De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Antwerp 10 Miles 2024.
De uitslagenlijsten van Antwerp 10 Miles op 21.04.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2021, 2022, 2023).
Uitslagen Antwerp 10 Miles 2024
Pos | Name | Team | Time |
1 |
Kibet Alex |
|
47:21:00 |
2 |
Saké Nicolaï |
Pa Solutions |
47:29:00 |
3 |
Somers Michael |
|
47:48:00 |
4 |
Baeten Stijn |
Runners’ Lab |
49:25:00 |
5 |
Leunckens Ward |
Addict Store Running Team |
49:37:00 |
6 |
Vandecasteele Angelo |
|
49:41:00 |
7 |
Van Praet Ruben |
Uza |
49:48:00 |
8 |
Vanderlinden Lolo |
|
49:50:00 |
9 |
De Cuyper Simon |
Sportoase |
50:05:00 |
10 |
Schauwaers Kevin |
|
50:25:00 |
11 |
Van Assche Lukas |
Domo Running Team |
50:38:00 |
12 |
Van Peborgh Nick |
|
51:05:00 |
13 |
Christiaens Nicola Marie-Christine |
|
51:28:00 |
14 |
Verheyen Brent |
Sportoase |
51:41:00 |
15 |
Hubrechts Gijs |
|
51:44:00 |
16 |
Simons Wouter |
|
51:47:00 |
17 |
Verbeeck Thijs |
Ineos Zwijndrecht 2024 |
51:48:00 |
18 |
De Winter Siebe |
Runners’ Lab |
52:00:00 |
19 |
Van Camp Siemen |
Domo Running Team |
52:02:00 |
20 |
Lunders Mats |
Daf Trucks |
52:12:00 |
21 |
Van Den Broeck Stefan |
Wings Software |
52:18:00 |
22 |
Vroman Tim Geert |
|
52:22:00 |
23 |
Cornelis Sisay |
|
52:24:00 |
24 |
Castelyn Mathieu |
|
52:27:00 |
25 |
Vanluchene Otto |
|
52:31:00 |
26 |
Lambreghts Wout |
Sportoase |
52:50:00 |
27 |
Geys Ruben |
Sportoase |
52:53:00 |
28 |
De Bondt Jeff |
|
52:54:00 |
29 |
De Hondt Kjell |
Domo Running Team |
52:54:00 |
30 |
Leus Jelle |
Ey |
53:01:00 |
31 |
Ruell Kim |
|
53:06:00 |
32 |
Jordaens Siebe |
|
53:28:00 |
33 |
Van Lombergen Bram |
|
53:32:00 |
34 |
Swijngedouw Filip |
|
53:45:00 |
35 |
Francken Lennert |
Sportoase |
53:52:00 |
36 |
Van Den Langenbergh Bart |
Deloitte |
54:10:00 |
37 |
Geukens Laurens |
Stop Darmkanker |
54:26:00 |
38 |
Vandendorpe Henri |
Addestino |
54:27:00 |
39 |
Decoene Brecht |
|
54:28:00 |
40 |
Verhoeven Joachim |
|
54:34:00 |
41 |
Van Hoorebeeck Christophe |
Daf Trucks |
54:40:00 |
42 |
Sodermans Jasper |
Deme |
54:44:00 |
43 |
De Donder Hadwin |
|
54:45:00 |
44 |
Biesmans Wouter |
|
54:49:00 |
45 |
Van Praet Ward |
|
54:52:00 |
46 |
Van Looveren Jens |
Sportoase |
54:54:00 |
47 |
Peers Nick |
Sportoase |
55:06:00 |
48 |
Sourbron Mathias |
|
55:06:00 |
49 |
Dedapper Senne |
Studenten Auha |
55:13:00 |
50 |
Aernouts Dries |
Studenten Auha |
55:13:00 |
51 |
Racine-Houvet Claude |
Totalenergies Antwerpen |
55:20:00 |
52 |
El Boutahiri Houssain |
|
55:31:00 |
53 |
Paridaens Stefaan |
Baloise |
55:35:00 |
54 |
De Preter Niels |
|
55:39:00 |
55 |
Matthew Grant |
|
55:46:00 |
56 |
Celen Ruben |
|
55:55:00 |
57 |
De Clercq Miguel |
Argenta Spaarbank N.V. |
55:58:00 |
58 |
Gys Benjamin |
Imec |
56:00:00 |
59 |
Verherstraeten Rick |
|
56:06:00 |
60 |
Baccus Sven |
|
56:10:00 |
61 |
Vansant Yassine |
Sportoase |
56:11:00 |
62 |
Vanhaeren Stef |
Antwerp Athletics |
