De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Rotterdam Marathon 2024.
De uitslagenlijsten van Rotterdam Marathon op 14/04/2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2021, 2022, 2023).
Uitslagen Rotterdam Marathon 2024
Resultaten Mannen 2024
Pos | Name | Time |
1 |
Abdi Nageeye |
02:04:45 |
2 |
Amedework Walelegn |
02:04:50 |
3 |
Birhanu Legese |
02:05:16 |
4 |
Kenneth Kipkemoi |
02:05:43 |
5 |
Enock Onchari |
02:06:07 |
6 |
Lameck Too |
02:06:29 |
7 |
Godadaw Belachew |
02:07:45 |
8 |
Ghirmay Ghebreslassie |
02:09:13 |
9 |
Nekagenet Crippa |
02:09:41 |
10 |
Stan Niesten |
02:10:10 |
11 |
Felicien Muhitira |
02:10:17 |
12 |
Abdi Asefa Kebede |
02:10:19 |
13 |
Genicious Rono |
02:10:22 |
14 |
Barnaba Kipkoech |
02:10:48 |
15 |
Tom Hendrikse |
02:11:07 |
16 |
Isaac Temoi Kipsang |
02:11:28 |
17 |
Faraja Lazaro Damasi |
02:12:15 |
18 |
Lucas Nieuweboer |
02:12:45 |
19 |
Leonard Korir |
02:12:47 |
20 |
Onesphore Nzikwinkunda |
02:12:52 |
21 |
Roy Hoornweg |
02:13:00 |
22 |
Tesema Moges |
02:13:00 |
23 |
Joris Keppens |
02:13:18 |
24 |
Christian Zamora |
02:13:22 |
25 |
Frank Futselaar |
02:13:43 |
26 |
Jonatan Venema |
02:13:45 |
27 |
Gianluca Assorgia |
02:14:12 |
28 |
Dario Ivanovski |
02:14:46 |
29 |
Yohan Zaradzki |
02:15:34 |
30 |
Eulalio Muñoz |
02:16:31 |
31 |
Rik Goethals |
02:18:16 |
32 |
Ruben Sansom |
02:18:25 |
33 |
Christian Vasconez |
02:18:28 |
34 |
Alexander Oiarbide |
02:18:47 |
35 |
Simon Mestdagh |
02:19:33 |
36 |
Florian Girard |
02:20:15 |
37 |
Collins Rono |
02:20:38 |
38 |
Dorian Louvet |
02:20:39 |
39 |
Dominic Bersee |
02:22:16 |
40 |
Jonas Nilsson |
02:22:20 |
41 |
Romain Meunier |
02:22:40 |
42 |
Pim Bijl |
02:23:01 |
43 |
Marco Van Etten |
02:23:07 |
44 |
Emiel Berghout |
02:23:38 |
45 |
Luc Matray |
02:24:15 |
46 |
Guus Reijngoud |
02:24:33 |
47 |
David Koech |
02:24:59 |
48 |
Timo Göhler |
02:25:26 |
49 |
Thys De Jong |
02:25:28 |
50 |
Timo Van Beek |
02:25:45 |
51 |
Ad Sluijter |
02:25:56 |
52 |
Kidane Keleta |
02:25:56 |
53 |
Jumeau Cédric |
02:25:59 |
54 |
Dennis De Freytas |
02:26:42 |
55 |
Strollo Sergio |
02:26:48 |
56 |
Freek Van De Weerd |
02:26:53 |
57 |
Ralf Nieuwenhuizen |
02:27:05 |
58 |
Mathieu Van Overeem |
02:27:23 |
59 |
Martin Garret |
02:27:38 |
60 |
Ton Hettema |
02:28:00 |
61 |
Thibaut Vanden Dorpe |
02:28:09 |
62 |
Peter Lanziner |
02:28:24 |
63 |
Edwin Van De Merbel |
02:28:25 |
64 |
Niels Baljet |
02:28:39 |
65 |
Bart Van Trigt |
02:28:42 |
66 |
Bert Mensaert |
02:28:44 |
67 |
Nixon Fernandes |
02:28:45 |
68 |
Niels Esmeijer |
02:28:48 |
69 |
Michiel Kallenberg |
02:29:08 |
70 |
Aleksandr Tsaplin |
02:29:29 |
71 |
Denis Galerin |
02:29:35 |
72 |
Maikel Stolwijk |
02:29:42 |
73 |
Hannes Rungger |
02:29:44 |
74 |
Myron Spoor |
02:29:45 |
75 |
Danny Huibregtse |
02:29:50 |
76 |
Stefan Buck |
02:29:50 |
77 |
Marco Keijsers |
02:30:03 |
78 |
Martijn Blommaert |
02:30:08 |
79 |
Koen De Nijs |
02:30:29 |
80 |
Wessel Van Veenen |
02:30:32 |
81 |
Niels Kersbergen |
02:30:43 |
82 |
Thijs Talboom |
02:30:46 |
83 |
Aidan Mc Swiney |
02:30:57 |
84 |
Markus Ploner |
02:31:09 |
85 |
Maarten Mast |
02:31:15 |
86 |
Floris Boendermaker |
02:31:38 |
87 |
David Duquesnoy |
02:31:40 |
88 |
Jens Franssens |
02:31:44 |
89 |
Charles Van Cauwenberghe |
02:31:59 |
90 |
Nikita Kostyuchenko |
02:32:04 |
91 |
Jérémy Laroquette |
02:32:12 |
92 |
Maxime Regnault |
02:32:18 |
93 |
Cathal Lombard |
02:32:20 |
94 |
Cornelis Chatziioannou |
02:32:31 |
95 |
Abed Bounemoura |
02:32:32 |
96 |
Lennart Deroo |
02:32:33 |
97 |
Brent Pieterse |
02:32:47 |
98 |
Vincent Vergeer |
02:32:51 |
99 |
Ivo Meex |
02:33:01 |
100 |
Mees De Ridder |
02:33:03 |
Resultaten Vrouwen 2024
