Tour de Tirol

Pin It

De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Amsterdam Marathon.

De uitslagenlijsten van Amsterdam Marathon op 16.10.2022. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2021).

Uitslagen Amsterdam Marathon 2022

Resultaten Mannen

PosNameTeamTime
1 Almaz Ayana ETH 02:17:20
2 Genzebe Dibaba ETH 02:18:05
3 Tsehay Gemechu ETH 02:18:59
4 Nasnet Amanuel ERI 02:22:45
5 Rose Chelimo UGA 02:23:12
6 Zinash Gerado ETH 02:24:21
7 Celestine Chepchirchir KEN 02:26:50
8 Gebayanesh Ayele ETH 02:27:36
9 Nora Szabo Budapest 02:30:31
10 Leonie Balter Hoensbroek 02:37:41
11 Jacelyn Gruppen Hoogeveen 02:39:08
12 Eva Van Zoonen Castricum 02:44:22
13 Jessica Oosterloo Appelscha 02:47:05
14 Kristy Timmers Amsterdam 02:47:43
15 Michelle Poulsen København 02:48:43
16 Mirjam Koersen Hilversum 02:49:52
17 Ingrid Klaassen Amsterdam 02:51:28
18 Samantha De Knijff Almere 02:51:32
19 Liselotte Van Den Berg Zoeterwoude 02:51:51
20 Emma Stepto Redruth 02:54:14
21 Maryann Gong New York 02:54:53
22 Zsofia Erdely 02:54:56
23 Taryn King Cape Town 02:55:07
24 Wendelien Van Daal Amersfoort 02:55:13
25 Ingrid Lunde Steen TRONDHEIM 02:55:26
26 Sandra Van De Kieft - Van Doorn Amersfoort 02:55:28
27 Christie Ford Glasgow 02:56:01
28 Eline Keet Amsterdam 02:56:15
29 Olga Maas 's-Gravenhage 02:57:24
30 Tamara Kamm Walliselle 02:57:55
31 Florence Papougnot London 02:58:13
32 Leone De Voogd Sassenheim 02:58:15
33 Erica Belandi Aalsmeer 02:58:29
34 Femke Boddeke-Vossepoel Utrecht 02:58:40
35 Lucy Crane-Van Opstal Amersfoort 02:58:56
36 Inge Felter - De Jong Castricum 02:59:15
37 Marieke Koerts Amsterdam 02:59:15
38 Trix Hakstege Amersfoort 02:59:22
39 Anna Helowicz Singapore 02:59:24
40 Kelly Edwards Coventry 02:59:54
41 Nathalie Geiser Neuchâtel 03:00:44
42 Ilse Van De Wijgert Nijmegen 03:00:54
43 Ka Fai Natalie Wong Zuerich 03:01:25
44 Michelle Van Zyl Cape Town 03:01:32
45 Bien Strooker Haarlem 03:02:16
46 Caroline Scherman Hvalstad 03:02:51
47 Aita Kaufmann Ftan 03:03:00