56:13:00 |
63 |
Van Woensel Thomas |
|
56:13:00 |
64 |
Hertoghs Lorenz |
|
56:14:00 |
65 |
De Groote Tim |
Tui België/Nederland |
56:14:00 |
66 |
Van Belle Glenn |
De Cronos Groep |
56:16:00 |
67 |
Perneel Simon |
Imec |
56:19:00 |
68 |
Weijkamp Mathijs |
|
56:20:00 |
69 |
Prinsen Stan |
|
56:21:00 |
70 |
Mertens Zeb |
|
56:21:00 |
71 |
Van De Putte Nils |
|
56:22:00 |
72 |
Heemeryck Gert |
Deloitte |
56:25:00 |
73 |
Hellemans Sander |
|
56:28:00 |
74 |
Demaerel Philip Georg |
|
56:32:00 |
75 |
Van Staeyen Arnout |
Runners’ Lab |
56:34:00 |
76 |
Schots Lennert |
Daf Trucks |
56:35:00 |
77 |
Meire Tom |
Stadsbader |
56:36:00 |
78 |
Vanhamme Yannick |
|
56:39:00 |
79 |
Aerts Marnik |
Katoen Natie |
56:46:00 |
80 |
Lion Benjamin |
|
56:47:00 |
81 |
Schelles Wim |
Envaliors |
56:48:00 |
82 |
Mans Steve |
|
56:50:00 |
83 |
Alaerts Nick |
Daf Trucks |
56:50:00 |
84 |
Vandermeeren Wout |
Zas |
56:53:00 |
85 |
Tavernier Joris |
Open Analytics |
56:56:00 |
86 |
Kobe De Langhe |
|
56:58:00 |
87 |
Vankelst Filip |
|
57:00:00 |
88 |
Reygaert Davy |
La Lorraine Bakery Group |
57:03:00 |
89 |
Kachach Mohammed |
|
57:06:00 |
90 |
Cojuhari Mihail |
Katoen Natie |
57:07:00 |
91 |
Bes Senne |
Sportoase |
57:07:00 |
92 |
De Clercq Francis |
|
57:11:00 |
93 |
Vermeiren Dirk |
Sportoase |
57:12:00 |
94 |
Vanslambrouck Tom |
Febelco Group |
57:15:00 |
95 |
Verwaest Anton |
Cegeka-Antwerp-10-Miles |
57:20:00 |
96 |
Segers Rhune |
Page Group |
57:24:00 |
97 |
Op De Beeck Brent |
Zas |
57:24:00 |
98 |
Laureys Kenneth |
Daf Trucks |
57:26:00 |
99 |
Borgions Lukas |
|
57:28:00 |
100 |
Maes Simon |
|
57:29:00 |
Vrouwen 2024:
Pos | Name | Team | Time |
1 |
Truyers Imana |
|
57:25:00 |
2 |
Van Proeyen Karen Kristl |
|
58:38:00 |
3 |
Denis Jolien |
Msc Group |
58:46:00 |
4 |
Gevers Amber |
Revarte |
59:10:00 |
5 |
Elvin Jennifer |
|
59:42:00 |
6 |
Vande Riviere Katrijn |
Stadsbader |
01:00:06 |
7 |
Vande Riviere Anneleen |
|
01:00:09 |
8 |
Vermeulen Heleen |
Garmin Belux |
01:00:25 |
9 |
Lismont Isabel |
|
01:01:10 |
10 |
Denys Stephanie |
|
01:01:22 |
11 |
Vermonden Annelies |
Runners’ Lab |
01:01:52 |
12 |
Ravestijn An |
Trinity Triathlon Team |
01:02:00 |
13 |
Nouwen Stefanie |
#Teamqbd |
01:03:05 |
14 |
Antonis Nica |
|
01:03:07 |
15 |
Peeters Celine |
|
01:03:11 |
16 |
Boury Aurillac |
Foodmaker |
01:03:43 |
17 |
Heirman Britt |
|
01:04:04 |
18 |
Vermeulen Lauren |
|
01:04:13 |
19 |
Anthierens Lynn |
|
01:04:26 |
20 |
Van Rompay Elisabeth |
|
01:04:30 |
21 |
Vanhoeck Emma |
Runners’ Lab |
01:04:40 |
22 |
Van Meirvenne Candice |
|
01:04:41 |
23 |
Kerckhove Manon |
Artes |
01:04:43 |
24 |
Devadas Lourdemary |
Nike Elc |
01:04:44 |
25 |
Marchal Louise |
10 Miles In Galop |
01:04:44 |
26 |
Janssen Jacy |
Sd Worx |
01:04:57 |
27 |
Verstuyft Katrien |
Runners’ Lab |
01:05:07 |
28 |
Lacante Emmely |
|
01:05:10 |
29 |
Nelissen Paulien |
|
01:05:12 |
30 |
Bogaert Elke |
Organon Heist Running Team |