Pos | Name | Time |
1 |
Ashete Bekere |
02:19:30 |
2 |
Viola Kibiwot |
02:20:57 |
3 |
Selly Chepyego Kaptich |
02:22:46 |
4 |
Emily Chebet |
02:24:49 |
5 |
Pascalia Jepkogei |
02:24:56 |
6 |
Thalia Valdivia |
02:25:23 |
7 |
Sisay Meseret Gola |
02:25:27 |
8 |
Maor Tiyouri |
02:26:39 |
9 |
Zhanna Mamazhanova |
02:26:42 |
10 |
Sakiho Tsutsui |
02:26:51 |
11 |
Chaltu Chimdesa Kumsa |
02:27:59 |
12 |
Anne Luijten |
02:28:47 |
13 |
Magaly Garcia |
02:32:32 |
14 |
Marcella Herzog |
02:33:24 |
15 |
Astrid Verhoeven |
02:34:52 |
16 |
Maaike Van Gelder |
02:35:26 |
17 |
Victoria Warpy |
02:37:36 |
18 |
Gloria Privileggio |
02:38:06 |
19 |
Karen Van Proeyen |
02:38:17 |
20 |
Saskia Weinans |
02:42:58 |
21 |
Pauline Van Donkelaar |
02:43:16 |
22 |
Sanne Mooldijk |
02:44:21 |
23 |
Nella Oenema |
02:44:33 |
24 |
Jill Holterman |
02:44:59 |
25 |
Lisan Duijvestijn |
02:45:18 |
26 |
Sanne Broeksma |
02:45:47 |
27 |
Anneleen Vande Riviere |
02:46:14 |
28 |
Nesrine Leene |
02:46:28 |
29 |
Bernice Meijer |
02:47:37 |
30 |
Layne Hammer |
02:48:19 |
31 |
Renee Cardinaals |
02:48:29 |
32 |
Kalleigh Van Den Hemel |
02:49:14 |
33 |
Gillian Mccrory |
02:49:45 |
34 |
Kerry Prise |
02:49:56 |
35 |
Duan Li |
02:50:05 |
36 |
Natascha Schippers |
02:51:14 |
37 |
Ellis Jacobs |
02:52:38 |
38 |
Katia Raoult |
02:52:54 |
39 |
Sandra Van De Kieft - Van Doorn |
02:53:26 |
40 |
Wieke Bosch |
02:54:04 |
41 |
Anny Wolter |
02:54:37 |
42 |
Camille Watteyne |
02:54:53 |
43 |
Trix Hakstege |
02:55:09 |
44 |
Judith Janszen-Loekemeijer |
02:55:37 |
45 |
Gerja Zielman |
02:55:53 |
46 |
Daphne Lamboo |
02:56:38 |
47 |
Charlotte Marijn - Van Der Klip |
02:57:06 |
48 |
Saskia Kersbergen |
02:57:39 |
49 |
Marije Geurtsen |
02:58:39 |
50 |
Erica Belandi |
02:58:52 |
51 |
Anne-Juul Welsink |
02:58:57 |
52 |
Lea Chvalovska |
02:59:12 |
53 |
Virginie Delzenne |
02:59:32 |
54 |
Maria Noordam |
02:59:45 |
55 |
Marrijtje Molenhuis |
02:59:51 |
56 |
Ellen Jansen |
02:59:52 |
57 |
Mariska Visser |
03:00:02 |
58 |
Coralie Renault |
03:00:05 |
59 |
Saskia Lensink |
03:00:06 |
60 |
Ariane Vanleeuwe |
03:00:34 |
61 |
Samuel Verboomen |
03:02:15 |
62 |
Lineke Reuvekamp |
03:02:22 |
63 |
Femke Van Hest |
03:03:11 |
64 |
Mascha Rondhuis |
03:03:17 |
65 |
Evita Hoogeveen |
03:03:26 |
66 |
Elisa Verdeau |
03:04:06 |
67 |
Fréderike Westerbeke |
03:04:11 |
68 |
Olga Pijpers |
03:04:33 |
69 |
Babet Haring |
03:04:38 |
70 |
Justine Bosch |
03:04:42 |
71 |
Laura Kessels |
03:04:52 |
72 |
Eeke Landman-Sinnema |
03:05:04 |
73 |
Eline Keet |
03:05:19 |
74 |
Caroline Willems |
03:05:34 |
75 |
Anita Van Den Bogert |
03:05:36 |
76 |
Albane Guillard |
03:05:40 |
77 |
Sonia Save |
03:05:40 |
78 |
Emy Theunissen |
03:05:52 |
79 |
Dyanne Verpaalen |
03:06:15 |
80 |
Bénédicte Joly |
03:06:21 |
81 |
Inge Felter - De Jong |
03:06:36 |
82 |
Annemiek Houben |
03:06:51 |
83 |
Martina Strittmatter |
03:07:02 |
84 |
Sharon Ryder |
03:07:11 |
85 |
Loes Verstappen |
03:07:16 |
86 |
Sabrina Cornet |
03:07:28 |
87 |
Laura Baas |
03:07:33 |
88 |
Annemarie Kersbergen |
03:07:40 |
89 |
Olga Maas |
03:08:09 |
90 |
Sanne Vinks |
03:08:29 |
91 |
Katelijne Tas |
03:08:29 |
92 |
Ruth De Nul |
03:09:02 |
93 |
Sinnéad Oakes-Higgins |
03:09:09 |
94 |
Miranda Van Bussel |
03:09:17 |
95 |
Delphine Meloni |
03:09:29 |
96 |
Eugénie Boterf |
03:09:33 |
97 |
Ana Cecilia Aldrete Mejia |
03:09:35 |
98 |
Natasja Peters-De Winkel |
03:09:37 |
99 |
Andre Seppenwoolde |
03:09:48 |
100 |
Lucy Crane-Van Opstal |
03:09:52 |
Volledige uitslagenlijst van Rotterdam Marathon
Resultaten van de afgelopen jaren:
Uitslagen Rotterdam Marathon 2023
Resultaten Mannen 2023
Pos. | Name | Time |
1 |
Bashir Abdi |
02:03:47 |
2 |
