03:14:14 |
80 |
Papuga Miroslav |
03:15:18 |
81 |
Hodossy Tamás |
03:15:57 |
82 |
Selucký Jiří |
03:16:01 |
83 |
Tallo Pavol |
03:15:12 |
84 |
Kormos Marek |
03:15:34 |
85 |
Thibaut Leblanc |
03:15:56 |
86 |
Gargalovič Ján |
03:16:08 |
Kompletný zoznam výsledkov od Bratislava Marathon
Výsledky z minulých rokov:
Výsledky Bratislava Marathon 2023
Výsledky Muži 2023
Pos | Name | Nat. | Time |
1. |
Ivaniuta Taras |
UKR |
02:22:23 |
2. |
Fosti Roman |
EST |
02:23:46 |
3. |
Kosek Paweł |
POL |
02:27:57 |
4. |
Kozłowicz Tomasz |
POL |
02:27:59 |
5. |
Kučera Lukáš |
CZE |
02:30:57 |
6. |
Kučera Martin |
CZE |
02:32:29 |
7. |
Ilavský Miroslav |
SVK |
02:33:39 |
8. |
Michalec Tomáš |
SVK |
02:35:41 |
9. |
Gutiérrez Vicente Jaime |
ESP |
02:36:17 |
10. |
Kocian Konštantín |
SVK |
02:40:00 |
11. |
Bukovjan Filip |
CZE |
02:40:31 |
12. |
Bacheski Mile |
MKD |
02:40:58 |
13. |
Srnánek Rastislav |
SVK |
02:41:29 |
14. |
Drga Adam |
SVK |
02:41:35 |
15. |
Čabala Vojtěch |
CZE |
02:41:57 |
16. |
Kučera Daniel |
CZE |
02:42:01 |
17. |
Ivanov Mile |
MKD |
02:42:21 |
18. |
Betassa Marco |
ITA |
02:42:42 |
19. |
Červeň Ján |
SVK |
02:42:48 |
20. |
Christophe Greiner |
FRA |
02:42:49 |
Výsledky Ženy 2023
Pos | Name | Nat. | Time |
1. |
Jozić Ines |
CRO |
02:59:29 |
2. |
Nováková Barbora |
CZE |
03:03:06 |
3. |
Roháčová Radka |
SVK |
03:05:18 |
4. |
Vrbová Kateřina |
CZE |
03:08:27 |
5. |
Sebestian Sylvia |
SVK |
03:09:43 |
6. |
Kawalec Anna |
POL |
03:14:13 |
7. |
Sasváriová Michaela |
SVK |
03:14:59 |
8. |
Drewnicka-Ogrodnik Joanna |
POL |
03:18:34 |
9. |
Staňová Veronika |
SVK |
03:18:37 |
10. |
Hudeková Andrea |
SVK |
03:23:03 |
11. |
Jacobsson Linda |
SWE |
03:25:13 |
12. |
Kučerová Eva |
CZE |
03:26:08 |
13. |
Kočí Halka |
CZE |
03:28:08 |
14. |
Zych Katarzyna |
POL |
03:28:11 |
15. |
Poliaková Gabriela |
SVK |
03:31:36 |
16. |
Kisieli?T? Aurelija |
LTH |
03:31:57 |
17. |
Ojdanic Ecija |
CRO |
03:32:07 |
18. |
Grendova Valentina |
SVK |
03:32:22 |
19. |
Princip Kristina |
CRO |
03:32:22 |
Výsledky Bratislava Marathon 2022
Výsledky Muži - Top 100
Rank | Name | Club | Time |
1 |
Ivaniuta Taras |
Reštartnisa.Sk |
02:27:03 |
2 |
Svajda Gabriel |
Dôverun |
02:38:20 |
3 |
Šulja Michal |
Lesky\'S Runners |
02:40:31 |
4 |
Grün Vojtěch |
Salomon-Suunto |
02:42:51 |
5 |