01:05:17 |
31 |
Lubon Camille |
|
01:05:35 |
32 |
Beyers Katrien |
Deloitte |
01:05:41 |
33 |
Veramme Heidi |
Dokters Van De Wereld |
01:05:43 |
34 |
Van Doninck Toon |
|
01:05:43 |
35 |
Leysen Liesbeth |
Domo Running Team |
01:05:45 |
36 |
Mourad Emma |
|
01:05:50 |
37 |
Verraes Liesbet |
|
01:05:55 |
38 |
Talloen Els |
Domo Running Team |
01:06:03 |
39 |
Roels Anne-Sophie |
|
01:06:06 |
40 |
Guery Jennifer |
Runners’ Lab |
01:06:08 |
41 |
Vermeylen Charlotte Marie |
|
01:06:17 |
42 |
Dobbelaer Heather |
Runners’ Lab |
01:06:30 |
43 |
Gobert Ariadne |
|
01:06:36 |
44 |
Tas Katelijne |
Fluor Engineering Nv |
01:06:40 |
45 |
Zanotto Anna |
|
01:06:55 |
46 |
Van Bogaert Jolien |
Dienstenthuis Antwerpen |
01:07:04 |
47 |
Pauwels Lore |
The Running Ravers |
01:07:07 |
48 |
Houtteman Jolien |
|
01:07:15 |
49 |
Vincke Magalie |
|
01:07:17 |
50 |
De Clerck Morgane |
|
01:07:22 |
51 |
Mertens Naomi |
|
01:07:31 |
52 |
Ronsyn Kris |
|
01:07:31 |
53 |
Coene Joke |
Baloise |
01:07:41 |
54 |
Van Nimmen Luna |
Ku Leuven Sport |
01:07:56 |
55 |
Odeyn Joke |
|
01:08:01 |
56 |
Van Baelen Sine |
Stedelijk Onderwijs Antwerpen |
01:08:04 |
57 |
Bats Toon |
|
01:08:04 |
58 |
Beckers Marlies |
Politiezone Antwerpen |
01:08:07 |
59 |
Dewaele Pauline |
|
01:08:23 |
60 |
Loos Natalie |
|
01:08:25 |
61 |
Delvaux Lena |
Deloitte |
01:08:28 |
62 |
Sinée Mira |
|
01:08:30 |
63 |
Jonet Kristel |
|
01:08:35 |
64 |
Vincke Joy |
|
01:08:38 |
65 |
Huybrechts Els |
Desco |
01:08:39 |
66 |
Van Brussel Fien |
Pfizer |
01:08:43 |
67 |
Swenden Felice |
|
01:08:46 |
68 |
Dejonghe Phaëdra |
Xerius |
01:08:53 |
69 |
Franssen Whoopy |
|
01:08:53 |
70 |
Desmeth Siel |
|
01:09:00 |
71 |
Zoons Joke |
Sportoase |
01:09:00 |
72 |
Colin Britt |
Baloise |
01:09:02 |
73 |
Colsen Romy |
|
01:09:05 |
74 |
Gobbens Mieke |
|
01:09:12 |
75 |
Synhaeve Isabeau |
|
01:09:20 |
76 |
Vandewoestijne Elise |
Mg Real Estate |
01:09:36 |
77 |
Van Grieken Sarah |
Stop Darmkanker |
01:09:36 |
78 |
Beuls Laura |
Garmin Belux |
01:09:38 |
79 |
Vermeiren Lynn |
Sportoase |
01:09:46 |
80 |
Steenput Silke |
Garmin Belux |
01:09:47 |
81 |
Pierre Ophelie |
|
01:09:55 |
82 |
Detavernier Helle |
|
01:09:56 |
83 |
Smolders Ellen |
|
01:09:57 |
84 |
Baetens Donja |
Personeel Auha |
01:09:57 |
85 |
Arts Caroline |
|
01:10:04 |
86 |
Van Ballaer Inne |
|
01:10:05 |
87 |
Van Quathem Yentl |
Sportoase |
01:10:06 |
88 |
Van Moer Els |
|
01:10:06 |
89 |
De Gruyter An |
|
01:10:07 |
90 |
Gevers Ellen |
Wings Software |
01:10:11 |
91 |
Biesmans Veerle |
|
01:10:12 |
92 |
Vereecken Eline |
|
01:10:13 |
93 |
Vanderleen An-Katrien |
|
01:10:17 |
94 |
Pinte Sabrina |
Stadsbader |
01:10:19 |
95 |
Vanderheijden Jellina |
|
01:10:20 |
96 |
Lambrechts Dorien |
Emeria Flanders |
01:10:20 |
97 |
Van Bulck Marleen |
|
01:10:25 |
98 |
Rongeon Maureen |
Unilever |
01:10:26 |
99 |
Dens Anne-Catherine Rebecca |
|
01:10:27 |
100 |
Coppens Elise |