Thimothy Kiplagat |
02:03:50 |
3 |
Abdi Nageeye |
02:05:32 |
4 |
Dawit Wolde |
02:05:46 |
5 |
Chala Regasa |
02:06:11 |
6 |
Koen Naert |
02:06:56 |
7 |
Asmare Bazezew |
02:07:58 |
8 |
Abebe Negewo |
02:08:12 |
9 |
Kenneth Kipkemoi |
02:08:15 |
10 |
Cyrus Mutai |
02:08:18 |
11 |
Futsum Zienasellassie |
02:09:40 |
12 |
Mathew Sang |
02:09:42 |
13 |
Thomas De Bock |
02:10:17 |
14 |
Tesema Moges |
02:10:31 |
15 |
Rui Pinto |
02:11:23 |
16 |
Andrew Colley |
02:11:26 |
17 |
Lahsene L. Bouchikhi |
02:12:01 |
18 |
Jose Luis Santana Marin |
02:12:28 |
19 |
Roy Hoornweg |
02:13:19 |
20 |
Stan Niesten |
02:14:26 |
21 |
Gianluca Assorgia |
02:14:51 |
22 |
Jesper Lundberg |
02:14:53 |
23 |
Takashi Ichida |
02:16:10 |
24 |
Bjorn Koreman |
02:16:15 |
25 |
Iraitz Arrospide |
02:16:27 |
26 |
Valentin Poncelet |
02:17:14 |
27 |
Halil Yasin |
02:17:30 |
28 |
Maxime Mr Lopes |
02:17:34 |
29 |
Mauricio Flandez |
02:17:46 |
30 |
Dorian Mr Marchal |
02:18:24 |
31 |
Martin Olesen |
02:18:37 |
32 |
Chiache Chang |
02:18:44 |
33 |
Eric Bang |
02:18:51 |
34 |
Maarten Hindriks |
02:18:55 |
35 |
Martin Hoare |
02:18:57 |
36 |
Dennis Licht |
02:19:23 |
37 |
Marco Van Etten |
02:19:26 |
38 |
Shadrack Kipchirchir |
02:19:29 |
39 |
Ronald Schroer |
02:19:51 |
40 |
Michal Mr Wendland |
02:20:10 |
41 |
Manuel De Backer |
02:20:20 |
42 |
Getu Hailu Senbetu |
02:20:28 |
43 |
Ka Man Gi |
02:20:31 |
44 |
Magnus Erstad |
02:20:34 |
45 |
Vincent Castermans |
02:20:43 |
46 |
Ruben Sansom |
02:20:56 |
47 |
Shunya Kikuchi |
02:21:09 |
48 |
Egidijus Adomkaitis |
02:21:10 |
49 |
Rik Goethals |
02:21:21 |
50 |
Ronald Cockx |
02:21:28 |
51 |
Joacim Lantz |
02:21:40 |
52 |
Dennis De Freytas |
02:21:53 |
53 |
Steven Verschuere |
02:21:59 |
54 |
Luc Essink |
02:22:04 |
55 |
Jasper Boot |
02:22:05 |
56 |
Ricardo Sint Nicolaas |
02:22:12 |
57 |
Jean-Rene Caron |
02:22:12 |
58 |
Frank Futselaar |
02:22:30 |
59 |
Sander De Bart |
02:24:02 |
60 |
Pim Bijl |
02:24:10 |
Resultaten Vrouwen 2023
Pos. | Name | Time |
1 |
Eunice Chumba |
02:20:31 |
2 |
Tesfu Teklegergish Dolshi |
02:21:35 |
3 |
Rose Chelimo |
02:26:21 |
4 |
Fatima Azzahraa Ouhaddou Nafie |
02:26:44 |
5 |
Aleksandra Lisowska |
02:26:44 |
6 |
Tiki Gelana |
02:27:19 |
7 |
Pascalia Jepkogei |
02:28:28 |
8 |
Sakiho Tsutsui |
02:29:09 |
9 |
Meskerem Assefe Wondimagegn |
02:29:33 |
10 |
Marie Perrier |
02:29:45 |
11 |
Anne Luijten |
02:30:59 |
12 |
Astrid Verhoeven |
02:31:34 |
13 |
Louise Small |
02:32:04 |
14 |
Marie Ange Brumelot |
02:33:19 |
15 |
Bridget Belyeu |
02:33:44 |
16 |
Karen Van Proeyen |
02:35:34 |
17 |
Annmarie Tuxbury |
02:35:59 |
18 |
Chunyu Tsao |
02:36:12 |
19 |
Bregje Smits |
02:36:34 |
20 |
Aoife Cooke |
02:36:50 |
21 |
Kristin Colard |
02:42:22 |
22 |
Eva Van Zoonen |
02:42:37 |
23 |
Nesrine Leene |
02:44:12 |
24 |
Saskia Weinans |
02:44:24 |
25 |
Eszter Csillag |
02:45:29 |
26 |
Stella Marais |
02:45:52 |
27 |
Mirjam Koersen |
02:46:34 |
28 |
Victoria Warpy |
02:46:36 |
29 |
Andrea Bradshaw |
02:46:38 |
30 |
Pauline Van Donkelaar |
02:47:02 |
31 |
Eda Herzog-Vitto |
02:48:26 |
32 |
Liduina Van Sitteren |
02:48:57 |
33 |
Ingrid Klaassen |
02:49:54 |
34 |
Bessalem Leila |
02:49:59 |
35 |
Nikita Van Lierop |
02:51:18 |
36 |
Mirthe Nieuwstraten |
02:51:23 |
37 |
Kerry Prise |
02:52:20 |
38 |
Marrijtje Molenhuis |
02:52:28 |
39 |
Charline Jacquin |
02:52:33 |
40 |
Natascha Schippers |
02:53:12 |
41 |
Maria Noordam |
02:53:33 |
42 |
Alice Alice Eymard |
02:53:49 |
43 |
Katrien Verstraeten |
02:54:18 |
44 |
Lucy Crane-Van Opstal |
02:55:22 |
45 |
Inge Felter-De Jong |
02:55:33 |
46 |
Eefje Ottevanger |
02:55:33 |
47 |
Anna Korzeniowska |
02:55:52 |
48 |
Erica Belandi |
02:56:10 |
49 |
Dianne Keur |