Skokan Dominik |
Inov8 |
02:46:07 |
6 |
Matis Dávid |
4Runners |
02:46:53 |
7 |
Drga Adam |
Finančné Centrum A.S. |
02:46:58 |
8 |
Antończak Damian |
Krasnystaw Biega |
02:47:15 |
9 |
Žajdlík Robert |
Slovnaft |
02:48:27 |
10 |
Kamendy Marián |
Bk Spartak Medzev |
02:48:36 |
11 |
Vidlička Marek |
Šk Atléti Banská Štiavnica |
02:49:11 |
12 |
Puškár Michal |
Bernohy.Sk |
02:49:50 |
13 |
Šubert Róbert |
|
02:50:48 |
14 |
Max Lukas |
Team2012.At |
02:51:20 |
15 |
Drotován Juraj |
|
02:51:54 |
16 |
Berta Gabor |
Dvtk |
02:53:18 |
17 |
Forgáč Matúš |
Dubnica Nad Váhom |
02:53:40 |
18 |
Neal Tobias |
Dsg Wien |
02:54:02 |
19 |
Berencsi Miklos |
|
02:54:09 |
20 |
Kuchárek Marcel |
Bernohy.Sk |
02:54:45 |
21 |
Šavol Matej |
|
02:54:53 |
22 |
Halaj Dušan |
Kpš Nereus Žilina |
02:55:31 |
23 |
Srnánek Rastislav |
Šk Triatlon Pezinok |
02:55:32 |
24 |
Tisseau Yorik |
N.A |
02:56:15 |
25 |
Hudec Štefan |
Stavex Top Sro |
02:56:37 |
26 |
Balog Ondrej |
|
02:57:25 |
27 |
D’Eramo Antonio |
|
02:57:41 |
28 |
Ďurta Tomáš |
Tri |
02:58:07 |
29 |
Dvorský Peter |
Ultramotivation |
02:59:00 |
30 |
Stora Peter |
|
02:59:21 |
31 |
Staruch Andrej |
|
02:59:24 |
32 |
Szabo Michal |
Galanta |
02:59:27 |
33 |
Antończak Marek |
Krasnystaw Biega |
02:59:31 |
34 |
Budaj Robert |
Ttdk |
02:59:39 |
35 |
Nádeníček David |
Kesbuk |
02:59:51 |
36 |
Hricko Jozef |
|
03:00:02 |
37 |
Plevák Milan |
Bk Lysá Pod Makytou |
03:00:16 |
38 |
Páleník Andrej |
Umimbehat.Cz |
03:00:16 |
39 |
Pazdera Miroslav |
Zapro Team |
03:01:32 |
40 |
Jaroš Tomáš |
Café Racers |
03:02:00 |
41 |
Devecka Adrian |
Michalovce |
03:02:56 |
42 |
Hořínek Martin |
Sk Oceláci Ostrava |
03:03:30 |
43 |
Götz Bohdan |
Najmenšie Karpaty |
03:03:58 |
44 |
Jiříček Michal |
|
03:04:01 |
45 |
Gutrai Kristian |
Esztergomi Futóművek |
03:04:24 |
46 |
Gajdár Peter |
|
03:04:26 |
47 |
Gargalovič Ján |
Čergovrun |
03:04:27 |
48 |
Dóka Peter |
Bernohy.Sk |
03:04:35 |
49 |
Šajbidor Matúš |
Obec Šoporňa |
03:05:01 |
50 |
Kello Tomáš |
Titans |
03:05:22 |
51 |
Liška Aleš |
Universal Usu Team |
03:06:12 |
52 |
Lešták Peter |
James Bratislava |
03:06:37 |
53 |
Gmasz Peter |
Hoadläufer Frauenkirchen |
03:06:38 |
54 |
Kubiš Jakub |
|
03:07:33 |
55 |
Vinjar Tomáš |
Peace&Love4Run |
03:07:49 |
56 |
Orevac Ľuboš |
Proefekt |
03:08:59 |