Dpg Media |
01:10:34 |
Volledige uitslagenlijst van Antwerp 10 Miles
Resultaten van de afgelopen jaren:
Uitslagen Antwerp 10 Miles 2023
Pos | Naam | Team | m/f | Tijd |
1. |
Somers Michael |
|
m |
00:47:50 |
2. |
Bierinckx Vincent |
Domo Running Team |
m |
00:48:22 |
3. |
Hannes Pj Pieter Jan |
Domo Running Team |
m |
00:48:57 |
4. |
Vanderlinden Laurens |
|
m |
00:49:03 |
5. |
Basemans Dries |
Domo Running Team |
m |
00:49:23 |
6. |
Heemeryck Sander |
Domo Running Team |
m |
00:49:41 |
7. |
Van Der Kelen Ward |
|
m |
00:49:44 |
8. |
Heemeryck Pieter |
Domo Running Team |
m |
00:49:48 |
9. |
Van Peborgh Nick |
|
m |
00:50:06 |
10. |
Christiaens Nicola |
|
m |
00:50:12 |
11. |
De Cuyper Simon |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:50:37 |
12. |
Van Vracem Arnaud |
|
m |
00:51:10 |
13. |
Migou Hachem |
|
m |
00:51:28 |
14. |
Tilman Nicolas |
|
m |
00:51:38 |
15. |
Van Den Broek Stefan |
Wings Software |
m |
00:51:38 |
16. |
De Winter Siebe |
|
m |
00:51:44 |
17. |
Teugels Lenn |
|
m |
00:51:45 |
18. |
Convents Timothy |
|
m |
00:51:48 |
19. |
Petralia Jan |
|
m |
00:51:50 |
20. |
Sevenois Nathan |
|
m |
00:51:53 |
21. |
Van Camp Siemen |
|
m |
00:52:07 |
22. |
Ramdan Snoussi |
Antwerp Athletics |
m |
00:52:08 |
23. |
Permentier Fabian |
|
m |
00:52:10 |
24. |
Swijngedouw Filip |
|
m |
00:52:21 |
25. |
Goineau Volker |
|
m |
00:52:23 |
26. |
Torbeyns Jef |
Pfizer |
m |
00:52:26 |
27. |
Moreau Thys |
|
m |
00:52:28 |
28. |
Thijs Nick |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:52:32 |
29. |
Gossé Amaury |
|
m |
00:52:36 |
30. |
D'Hoore Simon |
|
m |
00:52:42 |
31. |
Lambreghts Wout |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:52:48 |
32. |
Sodermans Jasper |
Deme |
m |
00:52:52 |
33. |
Van Landeghem Elias |
|
m |
00:53:05 |
34. |
Laurens Glen |
Domo Running Team |
m |
00:53:11 |
35. |
Frederic Cappaert |
|
m |
00:53:20 |
36. |
Goetstouwers Stenn |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:53:32 |
37. |
Beckers Ronald |
Nike Elc |
m |
00:53:32 |
38. |
Van Den Heuvel Hans Frans |
|
m |
00:53:38 |
39. |
Gybels Gybs |
|
m |
00:53:48 |
40. |
Darquenne Guillaume |
|
m |
00:53:58 |
41. |
Wiggers Tom |
|
m |
00:54:00 |
42. |
Leurs Arno |
|
m |
00:54:01 |
43. |
Francken Lennert |
|
m |
00:54:02 |
44. |
Mertens Jonas |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:54:03 |
45. |
De Clercq Miguel |
|
m |
00:54:08 |
46. |
Vienne Arthur |
|
m |
00:54:15 |
47. |
Van Hoorebeeck Christophe |
Daf Trucks |
m |
00:54:19 |
48. |
Boussattati Jamal |
|
m |
00:54:26 |
49. |
De Bock Daan |
Baloise |
m |
00:54:39 |
50. |
Asri Abdessamad |
|
m |
00:54:40 |
51. |
Geldof Barthelemy |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:54:48 |
52. |
Geerts Jef |
|
m |
00:54:57 |
53. |
Philips Siebe |
Domo Running Team |
m |
00:54:59 |
54. |
M'Talsi Faouzi |
|
m |
00:55:00 |
55. |
Van Der Bauwhede Michiel |
Garmin Belux |
m |