02:56:26 |
50 |
Marleen Honkoop |
02:56:34 |
51 |
Olga Maas |
02:56:45 |
52 |
Anna Vasileiou |
02:56:49 |
53 |
Yazmin Vallejo Sarmiento |
02:56:56 |
54 |
Sanne Broeksma |
02:56:57 |
55 |
Tess Boekema |
02:57:05 |
56 |
Hendrike Oosterhof |
02:57:21 |
57 |
Rosibel Salazar Araya |
02:57:57 |
58 |
Aurélie Marin-Jeanne |
02:58:42 |
59 |
Concetta Arcella |
02:58:45 |
60 |
Caroline Vandriessche |
02:58:50 |
Uitslagen Rotterdam Marathon 2022
Resultaten Mannen - Top 100
Pos. | Name | City | Time |
1 |
Abdi Nageeye |
NED |
02:04:56 |
2 |
Leul Gebreselassie |
ETH |
02:04:56 |
3 |
Kiprop Reuben Kipyego |
KEN |
02:05:12 |
4 |
Bashir Abdi |
BEL |
02:05:23 |
5 |
Kenneth Kipkemoi |
KEN |
02:06:22 |
6 |
Rodgers Ondati Gesabwa |
KEN |
02:09:40 |
7 |
Abida Ezamzami |
|
02:09:52 |
8 |
Philemon Kacheran |
|
02:10:12 |
9 |
Bjorn Koreman |
|
02:10:32 |
10 |
Weynay Ghebresilasie |
|
02:12:17 |
11 |
Richard Douma |
|
02:12:21 |
12 |
Ronald Schroer |
|
02:14:25 |
13 |
Stephen Scullion |
|
02:14:32 |
14 |
Rune Baekgaard |
|
02:14:35 |
15 |
Kobe Primoz |
|
02:15:37 |
16 |
Valentin Poncelet |
Sint-Pieters-Leeuw |
02:15:46 |
17 |
Mitja Krevs |
|
02:16:42 |
18 |
Manuel Sainjon |
La Buisse |
02:17:46 |
19 |
Ruben Van Praet |
Ledeberg |
02:18:13 |
20 |
Chris Balestrini |
London |
02:18:15 |
21 |
Andreas Lommer |
Odense |
02:18:24 |
22 |
Luis Carlos Rivero |
Guatemala |
02:18:30 |
23 |
Phil Parrot Migas |
|
02:18:39 |
24 |
Marco Turi |
Aix En Provence |
02:18:44 |
25 |
Toby Menday |
Sebastopol |
02:19:11 |
26 |
Martin Hoare |
Celbridge |
02:20:31 |
27 |
Nick Van Der Poel |
Rotterdam |
02:21:02 |
28 |
Marco Van Etten |
Rotterdam |
02:21:09 |
29 |
Nick Bester |
London |
02:21:11 |
30 |
Hans-Peter Innerhofer |
Neukirchen |
02:21:24 |
31 |
Brad Kahlefeldt |
Wagga Wagga |
02:21:27 |
32 |
Magnus Erstad |
Oslo |
02:21:41 |
33 |
Duncan Perillat |
|
02:21:45 |
34 |
Seth Demoor |
Lakewood |
02:22:22 |
35 |
Corey Purcella |
Albuquerque |
02:22:42 |
36 |
Ricard Pastó |
El Palau D'Anglesola |
02:22:45 |
37 |
Luca Solone |
Noale |
02:24:07 |
38 |
Jack Bromley |
Chester |
02:24:21 |
39 |
Valentin Deschamps |
Angouleme |
02:24:34 |
40 |
Nicolas Zalejski |
Valence |
02:24:56 |
41 |
Kidane Keleta Gebremariam |
Hedel |
02:24:58 |
42 |
Jason Simpson |
Boulder |
02:25:03 |
43 |
Niels Peter Nielsen |
Viby J |
02:25:28 |
44 |
Alioune Kasse |
Marseille |
02:25:41 |
45 |
Jonathan Billaud |
|
02:26:11 |
46 |
Conal Mccambridge |
Newtownabbey |
02:26:17 |
47 |
Lars Cazander |
Utrecht |
02:26:39 |
48 |
Giannis Zervakis |
Sitia |
02:26:51 |
49 |
Davy Stieperaere |
Wevelgem |
02:26:56 |
50 |
Wouter Jansen |
Elst |
02:27:11 |
51 |
Dennis De Freytas |
Etten-Leur |
02:27:16 |
52 |
Xavier Pottier |
Montpellier |
02:27:25 |
53 |
Brian Conroy |
Clane |
02:27:40 |
54 |
Ander Lo Barrio De Rioja |
Vitoria |
02:27:48 |
55 |
Sjef Kimpe |
Eindhoven |
02:27:49 |
56 |
Stephen Conroy |
Kildare |
02:28:16 |
57 |
Luc Essink |
Almere |
02:28:23 |
58 |
Julien Dethier |
Battice |
02:28:26 |
59 |
Ruben Mureau |
Oosterhout |
02:28:48 |
60 |
Christopher Loose |
Koksijde |
02:28:49 |
61 |
Jeroen Kramer |
Zaandam |
02:28:56 |
62 |
Simon Schäppi |
Zurich |
02:28:57 |
63 |
Edwin Van De Merbel |
Rotterdam |
02:29:05 |
64 |
Marc Lozano |
Marseille |
02:29:07 |
65 |
Emiel Berghout |
Schiedam |
02:29:12 |
66 |
Jordi Seco Torra |
Barcelona |
02:29:21 |
67 |
Christophe Chabard |
Geneva |
02:29:35 |
68 |
Adrien Noel |
Hannut |
02:29:39 |
69 |
Thijs Schrama |
Rotterdam |
02:29:41 |
70 |
Luuk Janssen |
Maastricht |
02:29:42 |
71 |
Stef Verachten |
Retie |
02:30:04 |
72 |
Ankur Tarneja |
Los Angeles |
02:30:30 |
73 |
Guy Maas |
Maastricht |
02:30:41 |
74 |
Martin Delguste |
Louvain-La-Neuve |
02:30:41 |