48 Eefje Ottevanger Eindhoven 03:03:28
49 Joke Odeyn Bost 03:04:26
50 Kasia Katarzyna Kopec Nanterre 03:04:37
51 Mackenzie Otoole Santa cruz 03:04:42
52 Lisa Da Silva High Wycombe 03:05:17
53 Elise Ferré Pantin 03:05:19
54 Marlies Overbeeke Ede 03:05:54
55 Faidherbe Lucie Fouquieres les Lens 03:07:20
56 Lisbeth Schütt Rasmussen Viborg 03:08:10
57 Valerie Fictorie Diemen 03:08:20
58 Aurora Papotti Amsterdam 03:08:34
59 Anita Van Den Bogert Leusden 03:08:52
60 Vieilvoye Charlotte Heusy 03:09:07
61 Nina Manso Barcelona 03:09:09
62 Eva Van Der Linden Amsterdam 03:09:27
63 Elodie Berteloodt Saint-Dizier (52100) 03:09:43
64 Camille Watteyne Kortrijk 03:10:07
65 Ana Cecilia Aldrete Mejia SAN LUIS POTOSI 03:10:35
66 Line Valaamo Ski 03:10:40
67 Trine Holmer Hoven Lillesand 03:11:04
68 Christelle Lemaire Steenokkerzeel 03:11:05
69 Ruta Cimarmanaite Vilnius 03:11:07
70 Frida Södermark Norrköping 03:12:01
71 Ellie Baxter Kent 03:12:22
72 Dinie Ras Urk 03:12:31
73 Susanne Van Den Broek Breda 03:12:39
74 Alice Braham London 03:12:47
75 Mathilde Petitjean La roche sur foron 03:12:57
76 Rachel Burgon Stretford 03:13:22
77 Mona Grindberg Verdal 03:13:51
78 Else Overvik Hell 03:13:52
79 Madelene Höglund Gävle 03:14:07
80 Saskia Lensink 's-Gravenhage 03:14:22
81 Heidi Veramme zwijndrecht 03:14:34
82 Karin Lagerström Oskarshamn 03:14:35
83 Loes Verstappen Tilburg 03:14:41
84 Yichi Chang Brooklyn 03:14:45
85 Marleen Van Den Broek Amsterdam 03:14:53
86 Anja Mödl Bilthoven 03:14:55
87 Fernanda Dutra Porto Alegre 03:15:27
88 Sarah Stroberg Pietermaritzburg 03:15:37
89 Jenny Bolander Norrköping 03:15:38
90 Roxane Knetemann Terwispel 03:15:47
91 Alice Macarthur Salford 03:16:04
92 Liga Putnina Ogre 03:17:05
93 Louise Ghesquiere Lille 03:17:13
94 Lisa Verhamme Oostende 03:17:23
95 Pauline O Callaghan Newbridge 03:17:32
96 Thonnard Séverine VERVIERS 03:17:50
97 Rosie Finnigan London 03:17:53
98 Franka Hoogervorst Zandvoort 03:17:56
99 Canelle Poirier Rennes 03:17:56
100 Esther Innselset Hamar 03:18:06