00:55:10 |
56. |
Martinsen Niels |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:55:11 |
57. |
Van Keer Matthias |
Dsv |
m |
00:55:12 |
58. |
De Clercq Mattijs |
|
m |
00:55:14 |
59. |
De Donder Hadwin |
|
m |
00:55:19 |
60. |
Gabriëls Sam |
|
m |
00:55:22 |
61. |
Aerts Marnik |
Byteflies |
m |
00:55:22 |
62. |
Cornelis Sisay |
|
m |
00:55:23 |
63. |
Calewaert Jonas |
|
m |
00:55:28 |
64. |
Van Vracem Thibaut |
|
m |
00:55:29 |
65. |
Van Nimmen Thomas |
Politiezone Antwerpen |
m |
00:55:31 |
66. |
De Blok Lorenz |
|
m |
00:55:34 |
67. |
Callebaut Cédric |
Baloise |
m |
00:55:34 |
68. |
Paridaens Stefaan |
Baloise |
m |
00:55:39 |
69. |
Jacobs Nathan |
Deloitte |
m |
00:55:40 |
70. |
Jordaens Siebe |
|
m |
00:55:40 |
71. |
Van Den Bergh Glen |
Vinci Energies Belgium |
m |
00:55:41 |
72. |
Ver Berne Boris |
Umicore |
m |
00:55:42 |
73. |
Vandermeeren Wout |
Zna |
m |
00:55:44 |
74. |
Mermans Marijn |
Nike Elc |
m |
00:55:44 |
75. |
Van Der Haegen Nick |
Baloise |
m |
00:55:48 |
76. |
Capoen Stefaan |
Baloise |
m |
00:55:50 |
77. |
Sels Hannes |
Auha Personeel |
m |
00:55:52 |
78. |
Hendrix Ward |
|
m |
00:55:52 |
79. |
Segers Rhune |
|
m |
00:55:57 |
80. |
Maris Jeroen |
|
m |
00:56:08 |
81. |
Vandenbussche Hanna |
|
F |
00:56:11 |
82. |
El Boutahiri Houssain |
|
m |
00:56:11 |
83. |
Kristensen Niklas |
Nike Elc |
m |
00:56:17 |
84. |
Peer Lennert |
|
m |
00:56:21 |
85. |
Van Looy Thomas |
Exxonmobil |
m |
00:56:22 |
86. |
Van Looveren Jens |
Vorsselmans |
m |
00:56:26 |
87. |
Van Den Bergh Benjamin |
Exxonmobil |
m |
00:56:28 |
88. |
De Maersschalck Pieter |
Katoen Natie Nv |
m |
00:56:29 |
89. |
Druyts Gerry |
Exxonmobil |
m |
00:56:34 |
90. |
Dircken Lander |
Addict Store Running Team |
m |
00:56:34 |
91. |
Santermans Sybren |
Imec |
m |
00:56:36 |
92. |
Vereecken Mario |
|
m |
00:56:37 |
93. |
De Preter Niels |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:56:39 |
94. |
Bellefroid Jasper |
|
m |
00:56:40 |
95. |
Mahia Sébastien |
|
m |
00:56:45 |
96. |
Van Dromme Maarten |
|
m |
00:56:46 |
97. |
Vermeiren Dirk |
Sportoase - Runners'Lab - Rafc |
m |
00:56:50 |
98. |
Dankers Tom |
|
m |
00:56:53 |
99. |
Van De Putte Floris |
Baloise |
m |
00:56:56 |
100. |
Vanhamme Yannick |
|
m |
00:56:57 |
Uitslagen Antwerp 10 Miles 2022
Resultaten - Top 100
Pos | Name | Team | M/F | Time |
1. |
Somers Michael |
|
M |
00:48:48 |
2. |
Saké Nicolaï |
Process Automation Solutions |
M |
00:49:13 |
3. |
Vandecasteele Angelo |
|
M |
00:50:21 |
4. |
Vanderlinden Laurens |
|
M |
00:51:19 |
5. |
Van Der Kelen Ward |
|
M |
00:51:22 |
6. |
De Cuyper Simon |
Sportoase |
M |
00:51:29 |
7. |
Migou Hachem |
|
M |
00:51:37 |
8. |
Schauwaers Kevin |
|
M |
00:52:11 |
9. |
Thys Nick |
Sportoase |
M |
00:53:24 |
10. |
Van Peborgh Nick |
|
M |
00:53:30 |
11. |
Moreau Thys |
|
M |
00:53:38 |
12. |
Spriestersbach Marek |
|
M |
00:53:46 |
13. |
Geys Ruben |
Sportoase |
M |
00:54:09 |