75 |
Nixon Fernandes |
Poortugaal |
02:30:43 |
76 |
Javier Garcia Mascarell |
Xativa |
02:30:46 |
77 |
Noel Carroll |
Shercock County Cavan |
02:30:50 |
78 |
Lampros Maltezos |
Athens |
02:30:51 |
79 |
Liam Aldridge |
Stockton |
02:30:59 |
80 |
Roy Werner |
Dordrecht |
02:31:00 |
81 |
Andreas Dietrich |
Bad Woerishofen |
02:31:06 |
82 |
Sebastien Hours |
Brignais |
02:31:18 |
83 |
Arne Mulder |
Zwolle |
02:31:29 |
84 |
Enzo Noel |
Braives |
02:31:41 |
85 |
Florian Thorey |
Saint Orens De Gameville |
02:31:42 |
86 |
Janiek Pomba |
Paramaribo |
02:31:48 |
87 |
Mathieu Ormancey |
Paris |
02:31:53 |
88 |
Anders Österlund |
Västerås |
02:31:53 |
89 |
Linas Mikalainis |
Vilnius |
02:32:29 |
90 |
Victor Borge Svendsen |
Halden |
02:32:36 |
91 |
Georgy Dzhgarkava |
London |
02:32:42 |
92 |
Frankie Verluyten |
Hoeselt |
02:32:47 |
93 |
Arno Demeerlaere |
Vichte |
02:32:47 |
94 |
Maikel Stolwijk |
Leiden |
02:33:00 |
95 |
Taco Schaaf |
Zwolle |
02:33:07 |
96 |
Jasper Wuyts |
Olen |
02:33:23 |
97 |
Hein De Groot |
Geffen |
02:33:27 |
98 |
Julien Lebrun |
Paris |
02:33:33 |
99 |
Mark Te Brake |
Aalten |
02:33:37 |
100 |
Marnix Langeveld |
Leusden |
02:33:39 |
Resultaten Vrouwen - Top 100
Pos. | Name | City | Time |
1 |
Haven Hailu |
ETH |
02:22:01 |
2 |
Nienke Brinkman |
FRA |
02:22:51 |
3 |
Zhanna Turi Mamazhanova |
KAZ |
02:26:54 |
4 |
Munkhzaya Bayartsogt |
|
02:29:25 |
5 |
Tristin Van Ord |
|
02:29:32 |
6 |
Carolina Wikström |
|
02:29:51 |
7 |
Alisa Vainio |
|
02:29:56 |
8 |
Daisy Cherotich |
|
02:30:42 |
9 |
Astrid Verhoeven |
Mollem |
02:31:39 |
10 |
Whitney Macon |
|
02:32:48 |
11 |
Argentina Valdepeñas |
Torreon |
02:35:16 |
12 |
Anne Luijten |
|
02:36:34 |
13 |
Beverly Ramos |
|
02:36:56 |
14 |
Elisabetta Iavarone |
Zurich |
02:38:44 |
15 |
Annemari Kiekara |
Koski Tl |
02:39:46 |
16 |
Jacelyn Gruppen |
|
02:41:02 |
17 |
Marina Wong |
Drummoyne |
02:41:08 |
18 |
Egris Arias R |
Panama |
02:43:56 |
19 |
Rose Chelimo |
|
02:44:22 |
20 |
Saskia Weinans |
|
02:45:28 |
21 |
Sanne Broeksma |
Rotterdam |
02:46:56 |
22 |
Camilla Bønøgård |
Sarpsborg |
02:47:58 |
23 |
Lotte De Hosson |
Groningen |
02:48:32 |
24 |
Ana Maria Villegas |
Miami |
02:49:04 |
25 |
Elsemieke Kin |
Rotterdam |
02:49:13 |
26 |
Saskia Heijnen |
Leiderdorp |
02:49:53 |
27 |
Victoria Warpy |
Leuven |
02:50:04 |
28 |
Nicola Devine |
Wakefield |
02:50:24 |
29 |
Isobel Oakes |
Ballinamore |
02:50:51 |
30 |
Nienke Zoggel |
Berlicum |
02:52:05 |
31 |
Pauline Van Donkelaar |
Rotterdam |
02:54:47 |
32 |
Vanessa Hartman |
Brielle |
02:55:41 |
33 |
Judith Janszen-Loekemeijer |
Dordrecht |
02:56:20 |
34 |
Nella Oenema |
Rotterdam |
02:56:46 |
35 |
Alyssa Hoffert |
Paris |
02:57:15 |
36 |
Monique Verschuure |
Yerseke |
02:57:32 |
37 |
Marie Navacchia |
Evigny |
02:58:10 |
38 |
Saskia Kersbergen |
Dordrecht |
02:59:07 |
39 |
Charlotte Marijn |
Houten |
02:59:08 |
40 |
Morena Stevens |
Amsterdam |
02:59:12 |
41 |
Erica Belandi |
Aalsmeer |
02:59:43 |
42 |
Marleen Honkoop |
Sliedrecht |
02:59:48 |
43 |
Krista Bruns |
Pijnacker |
02:59:51 |
44 |
Kim Kessels |
Susteren |
03:00:20 |
45 |
Marlou Propst |
Breda |
03:02:09 |
46 |
Lisz Verbeeck |
Stekene |
03:02:39 |
47 |
Kiki Pols |
Amsterdam |
03:03:07 |
48 |
Stefanie D` Haen |
Hamme |
03:03:25 |
49 |
Mélanie Chevé |
Issy-Les-Moulineaux |
03:03:28 |
50 |
Frida Davalos |
México |
03:03:31 |
51 |
Femke Boddeke-Vossepoel |
Utrecht |
03:03:37 |
52 |
Eleni Ioannou |
Nicosia |
03:03:38 |
53 |
Annemarie Kersbergen |
Dordrecht |
03:04:16 |
54 |
Kelly Willis |
London |
03:04:31 |
55 |
Juliet Hershey-Beatty |
Frankfurt |
03:05:16 |
56 |
Jolita Martinoniene |
Vilnius |
03:05:37 |
57 |
Kristy Timmers |
Amsterdam |
03:05:40 |