57 |
Miklošovič Daniel |
Šúrovce |
03:09:14 |
58 |
Pekár Lukas |
Čergovrun |
03:09:21 |
59 |
Kolář Jiří |
Hammer Ocr Team |
03:09:35 |
60 |
Kubík Michal |
Kphc Turčianske Teplice |
03:09:41 |
61 |
Krč Tomáš |
Zažiť |
03:10:07 |
62 |
Barta Marek |
Bart.Sk |
03:11:10 |
63 |
Ivančík Martin |
Dúbravský Pedál |
03:11:21 |
64 |
Blach Ján |
The Minions |
03:11:34 |
65 |
Pavlech Juraj |
Bernohy.Sk |
03:11:40 |
66 |
Bár Lukáš |
Kongsberg Pcs Brno |
03:12:01 |
67 |
Očenáš Daniel |
Šk Raja |
03:12:20 |
68 |
Kovac Tibor |
Akzvp Lučatin |
03:12:33 |
69 |
Gachulinec David |
Bratislava |
03:12:52 |
70 |
Křížek Martin |
Tobi Team |
03:12:56 |
71 |
Thomka Ľuboš |
Škp Martin |
03:12:58 |
72 |
Kriváček Tomáš |
|
03:13:07 |
73 |
Hrušovský Marek |
Plastic Omnium |
03:13:07 |
74 |
Senoner Thomas |
Lg Decker Itter |
03:13:54 |
75 |
Kolena Michal |
Kbl Škp Martin |
03:14:02 |
76 |
Leszczynski Mateusz |
Swords Athletics |
03:14:03 |
77 |
Hinšt Jakub |
|
03:14:11 |
78 |
Duchoň Michal |
|
03:14:13 |
79 |
Pavuk Marian |
Spider Team Levice |
03:14:29 |
80 |
Rebhandl Kurt |
Sk Vöest |
03:14:56 |
81 |
Kazda Petr |
|
03:15:20 |
82 |
Adamovič Ján |
|
03:15:21 |
83 |
Chalupa Martin |
Psg Mechanix |
03:15:41 |
84 |
Kučera Martin |
Sk Fuga |
03:15:44 |
85 |
Domonkos László |
Slovnaft |
03:15:47 |
86 |
Lička Martin |
Ostrava |
03:16:19 |
87 |
Lukesch Michael |
Ltc Seewinkel |
03:16:23 |
88 |
Barinovas Saulius |
|
03:16:41 |
89 |
Lackner Markus |
Hoadläufer Frauenkirchen |
03:17:00 |
90 |
Reich Libor |
Mattoni Freerun Zlín |
03:17:03 |
91 |
Marek Milan |
|
03:17:39 |
92 |
Bennett Richard |
Run Buddy |
03:17:47 |
93 |
Kubala Pavol |
|
03:18:02 |
94 |
Hodossy Tamás |
Csallóközkürt |
03:18:25 |
95 |
Sedláček Samuel |
|
03:18:28 |
96 |
Ďuriga Stanislav |
|
03:18:52 |
97 |
Holicza Dr. Peter |
Kancellária Se |
03:19:43 |
98 |
Ochodničan Miroslav |
Bk Jg Zilina |
03:19:51 |
99 |
Bíró Attila |
Dunaszerdahely |
03:19:54 |
100 |
Panus Peter |
|
03:20:08 |
Výsledky Ženy - Top 100
Rank | Name | Club | Time |
1 |
Tarasova Yuliia |
|
02:54:53 |
2 |
Čorbová Nikola |
Bmsc |
02:56:45 |
3 |
Líšková Ivana |
Veredasport |
02:56:49 |
4 |
Nováková Barbora |
Sokol Kunvald |
02:59:09 |
5 |
Vitovičová Jarmila |
Čergovrun |
02:59:22 |
6 |
Sebestian Sylvia |
|
03:01:35 |
7 |
Zvonková Silvie |
Zvonek Sport |