Resultaten Vrouwen

PosNameTeamTime
1 Tsegaye Getachew ETH 02:04:49
2 Titus Kipruto KEN 02:04:54
3 Bazezew Asmare ETH 02:04:57
4 Abraham Kiptoo KEN 02:05:04
5 Huseydin Mohamed 02:05:05
6 Cybrian Kotut KEN 02:05:15
7 Norbert Kigen 02:05:32
8 Laban Korir 02:05:41
9 Adeladlew Mamo 02:05:45
10 Josphat Boit 02:06:34
11 Mulugeta Asefa 02:07:56
12 Martin Musau 02:09:04
13 Khadar Basheer 02:09:09
14 Khalid Choukoud Nijmegen 02:09:34
15 Godadaw Belachew 02:09:40
16 Masresha Bere 02:09:41
17 Mesfin Nigusu 02:09:53
18 Charles Mneria 02:10:41
19 Jake Robertson 02:10:41
20 Bekele Muluneh 02:12:29
21 Shuho Dairokuno 02:12:39
22 Bernard Soi 02:13:43
23 Tesema Mokenin 02:14:23
24 Akira Tomiyasu 02:15:24
25 Lucas Nieuweboer Soesterberg 02:15:26
26 Remyo Tielsema Utrecht 02:16:05
27 Rodrigo Villegas García Mexico 02:17:16
28 Kieren Perkins 02:17:54
29 Rik Goethals Amersfoort 02:21:00
30 Yohan Zaradzki Stembert 02:21:53
31 Bartłomiej Falkowski Warsaw 02:22:46
32 Roy Hoornweg 02:23:13
33 Maarten Hindriks Groningen 02:23:21
34 Ben Fish Darwen 02:23:44
35 Kevin Verluyten Lubbeek 02:23:55
36 Ricardo Sint Nicolaas Oude-Tonge 02:24:26
37 Thijs Schrama Rotterdam 02:24:32
38 Hugo Boudot Saint-Julien 02:24:40
39 Cooper Roach Amsterdam 02:24:56
40 Luc Essink Almere 02:25:03
41 Steven Verschuere Heestert 02:25:09
42 Mathieu Hubert Tramain 02:25:26
43 Egidijus Adomkaitis Vilnius 02:25:28
44 Sean Donohue Middletown 02:25:40
45 Gavin Tomlinson Cheadle Hulme 02:26:08
46 Jeremy Belkacem L'union 02:26:41
47 Pierre Caron Paris 02:26:51
48 Michiel Kallenberg Bennekom 02:26:57
49 Marek Hladik Bratislava 02:26:59
50 Michal Burian Kraluv Dvur 02:27:07
51 Romain Goutille Riom ès montagnes 02:27:21
52 Fabian Ten Kate Haren 02:27:22
53 Christiaan Ernst Amersfoort 02:27:24
54 Ramdan Snoussi Mortsel 02:27:35
55 Luuk Janssen Maastricht 02:28:40
56 Niels Rondou Tervuren 02:28:45
57 Niklas Henningsson Solna 02:29:04
58 Jonathan Durand Pleumeleuc 02:29:20
59 Joe Hallsworth London 02:29:24
60 Bradley Gionet Toronto 02:29:35
61 Dylan Voet Kortrijk 02:29:42
62 Campbell Ross Boulder 02:29:47
63 Arne Mulder Zwolle 02:29:57
64 Thomas Palmen Heerlen 02:30:24
65 Romain Lecaplain Caen 02:30:29
66 Jordan Clay Leiden 02:30:35
67 Jeroen Kramer Zaandam 02:30:47
68 Alex Da Conceicao Frederico Utrecht 02:30:58
69 Nick Van Der Poel Rotterdam 02:31:05
70 Jonathan Roebuck Glasgow 02:31:10
71 Ruairidh Macdonald Rotterdam 02:31:33
72 Maikel Stolwijk Leiden 02:31:50
73 Mathias Sæten OSLO 02:31:55
74 Jasper Sodermans Wilrijk 02:32:09
75 Dennis De Knijff Almere 02:32:10
76 Nick Van Nieuwenhuizen Apeldoorn 02:32:12
77 Piotr Cociuc Chisinau 02:32:19
78 Steven Hanly Solihull 02:32:26
79 Dries Van Acker Zwijndrecht 02:32:38
80 Maurice Kram Groningen 02:32:40
81 Johan Van Der Dennen Eindhoven 02:32:42
82 Philip Wong Leiden 02:32:44
83 Samier Barguil madrid 02:32:54
84 Adrian Scullion Augher 02:33:33
85 Guy Maas Maastricht 02:33:33
86 Kamil Inak İstanbul 02:33:37
87 Martijn De Groot Mijdrecht 02:33:43
88 Jordan Joliet Melesse 02:33:43
89 Kevin Callebout COUDEKERQUE BRANCHE 02:33:46
90 Imo Muller Utrecht 02:33:57
91 Yngve Mathisen KRISTIANSAND S 02:34:11
92 Edwin Slijkhuis Zuidhorn 02:34:20
93 Niels Esmeijer Soest 02:34:23
94 Kieran Morris London 02:34:27
95 Mark Boot Nottingham 02:34:28
96 James Dazeley London 02:34:30
97 Maarten Dejonghe Brussel 02:34:31
98 Herbert Kopp Kaltenbach 02:34:36
99 Ton Hettema Rotterdam 02:34:58
100 Michael Marchand paris 02:35:04