58 |
Maria Noordam |
Rotterdam |
03:05:57 |
59 |
Marloes Meinders |
Wijk Bij Duurstede |
03:06:10 |
60 |
Lucia Bracco |
Utrecht |
03:06:23 |
61 |
Isabel Cadogan |
Rotterdam |
03:06:43 |
62 |
Caroline Willems |
Oosterbeek |
03:07:23 |
63 |
Esther Hoezen |
Veenendaal |
03:08:24 |
64 |
Marlies Vermeeren |
Mortsel |
03:08:26 |
65 |
Wendy Verhulst |
Essen |
03:08:37 |
66 |
Lucy Crane-Van Opstal |
Amersfoort |
03:09:03 |
67 |
Loes Verstappen |
Tilburg |
03:09:13 |
68 |
Rachel De Weerd |
Apeldoorn |
03:09:56 |
69 |
Grace Kennedy -Clarke |
Dublin |
03:09:58 |
70 |
Kirsten Van Den Berg-Los |
Zoetermeer |
03:10:02 |
71 |
Els Buyl |
Asse |
03:10:06 |
72 |
Marlies Overbeeke |
Ede |
03:10:07 |
73 |
Nina De Winter |
Oude Niedorp |
03:10:22 |
74 |
Marit Schwantje |
Utrecht |
03:10:41 |
75 |
Larissa Schut |
Rotterdam |
03:10:48 |
76 |
Justine Bosch |
Berlicum |
03:10:55 |
77 |
Marieke Koene |
Arnhem |
03:11:02 |
78 |
Tine Zweers |
Grootegast |
03:11:08 |
79 |
Annet Verhoeff |
Utrecht |
03:11:28 |
80 |
Linda Phelan |
Kildare |
03:11:35 |
81 |
Francine Copy |
St Waast |
03:11:55 |
82 |
Karen Townsend |
Hitchin |
03:12:13 |
83 |
Fenna Heijnen |
Groningen |
03:12:19 |
84 |
Corina Wisse |
Huijbergen |
03:12:40 |
85 |
Chrystelle Boumkais |
Rouen |
03:12:56 |
86 |
Merle De Zwart |
Rotterdam |
03:13:01 |
87 |
Sinnead Oakes-Higgins |
Galway |
03:13:07 |
88 |
Valerie Van Den Berghe |
Roeselare |
03:13:38 |
89 |
Ana Lourido |
Évora |
03:13:39 |
90 |
Lies Deruddere |
Wevelgem |
03:14:04 |
91 |
Annick Notermans-Taselaar |
Moordrecht |
03:14:19 |
92 |
Amel Arab |
Strasbourg |
03:14:48 |
93 |
Danya Stumpel-Emmelot |
Hoorn |
03:15:00 |
94 |
Danielle Van Eeuwijk |
Heemstede |
03:15:44 |
95 |
Mieke Gobbens |
Berchem |
03:16:20 |
96 |
Thu Hien Nguyen |
Arnhem |
03:16:21 |
97 |
Marije Blankvoort |
Apeldoorn |
03:16:35 |
98 |
Tara Muijlwijk |
Amsterdam |
03:16:47 |
99 |
Tamara Bucher |
Kerns |
03:16:53 |
100 |
Laurianne Willem |
Bezannes |
03:16:56 |
Uitslagen Rotterdam Marathon 2021
Resultaten Mannen - Top 100
Pos. | Name | City | Time |
1 |
Abdi Bashir |
|
02:03:36 |
2 |
Marius Kipserem |
|
02:04:04 |
3 |
Dawit Wolde |
|
02:04:27 |
4 |
Titus Kipruto |
|
02:05:22 |
5 |
Emmanuel Saina |
|
02:05:51 |
6 |
Kebede Wami Tulu |
|
02:06:27 |
7 |
Limenih Getachew Yizengaw |
|
02:08:56 |
8 |
Abdellah Taghrafet |
|
02:09:40 |
9 |
Solomon Deksisa |
|
02:10:32 |
10 |
John Langat |
|
02:10:43 |
11 |
Johannes Motschmann |
|
02:12:18 |
12 |
Worku Dires Chekol |
|
02:13:13 |
13 |
Reece Edwards |
|
02:13:23 |
14 |
Mumin Gala |
|
02:16:09 |
15 |
Firew Bazie Tsega |
|
02:16:30 |
16 |
Roy Hoornweg |
|
02:16:38 |
17 |
Nic Ihlow |
|
02:17:51 |
18 |
Frank Schauer |
|
02:17:58 |
19 |
Jesper Lundberg |
Äppelbo |
02:19:23 |
20 |
Jochen Uhrig |
Weinheim |
02:20:34 |
21 |
Marco Van Etten |
Rotterdam |
02:21:15 |
22 |
Gideon Kipketer |
|
02:21:59 |
23 |
Edwin Melly |
|
02:22:10 |
24 |
Tommi Hytönen |
Klaukkala |
02:22:35 |
25 |
Nick Van Der Poel |
Berkel En Rodenrijs |
02:22:46 |
26 |
Michiel Vink |
|
02:23:55 |
27 |
Julien Dethier |
Battice |
02:23:56 |
28 |
Tomas Debevere |
Brugge |
02:23:59 |
29 |
Oscar Holmström |
Helsinki |
02:23:59 |
30 |
Paul Graham |
Cardiff |
02:24:58 |
31 |
Romain Meunier |
Boulogne-Billancourt |
02:25:38 |
32 |
Dennis De Freytas |
Etten-Leur |
02:25:39 |
33 |
Niels Baljet |
Rotterdam |
02:25:49 |
34 |
Luc Schout |
Best |
02:26:29 |
35 |
Thomas Villemin |
Heillecourt |
02:26:50 |
36 |
Kobe Blondeel |
Gent |
02:27:02 |
37 |
Olof Simann |
Malmö |
02:27:09 |
38 |
Ricardo Sint Nicolaas |
Oude-Tonge |
02:27:18 |
39 |
Ramdan Snoussi |
Deurne |
02:27:21 |
40 |
Pascal Berset |
Farvagny |
02:27:27 |
41 |
Bernd Van Snick |
Appelterre |
02:27:47 |