03:01:56 |
8 |
Kinga Zólyomi |
Csömör Sport |
03:07:35 |
9 |
Szekeres Anna |
Pannonhalma |
03:09:03 |
10 |
Kusendová Monika |
Atletika Nové Mesto |
03:11:29 |
11 |
Kočí Halka |
|
03:14:24 |
12 |
Vallová Michaela |
|
03:19:02 |
13 |
Sasvariova Michaela |
Pohodová Streda |
03:21:16 |
14 |
Simunková Jana |
Running Panda |
03:22:22 |
15 |
Reine Evija |
|
03:23:05 |
16 |
Karolyi Anett |
|
03:23:26 |
17 |
Olsson Carolina |
|
03:28:19 |
18 |
Bednáriková Dominika |
|
03:29:13 |
19 |
Swedberg Elizabeth |
|
03:29:36 |
20 |
Zych Katarzyna |
Bonnie & Clyde |
03:32:09 |
21 |
Kamendy Zuzana |
Bk Spartak Medzev |
03:33:43 |
22 |
Charvátová Lenka |
Bratislava Runners |
03:34:24 |
23 |
Butoracová Ivana |
Mtc Vysna Sebastova |
03:34:25 |
24 |
Stoličná Zuzana |
Ak Veterán Bratislava |
03:36:03 |
25 |
Jurčiová Zuzana |
|
03:38:21 |
26 |
Poliaková Gabriela |
|
03:40:18 |
27 |
Besedičová Ivana |
Sheruns Bratislava |
03:42:29 |
28 |
Grendová Andrea |
Revúca |
03:43:51 |
29 |
Gajdošíková Anita |
Nzbk |
03:45:44 |
30 |
Paleniková Zuzana |
Mpk Dolný Kubín |
03:47:01 |
31 |
Karácsonyová Kristína |
|
03:51:44 |
32 |
Kalkusová Marie |
|
03:52:17 |
33 |
Pomajbova Maria |
|
03:53:34 |
34 |
Horvat Mateja |
Lj Tekači |
03:55:25 |
35 |
Heldesova Janka |
|
03:57:42 |
36 |
Bothova Marta |
|
03:57:52 |
37 |
Rimovská Mária |
|
03:58:05 |
38 |
Mackova Martina |
|
03:58:13 |
39 |
Günther Anneli |
Sweden Runners |
03:58:30 |
40 |
Filinová Michaela |
Žilina |
03:59:27 |
41 |
Bebjáková Kristína |
|
04:00:43 |
42 |
Kalina Anikó |
|
04:03:37 |
43 |
Orihelová Andrea |
Obs Drahovce |
04:04:56 |
44 |
Zahradníková Eva |
Stg Prievidza |
04:07:58 |
45 |
Savarová Lenka |
Ruín Runners |
04:08:13 |
46 |
Ivančáková Mária |
|
04:09:29 |
47 |
Dančišinová Lucia |
Čergovrun/Sutt |
04:09:37 |
48 |
Veghova Emilia |
Želiezovce |
04:10:03 |
49 |
Kočíšková Monika |
To Run Stará Turá |
04:11:54 |
50 |
Masaryková Silvia |
|
04:12:26 |
51 |
Orzechowska Julia |
|
04:12:59 |
52 |
Nachtneblová Kristina |
|
04:14:06 |
53 |
Milota Sandra |
|
04:15:13 |
54 |
Mozoláková Zuzana |
Bežecký Klub Rtvs |
04:15:18 |
55 |
Kukulova Romana |
Račianske Rýchle Šípy |
04:16:27 |
56 |
Němcová Soňa |
Šneci V Běhu |
04:16:51 |
57 |
Krajňáková Katarína |
Maras Team |
04:21:44 |
58 |
Mikulová Barbora |
|
04:27:04 |
59 |
Cempírková Veronika |