Volledige uitslagenlijst van Amsterdam Marathon


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Amsterdam Marathon 2021

Resultaten Mannen

Pos.NameClubTime
1 Angela Tanui 02:17:57
2 Maureen Chepkemoi 02:20:18
3 Haven Hailu 02:20:19
4 Gebiyanesh Ayele 02:21:22
5 Worknesh Alemu 02:26:54
6 Ruth van der Meijden AV Cifla 02:29:55
7 Bo Ummels AV Unitas 02:31:51
8 Astrid Verhoeven 02:34:30
9 Shasho Insermu 02:35:09
10 Elisabetta Iavarone 02:39:24
11 Kim Geypen 02:40:25
12 Julien Melody 02:40:25
13 Karen van Proeyen 02:41:11
14 Eva van Zoonen AV Castricum 02:41:25
15 Samantha Luitwieler ADSV Dynamica 02:42:30
16 Maren Lie 02:44:52
17 Mirjam Koersen 02:47:46
18 Aude Salord 02:49:05
19 Maaike van Gelder U-Track 02:50:46
20 Anna ter Steege Groningen Atletiek 02:51:48
21 Lotte de Hosson Groningen Atletiek 02:52:22
22 Emilia Mazek 02:53:03
23 Katharina Wehr 02:54:32
24 Saskia Heijnen Leiden Atletiek 02:54:39
25 Joelle Flück 02:55:43
26 Nesrine Leene 02:56:14
27 Katarzyna Gorlo-Olszewska 02:56:53
28 Ellis Jacobs STB 02:57:06
29 Kim Linstra Loopgroep Aart Stigter 02:57:23
30 Ingrid Klaassen Running Holland vereniging 02:58:09
31 Marie Julliand 02:58:14
32 Olga Maas Haag Atletiek 02:58:29
33 Moniek van Lieshout Haag Atletiek 02:58:43
34 Margot DUVAL 02:58:44
35 Anny Wolter 02:59:14
36 Katelijne Tas 02:59:58
37 Samantha de Knijff Nederlandse Triathlon Bond 03:00:27
38 Inge Felter - de Jong AV Castricum 03:00:44
39 Loes Verstappen Tilburg Road Runners 03:00:58
40 Marie Coosemans 03:01:21
41 Lucy Crane-van Opstal Altis 03:02:45
42 Dieuwertje Bax Nederlandse Triathlon Bond 03:02:51
43 Delphine THIRIFAYS 03:03:09
44 Josie Jansen 03:04:23
45 Rachel de Weerd AV Veluwe 03:06:46
46 Jacoline van der Klip Altis 03:08:07
47 Sonja Berkman van Hamersveld 03:08:17
48 Anne König 03:09:25
49 Sietske Altena 03:09:33
50 Marieke Koerts Running Holland vereniging 03:09:43
51 Katharina Seelos 03:10:13
52 Anita Van den bogert Altis 03:10:22
53 Fenna Heijnen Nederlandse Triathlon Bond 03:10:37
54 Petra Hasper AV de Sprinter 03:10:48
55 Rosalie Teeuwen AV Atos 03:10:50
56 Aurélie PEREIRA 03:11:06
57 Veronica Gutu-Serdta 03:11:25
58 Hulda Gudny Kjartansdottir 03:11:33
59 Eline Keet 03:11:36
60 Sarah Schenk 03:11:56
61 Emmanuelle GRILLON 03:12:23
62 Corien van der Bijl AV Veluwe 03:14:36
63 Stephanie Macleod 03:14:37
64 Elisoa Crawford 03:14:55
65 Monique Sapthu AV Feniks 03:16:24
66 Marike van Niekerk 03:16:49
67 Karen Townsend 03:16:52
68 Ilona den Ouden 03:17:24
69 Lisanne Soemanta 03:17:27
70 Ivelina Madzharova 03:17:28
71 Teruska Llasaca Takacs 03:17:47
72 Annet Verhoeff Hellas Utrecht 03:18:22
73 Aurélie VERRIER 03:19:05
74 Caroline Hassett 03:19:22
75 Jente Marit Althuis 03:19:25
76 Milou de Kleijn Ciko '66 03:19:25
77 Hilde Tempel AV Athlos 03:19:38
78 Amber Bongertman THOR 03:20:08
79 Catherine Knox 03:20:18
80 Lena Drummer 03:20:36
81 Colleen Robinson 03:20:44
82 Margot Rozendaal Nederlandse Triathlon Bond 03:21:17
83 Iuliia Griffen 03:21:19
84 Mélanie Brin 03:22:07
85 Emily Knox 03:22:33
86 Marleen van Heerde 03:23:52
87 Eimear Burke 03:24:00
88 Kaily Groot Zevert ARGO Atletiek 03:24:16
89 Celine Hus vilquin 03:24:28
90 Labruyere Emilie 03:24:47
91 Magdalena Frackowiak 03:24:52
92 Baukje Zaaijer 03:25:46
93 Ewa Strzelczyk 03:25:50
94 isabella manetti 03:25:58
95 Lisa Hungerbach 03:26:32
96 franka Hoogervorst 03:26:34
97 Amber Marriott 03:26:40
98 Thouroude Tatiana 03:26:53
99 Adriana Schwartz 03:27:26
100 ANNE BITROU GAILLARD 03:27:26