14. |
Vanbecelaere Foeke |
Universiteit Gent |
M |
00:54:13 |
15. |
Parisis Jens Thomas |
|
M |
00:54:17 |
16. |
Goetstouwers Stenn |
Sportoase |
M |
00:54:20 |
17. |
Demeulemeester Guillaume |
Vinci Energies Belgium |
M |
00:54:24 |
18. |
Alvarez Espinar Martin |
|
M |
00:54:28 |
19. |
Laureys Kenneth |
|
M |
00:54:30 |
20. |
Vertessen Mathias |
|
M |
00:54:49 |
21. |
Mahadi Said Mahadi Said |
|
M |
00:55:00 |
22. |
Van Hoorebeeck Christophe |
Daf Trucks |
M |
00:55:05 |
23. |
Havet David |
|
M |
00:55:10 |
24. |
Sodermans Jasper |
Eaw_Deme |
M |
00:55:15 |
25. |
Boussattati Jamal |
|
M |
00:55:36 |
26. |
Pablo Van Hoorn |
|
M |
00:55:46 |
27. |
De Rybel Ruud |
|
M |
00:55:47 |
28. |
Reynaerts Dries |
|
M |
00:55:49 |
29. |
Dupont Valérian |
Sportoase |
M |
00:55:49 |
30. |
De Clercq Miguel |
|
M |
00:55:52 |
31. |
De Grooff David |
Lanxess Runners |
M |
00:55:52 |
32. |
Bosmans Emiel |
|
M |
00:55:54 |
33. |
Bosmans Lukas |
|
M |
00:55:55 |
34. |
Carmans Rob |
Daf Trucks |
M |
00:56:00 |
35. |
Jonas Mertens |
|
M |
00:56:09 |
36. |
Vanhaeren Stef |
|
M |
00:56:14 |
37. |
Calewaert Jonas |
|
M |
00:56:16 |
38. |
Van Vracem Thibaut |
|
M |
00:56:17 |
39. |
Gabriëls Sam |
|
M |
00:56:28 |
40. |
Van Camp Siemen |
|
M |
00:56:30 |
41. |
Rondal Benjamin |
|
M |
00:56:38 |
42. |
Van Nimmen Thomas |
Pz Antwerpen 2022 |
M |
00:56:41 |
43. |
De Maersschalck Pieter |
Katoen Natie Nv |
M |
00:56:48 |
44. |
Yander Fabri |
|
M |
00:56:54 |
45. |
Van Acker Dries |
|
M |
00:56:56 |
46. |
Decoene Brecht |
|
M |
00:56:56 |
47. |
Kempen Michiel |
Atlas2022 |
M |
00:57:00 |
48. |
Van Vinckt Kevin |
Vriendenkring Brandweer Deinze |
M |
00:57:09 |
49. |
Vermeiren Dirk |
|
M |
00:57:09 |
50. |
Hellemans Sander |
|
M |
00:57:12 |
51. |
Lauwaert Nina |
|
F |
00:57:14 |
52. |
Janssen Floris |
Pwc Belgium |
M |
00:57:23 |
53. |
Vienne Arthur |
|
M |
00:57:26 |
54. |
De Roos Joeri |
|
M |
00:57:27 |
55. |
Balfoort Jason |
|
M |
00:57:39 |
56. |
Thirifays François |
|
M |
00:57:40 |
57. |
Bes Senne |
Sportoase |
M |
00:57:43 |
58. |
Vyvey Ben |
Agidens |
M |
00:57:44 |
59. |
Augustijns Milan |
|
M |
00:57:48 |
60. |
Van De Gaer Wesley |
Heylen Vastgoed |
M |
00:57:52 |
61. |
Geypen Kim |
|
F |
00:57:54 |
62. |
Humblé Bart |
Delen Private Bank |
M |
00:57:58 |
63. |
Roosenboom Bryan |
|
M |
00:58:04 |
64. |
Van De Weyer Frank |
Imec |
M |
00:58:04 |
65. |
Van Den Bergh Glen |
Vinci Energies Belgium |
M |
00:58:04 |
66. |
Stroeckx Robbe |
Antwerp Athletics |
M |
00:58:05 |
67. |
Bernstein Christian |
|
M |
00:58:07 |
68. |
Pattyn Jeroen |
|
M |
00:58:07 |
69. |
Steenssens Michael |
|
M |
00:58:10 |
70. |
Van Lierde Brent |
|
M |
00:58:10 |
71. |
Roussel Rens |
|
M |
00:58:15 |
72. |
Tielemans Jelle |
|
M |
00:58:19 |
73. |
Verbiest Thomas |
Daf Trucks |
M |
00:58:23 |
74. |
Bruffaerts Stefaan |
Van Laere |
M |
00:58:38 |
75. |
Verelst Alex |
|
M |
00:58:42 |
76. |
Lachi Steve |