42 |
T-Roy Brown |
Bern |
02:28:01 |
43 |
Timo Van Beek |
Soest |
02:28:06 |
44 |
Niels Esmeijer |
Soest |
02:28:11 |
45 |
Pim Bijl |
Rotterdam |
02:28:12 |
46 |
Roy Werner |
Dordrecht |
02:28:24 |
47 |
Ivo Bijl |
Zwijndrecht |
02:28:48 |
48 |
Frédéric Walczak |
Chaumont |
02:29:59 |
49 |
Mikail Demirkazan |
Battice |
02:30:27 |
50 |
Nixon Fernandes |
Poortugaal |
02:31:13 |
51 |
Jardy Van Den Heuvel |
Waalwijk |
02:31:48 |
52 |
Kidane Keleta Gebremariam |
Hedel |
02:32:09 |
53 |
Mick Fogarty |
Athlone |
02:32:12 |
54 |
Craig Cynkin |
Johannesburg |
02:33:34 |
55 |
Jonathan Waatevik |
Porsgrunn |
02:34:05 |
56 |
Danny Huibregtse |
Westkapelle |
02:34:14 |
57 |
Thys De Jong |
Britsum |
02:34:18 |
58 |
Charles Van Cauwenberghe |
Rotterdam |
02:34:23 |
59 |
Kevin Brysbaert |
Westvleteren |
02:34:46 |
60 |
Dauren Zhartybayev |
Almaty |
02:34:50 |
61 |
Matteo Senesi |
Utrecht |
02:34:53 |
62 |
Marc Cinjee |
|
02:34:53 |
63 |
Maarten Hendriks |
|
02:35:02 |
64 |
Arthur Camps |
Rotterdam |
02:35:07 |
65 |
Robbie Van Der Hoek |
Rotterdam |
02:35:16 |
66 |
Henrik Zeffer |
Stockholm |
02:35:18 |
67 |
Markus Vall |
Stockholm |
02:35:35 |
68 |
Gunter D'Hondt |
Ronse |
02:35:36 |
69 |
Lennart Deroo |
Meise |
02:35:42 |
70 |
Leslie Pangemanan |
Amsterdam |
02:35:56 |
71 |
Kristof Lefebvre |
Deerlijk |
02:36:10 |
72 |
Pieter Cappon |
Ulvenhout |
02:36:15 |
73 |
Rene Kuijs |
Rotterdam |
02:36:23 |
74 |
David Bouman |
Rotterdam |
02:36:25 |
75 |
Rik Wolswinkel |
Woudenberg |
02:36:30 |
76 |
Evert Luttun |
Zwevezele |
02:36:30 |
77 |
Arno Demeerlaere |
Vichte |
02:36:38 |
78 |
Gilles Honoré |
Kortrijk |
02:36:42 |
79 |
Tom Roger Vege-Tangen |
Sandefjord |
02:37:23 |
80 |
Tim Tesselaar |
Den Helder |
02:37:23 |
81 |
Gerard De Lange |
Maassluis |
02:37:35 |
82 |
Barthelemy Geldof |
Heverlee |
02:37:42 |
83 |
Luis Martins |
Tondela |
02:37:45 |
84 |
Georgy Dzhgarkava |
London |
02:37:53 |
85 |
Romain Garreau |
Agen |
02:38:05 |
86 |
Davy Stieperaere |
Wevelgem |
02:38:06 |
87 |
Carlos Coysman |
Wevelgem |
02:38:06 |
88 |
Floris Van De Putte |
Wichelen |
02:38:14 |
89 |
Maarten De Maeyer |
Mechelen |
02:38:28 |
90 |
Kamel Daouadji |
Longwy |
02:38:28 |
91 |
Paul Buckley |
Ferbane |
02:38:33 |
92 |
Kevin Sleegers |
Eindhoven |
02:38:40 |
93 |
Dirk Goeyers |
Vilvoorde |
02:38:41 |
94 |
Orion Osiris Devriendt |
Sint-Pieters-Woluwe |
02:38:54 |
95 |
Mathias Ösmark |
Ixelles |
02:39:02 |
96 |
Jean Baptiste Belhommet |
Saint-Menges |
02:39:07 |
97 |
Jonas Bellekens |
Wiekevorst |
02:39:10 |
98 |
Brecht Leersnijder |
Kortrijk |
02:39:16 |
99 |
Wilfred Bruil |
Ede |
02:39:16 |
100 |
Martijn Klaasse |
Gouda |
02:39:16 |
Resultaten Vrouwen - Top 100
Pos. | Name | City | Time |
1 |
Stella Barsosio |
|
02:22:08 |
2 |
Nataliya Lehonkova |
|
02:30:28 |
3 |
Bornes Kitur |
|
02:30:41 |
4 |
Clara Evans |
|
02:31:21 |
5 |
Tirza Van Der Wolf |
|
02:34:52 |
6 |
Runa Skrove Falch |
|
02:34:57 |
7 |
Emilie Jacquot-Claude |
Chaligny |
02:39:56 |
8 |
Marijke Visser |
|
02:40:47 |
9 |
Anne Årrestad |
Oslo |
02:49:45 |
10 |
Marlene De Boer |
Amsterdam |
02:50:27 |
11 |
Kerry Prise |
Aberdeen |
02:51:12 |
12 |
Monica Haydock |
Hilversum |
02:51:34 |
13 |
Yvonne Van Vlerken |
Markranstädt |
02:54:14 |
14 |
Pauline Van Donkelaar |
Rotterdam |
02:54:17 |
15 |
Sanne Broeksma |
Rotterdam |
02:55:17 |
16 |
Sanne Mooldijk |
Rotterdam |
02:55:48 |
17 |
Kim Schutters |
Diest |
02:55:51 |
18 |
Nikita Van Lierop |
Rotterdam |
02:57:15 |
19 |
Vanessa Hartman |
Brielle |
02:58:25 |
20 |
Krista Bruns |
Pijnacker |
03:03:48 |
21 |
Katrien Dickx |
Sint-Lievens-Houtem |
03:04:32 |
22 |
Natalia Nylund |
Helsinki |
03:04:35 |
23 |
Diana Golek |
Straelen |
03:04:43 |
24 |