|
04:27:43 |
60 |
Gorčíková Natálie |
|
04:27:43 |
61 |
Bulubas Milecova Miroslava |
|
04:28:22 |
62 |
Benčíková Natália |
|
04:28:46 |
63 |
Bachmayerová Petra |
|
04:31:18 |
64 |
Chochlíková Laslopová Zuzana |
|
04:33:19 |
65 |
Švara Miriam |
Lj Tekači |
04:36:35 |
66 |
Hollá Kristína |
|
04:38:03 |
67 |
Beňaková Dominika |
|
04:42:21 |
68 |
Dr. Sóki Krisztina |
|
04:42:56 |
69 |
Hupkova Katarina |
Ck Svaty Jur |
04:44:31 |
70 |
Seidlova Eva |
Ak Tlmače |
04:46:18 |
71 |
Zemanová Martina |
12 Z Ivanky |
04:46:20 |
72 |
Kováčová Simona |
|
04:49:00 |
73 |
Nešporová Nadežda |
|
04:53:42 |
74 |
Hoellerer Dominika |
|
04:57:36 |
Výsledky Bratislava Marathon 2021
Výsledky Muži - Top 100
Rank | Name | Club | Time |
1 |
Ilavský Miroslav |
Jogging Klub Dubnica N/V |
02:34:19 |
2 |
Frelich Martin |
Sokol České Budějovice |
02:42:12 |
3 |
Srnánek Rastislav |
Šk Triatlon Pezinok |
02:48:05 |
4 |
Darmovzal Jan |
|
02:51:09 |
5 |
Puškár Michal |
Bernohy.Sk |
02:52:56 |
6 |
Hatala Martin |
Moji Ľudia Černová |
02:53:19 |
7 |
Meleg Martin |
Ovsiste |
02:54:25 |
8 |
Kábela Jan |
Sp Malenovice |
02:55:53 |
9 |
Jurčík Jozef |
Atletika Šk Skalica |
02:56:06 |
10 |
Ďurta Tomáš |
Tri |
02:59:27 |
11 |
Šrámek Vladimír |
Ďurikam Running Team |
03:02:24 |
12 |
Užák Matúš |
Spiš Market Spišská Nová Ves |
03:02:58 |
13 |
Oravec Ľuboš |
Proefekt |
03:08:32 |
14 |
Šavol Matej |
|
03:11:52 |
15 |
Liška Aleš |
|
03:12:31 |
16 |
Přikryl David |
Stg Prostějov |
03:13:13 |
17 |
Balog Ondrej |
|
03:13:23 |
18 |
Kuchárek Marcel |
Bernohy.Sk |
03:13:56 |
19 |
Repa Matúš |
Tempest |
03:15:02 |
20 |
Timár Tibor |
Proefekt |
03:15:50 |
21 |
Kralik Marek |
Billa |
03:16:19 |
22 |
Miklošovič Daniel |
Šúrovce |
03:16:49 |
23 |
Drozd Roman |
|
03:17:19 |
24 |
Jankovič Adrián |
West End Bratislava |
03:17:37 |
25 |
Fillo Ivan |
Olypijský Klub Topoľčany |
03:17:54 |
26 |
Kubiš Jakub |
|
03:18:06 |
27 |
Štora Peter |
Reding S. R. O. |
03:18:35 |
28 |
Menis Miloš |
|
03:19:44 |
29 |
Freymann Konrad |
|
03:20:17 |
30 |
Mecele Branislav |
|
03:20:58 |
31 |
Havlík Tomáš |
|
03:22:21 |
32 |
Mihálek Michal |
|
03:22:51 |
33 |
Semsej Matej |
Www.Runeller.Sk |
03:23:00 |
34 |
Pavlacký Jaroslav |
|
03:23:41 |
35 |
Ďuriga Stanislav |
|
03:24:06 |
36 |
Ferda Kamil |
T.J. Sokol Moravské Bránice |