Heylen Vastgoed |
M |
00:58:43 |
77. |
Louviaux Jelle |
|
M |
00:58:46 |
78. |
Wancour Brechtel |
Ordina België 2022 |
M |
00:58:49 |
79. |
Van Gool Joris |
|
M |
00:58:50 |
80. |
Maxim Verboomen |
|
M |
00:58:51 |
81. |
Vanhaeren Tim |
Cronos Groep |
M |
00:58:53 |
82. |
Rasschaert Sander |
|
M |
00:58:54 |
83. |
Martens Dietrich |
|
M |
00:58:59 |
84. |
Vandenbroele Niels |
|
M |
00:58:59 |
85. |
Warpy Victoria |
|
F |
00:59:00 |
86. |
Buelens Brett |
Eaw_Kpmg |
M |
00:59:03 |
87. |
Leurs Arno |
|
M |
00:59:09 |
88. |
Louvrier Arnaud |
Bluecrux |
M |
00:59:10 |
89. |
Lagrou Daan |
Worlds Marathon Manuele Import Thu |
M |
00:59:14 |
90. |
Demeulenaere Lenny |
|
M |
00:59:15 |
91. |
Swijngedouw Filip |
|
M |
00:59:16 |
92. |
Wens Hans |
|
M |
00:59:17 |
93. |
Pemen Dylan |
|
M |
00:59:17 |
94. |
Rebeck Ronny |
|
M |
00:59:20 |
95. |
De Preter Niels |
|
M |
00:59:20 |
96. |
Gilmet Julien |
|
M |
00:59:22 |
97. |
Geysen Toon |
Vorsselmans |
M |
00:59:23 |
98. |
Verhaegen Jarne |
Exxonmobil |
M |
00:59:24 |
99. |
Calloud De Faudeur Jeremy |
Cronos Groep |
M |
00:59:25 |
100. |
Van Cauteren Jan |
|
M |
00:59:30 |
Uitslagen Antwerp 10 Miles 2021
Resultaten - Top 100
Pos | Name | City | Time |
1. |
Somers Michael |
Heverlee |
00:47:45 |
2. |
Kimeli Isaac |
Halle |
00:48:08 |
3. |
De Bock Thomas |
Lokeren |
00:48:15 |
4. |
Van Peborgh Nick |
Ekeren |
00:50:09 |
5. |
Van Der Kelen Ward |
Gooik |
00:50:26 |
6. |
Migou Hachem |
Antwerpen |
00:50:43 |
7. |
Devos Gerd |
Turnhout |
00:50:45 |
8. |
Ramdan Snoussi |
Deurne |
00:50:46 |
9. |
Heemeryck Sander |
Peutie |
00:50:58 |
10. |
Van De Putte Cedric |
Overmere |
00:51:04 |
11. |
Ruell Kim |
Brasschaat |
00:51:29 |
12. |
Adriaensen Jan |
Zwijndrecht |
00:51:44 |
13. |
De Cuyper Simon |
Leuven |
00:51:53 |
14. |
Calandreau Julien |
Mortsel |
00:52:01 |
15. |
Leunckens Ward |
Wilrijk |
00:52:08 |
16. |
Gossé Amaury |
Nivelles |
00:52:25 |
17. |
Verhaeghe David |
Moeskroen |
00:52:27 |
18. |
Thijs Nick |
Kapellen |
00:53:21 |
19. |
Verheyen Brent |
Beerse |
00:53:27 |
20. |
Hamdi Ali |
Humbeek |
00:53:27 |
21. |
Milani Massimiliano |
Kontich |
00:53:32 |
22. |
Permentier Fabian |
Meerbeke |
00:53:48 |
23. |
Wuyts Jasper |
Olen |
00:53:56 |
24. |
De Winter Siebe |
Ekeren |
00:54:02 |
25. |
Sébastien Gybs |
Nivelles |
00:54:04 |
26. |
Laureys Kenneth |
Hulshout |
00:54:07 |
27. |
Blommaerts Toon |
Sint-Katelijne-Waver |
00:54:19 |
28. |
Dircken Lander |
|
00:54:29 |
29. |
Van Hoorebeeck Christophe |
Antwerpen |
00:54:40 |
30. |
El Boutahiri Houssain |
Deurne |
00:54:51 |
31. |
Boussattati Jamal |
Antwerpen |
00:54:52 |
32. |
Fabri Yander |
Wichelen |
00:55:05 |
33. |
Reynaerts Dries |
Humbeek |
00:55:24 |
34. |
De Clercq Miguel |
Wilrijk |
00:55:42 |
35. |
Buelens Ignace |
Sint-Jans-Molenbeek |
00:55:46 |
36. |
Geldof Barthelemy |
Geen |
00:55:46 |
37. |
Mahadi Abdufatah |
Antwerpen |
00:55:51 |
38. |
Racine Claude |