Saskia Kersbergen |
Dordrecht |
03:05:02 |
25 |
Nicole Lönneker |
Wetzlar |
03:05:50 |
26 |
Duan Li |
Utrecht |
03:07:16 |
27 |
Caroline Willems |
Oosterbeek |
03:07:17 |
28 |
Dianne Keur |
'S-Gravenhage |
03:07:43 |
29 |
Loes Rönne |
Antwerpen |
03:07:44 |
30 |
Gabriela Egli |
St. Moritz |
03:08:00 |
31 |
Joke Odeyn |
Bost |
03:08:02 |
32 |
Anne Curley |
Dublin |
03:08:37 |
33 |
Marit Schwantje |
Utrecht |
03:09:26 |
34 |
Sofie Fierens |
Aarschot |
03:09:39 |
35 |
Yvette Voermans |
Amsterdam |
03:09:54 |
36 |
Femke Meurs |
Eersel |
03:10:11 |
37 |
Janneke De Bruijn |
Apeldoorn |
03:10:28 |
38 |
Sandra Swennen |
Tongeren |
03:10:32 |
39 |
Jasmin Sulerz |
Berlin |
03:10:35 |
40 |
Maria Isabel Sixto Tato |
Basauri |
03:10:36 |
41 |
Tinne Sprangers |
Hoogstraten |
03:11:03 |
42 |
Nella Oenema |
Rotterdam |
03:11:40 |
43 |
Anne-Floor Van Tilburg |
Amsterdam |
03:13:06 |
44 |
Thu Hien Nguyen |
Arnhem |
03:13:06 |
45 |
Simone Van Meer |
Amsterdam |
03:13:28 |
46 |
Hinke Schokker |
Eastermar |
03:13:42 |
47 |
Anne Zijderveld |
Nieuw-Heeten |
03:13:44 |
48 |
Susanne Van Den Broek |
Breda |
03:14:18 |
49 |
Maria Noordam |
Rotterdam |
03:14:24 |
50 |
Renate Van Leuken - Van Oort |
Apeldoorn |
03:14:32 |
51 |
Annemarie Kersbergen |
Dordrecht |
03:15:31 |
52 |
Katia Ganda |
Zaandam |
03:15:37 |
53 |
Lisa Verhamme |
Oostende |
03:16:20 |
54 |
Astrid Vois |
Merzenich |
03:16:33 |
55 |
Stephanie Johanns |
Rotselaar |
03:16:37 |
56 |
Justine Bosch |
|
03:16:53 |
57 |
Marlous De Leeuw |
Rhoon |
03:17:24 |
58 |
Elly Kerstens |
Turnhout |
03:17:47 |
59 |
Leonie Meijer |
Roden |
03:17:52 |
60 |
Sigrid Martin |
Rotterdam |
03:18:25 |
61 |
Nay Seddik |
Dordrecht |
03:18:25 |
62 |
Esther Veldhuizen |
Nijmegen |
03:18:35 |
63 |
Katherine De Kruiff |
Amersfoort |
03:18:38 |
64 |
Cornelia Ulmer |
Steffisburg |
03:19:01 |
65 |
Esther Albers |
Berghem |
03:19:32 |
66 |
Gemeente Rotterdam |
Krimpen Aan De Lek |
03:19:33 |
67 |
Mandy Goedhart |
Spijkenisse |
03:19:36 |
68 |
Romy Schuttevaer |
Rotterdam |
03:19:42 |
69 |
Jeske Van De Sandt |
De Meern |
03:20:00 |
70 |
Emmanuelle Grillon |
Saint Laurent Des Bois |
03:20:15 |
71 |
Saskia Vercammen |
Sint Niklaas |
03:20:50 |
72 |
Lotte Soeters |
Raamsdonksveer |
03:21:06 |
73 |
Marjan Oostinga |
Amsterdam |
03:21:13 |
74 |
Evi Van Hoecke |
Melle |
03:21:21 |
75 |
Justine Demeure |
Sint-Truiden |
03:21:33 |
76 |
Tinka Vinks |
'S-Hertogenbosch |
03:21:39 |
77 |
Marine Gibard |
Talence |
03:21:46 |
78 |
Paulina Twornicki |
Zoetermeer |
03:21:54 |
79 |
Carly Smit |
Rotterdam |
03:21:55 |
80 |
Debbie Ammerlaan |
Amersfoort |
03:22:00 |
81 |
Laura Batterink |
Westerbork |
03:22:04 |
82 |
Melina Tapia |
Brugge |
03:22:05 |
83 |
Serena Van Ramele |
Woerden |
03:22:09 |
84 |
Jeanette Tas |
Maastricht |
03:22:10 |
85 |
Miranda Frizzelle |
London |
03:22:34 |
86 |
Valérie Biemond |
Capelle Aan Den Ijssel |
03:22:58 |
87 |
Marlie Van Der Hooft |
Leidschendam |
03:23:02 |
88 |
Annick Notermans-Taselaar |
Moordrecht |
03:23:03 |
89 |
Natasha Blom |
Hilversum |
03:23:18 |
90 |
Anke Van Mil |
Vlaardingen |
03:23:25 |
91 |
Annette Van Kuijk |
Vught |
03:23:59 |
92 |
Aurillac Boury |
Sint-Denijs-Westrem |
03:24:09 |
93 |
Sophie Wooldrik |
Rotterdam |
03:24:20 |
94 |
Renate Van Huffel |
Sint Jansteen |
03:24:34 |
95 |
Judith Gijsbers |
Weert |
03:24:38 |
96 |
Christien Van De Kerk |
Capelle Aan Den Ijssel |
03:25:01 |
97 |
Brigitte Van Buuren |
Pijnacker |
03:25:37 |
98 |
Leona Salman |
'S-Gravenhage |
03:25:46 |
99 |
Vilma Grigaite |
'S-Gravenhage |
03:26:03 |
100 |
Raphaëlle Corremans |
Wilrijk |
03:26:08 |
Alle resultaten en foto's van Rotterdam Marathon
Meer hardlopen in Nederland:
Kommentar schreiben