03:24:18 |
37 |
Selucký Jiří |
Kyjov |
03:24:37 |
38 |
Kulich Michal |
Šognitra |
03:24:53 |
39 |
Kubala Pavol |
Rača |
03:24:57 |
40 |
Jonker Harry |
|
03:25:01 |
41 |
Tokarewicz Damian |
Damian Tokarewicz |
03:25:16 |
42 |
Gutrai Kristian |
Esztergomi Futóművek |
03:26:20 |
43 |
Staroň Richard |
|
03:26:45 |
44 |
Mráz René |
|
03:28:00 |
45 |
Janžo Martin |
|
03:28:16 |
46 |
Žiaran Ján |
Basf |
03:28:58 |
47 |
Richter Andrej |
|
03:29:39 |
48 |
Lapos Norbert |
Nzbk |
03:29:56 |
49 |
Železov Konstantin |
Turiec.Run |
03:30:01 |
50 |
Tran Tomas |
Ak Baník Prievidza |
03:30:01 |
51 |
Orságh Ľubomír |
Akšk Umb Bb |
03:30:02 |
52 |
Pilek Martin |
Ibm |
03:30:26 |
53 |
Szabó Balázs |
Élményfutárok |
03:30:33 |
54 |
Hrncir Lubos |
Bernohy.Sk |
03:30:49 |
55 |
Gasparik Tomas |
Bezecky Klub Gabcikovo |
03:31:29 |
56 |
Grom Marcel |
Ďurtus Tím |
03:33:28 |
57 |
Šilhár Dárius |
Eset |
03:34:38 |
58 |
Múnera-Chavarría Sergio |
|
03:34:55 |
59 |
Kovář Michal |
|
03:35:37 |
60 |
Jalc Miroslav |
|
03:35:49 |
61 |
Marko Danny |
|
03:36:06 |
62 |
Mečiar Viktor |
Titani Povazska Bystrica |
03:36:08 |
63 |
Kolář Jiří |
Stg Česká |
03:36:20 |
64 |
Jankola Ján |
Mk Tvrdošín |
03:36:32 |
65 |
Pavlech Juraj |
Bernohy.Sk |
03:37:42 |
66 |
Hodossy Tamás |
Csallóközkürt |
03:38:02 |
67 |
Scholtz Maroš |
Pretekarys |
03:38:37 |
68 |
Kováč Marek |
W&F |
03:38:38 |
69 |
Brnčal Miloš |
|
03:38:48 |
70 |
Kunkel Sven |
|
03:39:17 |
71 |
Dvorský Ondřej |
Mattoni Free Run Zlín |
03:39:25 |
72 |
Mišík Igor |
|
03:39:36 |
73 |
Žaloudek Martin |
|
03:39:37 |
74 |
Jonáš Vít |
Čechovka Břeclav |
03:39:58 |
75 |
Adamovič Ján |
|
03:41:05 |
76 |
Pekár Martin |
Ak Baník Prievidza |
03:41:06 |
77 |
Bár Lukáš |
Kongsberg Pcs Brno |
03:41:29 |
78 |
Babulic Roman |
|
03:41:34 |
79 |
Ikáš Martin |
|
03:42:01 |
80 |
Findra Stanislav |
Jonckers |
03:42:05 |
81 |
Derbli Fernando |
|
03:42:08 |
82 |
Batko Marcin |
|
03:42:39 |
83 |
Pivarči Miroslav |
|
03:42:49 |
84 |
Seemann Slavomir |
|
03:43:02 |
85 |
Svec Miroslav |
Avropa.Eu |
03:43:03 |
86 |
Bodor Denis |
|
03:43:03 |
87 |
Zaťkuliak Ivan |
|
03:43:04 |
88 |
Kazda Petr |
|
03:43:09 |
89 |
Madreiter Thomas |
|
03:43:31 |
90 |
Zelenák Ivan |
Nitra |
03:43:34 |
91 |
Sanitra Martin |
Kamzik.Com |
03:44:14 |
92 |
Shalabi Akram |
|
03:44:31 |