Schaarbeek |
00:55:55 |
39. |
Seghers Maarten |
Sint Niklaas |
00:56:04 |
40. |
Acke Davy |
Eeklo |
00:56:08 |
41. |
Vanstreels Dieter |
Sint-Katelijne-Waver |
00:56:14 |
42. |
Dupont Valérian |
Flobecq |
00:56:15 |
43. |
De Gruyter Joren |
Beerse |
00:56:19 |
44. |
Kerremans Ben |
Lier |
00:56:21 |
45. |
Gesquiere Charles |
Buizingen |
00:56:23 |
46. |
Van Den Heuvel Hans |
Wuustwezel |
00:56:47 |
47. |
Geerts Jef |
|
00:56:50 |
48. |
Lauwaert Nina |
|
00:56:51 |
49. |
Verhagen Niels |
Ravels |
00:56:55 |
50. |
Vandendorpe Henri |
Zulte |
00:56:56 |
51. |
Verbruggen Juan |
Antwerpen |
00:57:03 |
52. |
Van De Putte Floris |
Wichelen |
00:57:03 |
53. |
Lefebvre Kristof |
Sint-Niklaas |
00:57:06 |
54. |
Van Nimmen Thomas |
Rupelmonde |
00:57:07 |
55. |
De Vet Michaël |
Sint-Gillis-Waas |
00:57:08 |
56. |
Lambreghts Wout |
Beerse |
00:57:08 |
57. |
Teuwen Jan |
Tielt-Winge |
00:57:10 |
58. |
Van Camp Siemen |
Boechout |
00:57:17 |
59. |
Vankelst Filip |
Kampenhout |
00:57:21 |
60. |
Wancour Brechtel |
Oudenaarde |
00:57:26 |
61. |
Vermeulen Jelle |
Niel |
00:57:29 |
62. |
Thirifays François |
Lasne |
00:57:34 |
63. |
Mortier Filip |
Sint-Niklaas |
00:57:38 |
64. |
Demeerlaere Arno |
Vichte |
00:57:41 |
65. |
Mertens Jonas |
Berendrecht |
00:57:41 |
66. |
Hoeven Sander |
Borgerhout (Antwerpe |
00:57:42 |
67. |
Peer Lennert |
Antwerpen |
00:57:52 |
68. |
De Maersschalck Pieter |
Dendermonde |
00:57:52 |
69. |
Romo Liz |
Sinaai |
00:57:53 |
70. |
Van Keer Matthias |
Stabroek |
00:57:56 |
71. |
Sluyts Dave |
Hulshout |
00:57:58 |
72. |
Heemeryck Gert |
Grimbergen |
00:58:01 |
73. |
Simoen Henri |
Heusdan |
00:58:11 |
74. |
Van Driessche Gaël |
|
00:58:13 |
75. |
Verheyen Kurt |
Merksplas |
00:58:15 |
76. |
Weinans Saskia |
Arnhem |
00:58:18 |
77. |
Niyonzima Sam |
Zaventem |
00:58:19 |
78. |
Ceuppens Stef |
Aalst |
00:58:23 |
79. |
Stolk Idwer |
Rotterdam |
00:58:24 |
80. |
De Groote Tim |
Muizen |
00:58:25 |
81. |
Vermeulen Niels |
Hemiksem |
00:58:31 |
82. |
Tielemans Jelle |
Nijlen |
00:58:34 |
83. |
Hellemans Sander |
Tongerlo |
00:58:35 |
84. |
Jurgens Thomas |
Lier |
00:58:37 |
85. |
De Blok Lorenz |
Antwerpen |
00:58:37 |
86. |
Paridaens Sander |
Puurs |
00:58:39 |
87. |
Huyghe Jonas |
Haasrode |
00:58:39 |
88. |
Delen Geert |
Putte |
00:58:39 |
89. |
Verschuere Tijs |
Berlare (Uitbergen) |
00:58:39 |
90. |
Rogge Simon |
Oostakker |
00:58:40 |
91. |
De Maersschalck Jan |
Dendermonde |
00:58:44 |
92. |
Michielsen Jeroen |
Antwerpen |
00:58:51 |
93. |
Vermeulen Mathias |
Melsele |
00:58:52 |
94. |
Haesebeyt Maarten |
Ressegem |
00:58:58 |
95. |
Louvrier Arnaud |
Tubize |
00:59:04 |
96. |
Gevaert Joris |
Kessel-Lo |
00:59:08 |
97. |
Pavy Fabien |
Leuven |
00:59:13 |
98. |
Milans Kilian |
Antwerpen |
00:59:13 |
99. |
Goeyvaerts Peter |
Hove |
00:59:14 |
100. |
Leys Glen |
Mechelen |
00:59:14 |
Alle resultaten en foto's van Antwerp 10 Miles
Kommentar schreiben