93 |
Verster Rigardt |
|
03:44:33 |
94 |
Kovács Kornel |
|
03:44:49 |
95 |
Schiewe Andrzej |
|
03:44:58 |
96 |
Berčák Eduard |
Vúb |
03:45:30 |
97 |
Hozza Marek |
Mkšs-Ak Kysucké Nové Mesto |
03:45:35 |
98 |
Poláček Marián |
Arganolej.Sk |
03:45:36 |
99 |
Stolár Martin |
|
03:45:46 |
100 |
Kämmerer Maik |
|
03:45:47 |
Výsledky Ženy
Rank | Name | Club | Time |
1 |
Nováková Barbora |
Sokol Kunvald |
03:04:15 |
2 |
Kočí Halka |
|
03:20:49 |
3 |
Hudeková Andrea |
Tj Tatran Krásno Nad Kysucou |
03:27:30 |
4 |
Gulyás Krisztina |
Futóbarátok Egyesület Győr |
03:35:37 |
5 |
Selucká Blanka |
Kyjov |
03:39:53 |
6 |
Kamendy Zuzana |
Bk Spartak Medzev |
03:43:03 |
7 |
Makuchova Adriana |
|
03:47:49 |
8 |
Bebjáková Kristína |
|
03:53:00 |
9 |
Jurčiová Zuzana |
|
03:53:54 |
10 |
Mattošová Lucia |
Bratislava |
03:53:56 |
11 |
Havierniková Zdenka |
Klub Nenapraviteľných Optimistov |
03:54:28 |
12 |
Zaprazna Dominika |
|
03:57:07 |
13 |
Babkova Karin |
|
03:57:53 |
14 |
Karácsonyová Kristína |
|
03:58:44 |
15 |
Káčerová Michaela |
|
03:58:57 |
16 |
Gajdošíková Anita |
Nzbk |
04:00:08 |
17 |
Jurdová Iveta |
Klub Nenapraviteľných Optimistov |
04:04:57 |
18 |
Rybecká Silvia |
Pilates Expert |
04:08:08 |
19 |
Puškárová Jana |
|
04:10:00 |
20 |
Selecka Katarina |
|
04:14:05 |
21 |
Čuga Eva |
Slobodné Kráľovstvo Velkolúcke |
04:14:35 |
22 |
Filinová Michaela |
|
04:15:03 |
23 |
Sojáková Mária |
|
04:15:19 |
24 |
Bothová Marta |
|
04:16:17 |
25 |
Komárková Zlatuše |
Sk Čnb |
04:17:24 |
26 |
Dvorská Lenka |
|
04:18:26 |
27 |
Rimovská Mária |
|
04:20:10 |
28 |
Hosmajová Jana |
|
04:25:42 |
29 |
Jendrichovská Danka |
Tttrend |
04:28:44 |
30 |
Franke Elke |
|
04:29:22 |
31 |
Kukulova Romana |
Račianske Rýchle Šípy |
04:31:52 |
32 |
Strakova Karolina |
|
04:34:06 |
33 |
Mudrončeková Nevenka |
|
04:34:57 |
34 |
Seidlová Eva |
Ak Tlmače |
04:39:35 |
35 |
Igova Asya |
|
04:41:48 |
36 |
Kočíšková Monika |
Torun Stará Turá |
04:41:58 |
37 |
Strack Judith |
Marathon4You.De |
04:44:47 |
38 |
Petakova Samanta |
Ig : Samanta.Runner |
04:50:05 |
39 |
Gołofit Aneta |
|
04:53:23 |
40 |
Moayedi Parvaneh |
|
04:56:25 |
41 |
Lebitsch Herlinde |
|
05:01:04 |
42 |
Csaplárová Judit |
|
05:05:04 |
Všetky výsledky a fotografie z Bratislava Marathon
Viac športu na Slovensku:
Kommentar schreiben