Resultaten Vrouwen

Pos.NameClubTime
1 Tamirat Tola 02:03:39
2 Bernard Koech 02:04:09
3 Leul Gebresilase 02:04:12
4 Jonathan Korir 02:04:32
5 Hiskel Tewelde 02:04:35
6 Moses Kibet 02:05:20
7 Afewerki Berhane 02:05:22
8 Kenneth Keter 02:06:05
9 Bernard Kipyego 02:06:32
10 Merhawi Kesete 02:06:36
11 Tesfahun Akalnew 02:06:55
12 Asrar Abderehman 02:07:33
13 Aychew Bantie 02:07:33
14 Workineh Tadesse 02:07:42
15 Amdework Walelegn 02:07:48
16 Mustefah Kedir Tebo 02:07:49
17 Laban Korir 02:07:56
18 Abrar Osman 02:08:07
19 Shumet Akalnew 02:08:47
20 Shadrak Koech 02:09:04
21 Bukayaw Malede 02:09:28
22 Khalid Choukoud Haag Atletiek 02:10:25
23 Jo Fukuda 02:12:29
24 Benjamin de Haan Rotterdam Atletiek 02:13:03
25 Ronald Schröer AV Zaanland 02:13:52
26 Gaspar Csere 02:14:34
27 Joris Keppens 02:14:51
28 Alexander Torres 02:16:21
29 Roel Wijmenga Atletiek Maastricht 02:17:21
30 Andreas Lommer 02:17:42
31 Gianluca Assorgia SV Sportlust 02:18:46
32 Gerd Devos 02:19:11
33 Floris Willeboordse Gonzalez Running Team 02:20:49
34 Joseba Diaz 02:21:10
35 Max McNeill 02:21:22
36 Bartłomiej Falkowski 02:22:44
37 Geart Jorritsma Hardloopvereniging Lichtlopen 02:22:47
38 Simon Poulin 02:22:57
39 Kevin Guerin 02:25:39
40 stef simons 02:25:43
41 Ward Oosterlinck 02:26:01
42 Andrea Astolfi 02:26:01
43 Laurent Bierinckx 02:26:16
44 Vincent Poczekajlo 02:26:19
45 Morten Stilling 02:26:21
46 Melvin Franken DJA 02:26:51
47 Ludvik Benco 02:26:59
48 Tim Bolink Hellas Utrecht 02:27:07
49 stephane raudin 02:27:09
50 Mads Kragh 02:27:52
51 Hein de Groot AV Oss '78 02:27:58
52 Nick van Nieuwenhuizen Ciko '66 02:28:04
53 Alex Da Conceicao Frederico Hellas Utrecht 02:28:28
54 Guy Maas Atletiek Maastricht 02:28:33
55 Remyo Tielsema Phanos 02:28:34
56 Jeroen Kramer AV Zaanland 02:29:09
57 Christiaan Ernst 02:29:14
58 Patrick Boehme 02:29:31
59 Ludwig Schwark 02:29:50
60 François Chalus 02:29:55
61 William Talleri 02:30:28
62 Imo Muller Hellas Utrecht 02:30:42
63 David Piñol Garcia 02:30:44
64 Mark te Brake AVA '70 02:30:50
65 Sebastian Karl 02:31:31
66 Kasper Koeleman Phanos 02:31:42
67 Pierre Foutrein 02:31:50
68 Dominic Bersee AV Olympus '70 02:31:51
69 Jan Willem Hagen AV '34 02:31:52
70 Pascal Schepers ARGO Atletiek 02:31:58
71 Mattis Haug 02:31:58
72 Petr Muras 02:31:59
73 Jens Beyers 02:32:14
74 Bart van Trigt Phanos 02:32:20
75 Daniel Korevaar Loopgroep Aart Stigter 02:32:22
76 Nixon Fernandes PAC 02:32:24
77 Chen Huang 02:32:25
78 Joep Harmsen Phanos 02:32:28
79 Martijn de Groot AKU 02:33:05
80 David McNamara 02:33:15
81 Johannes Pell 02:33:39
82 Dennis de Knijff Nederlandse Triathlon Bond 02:34:44
83 Nils Wetterberg 02:34:51
84 Moritz Keinath 02:34:54
85 Wouter Berghuijs 02:34:56
86 Johan Pluim Running Holland vereniging 02:35:05
87 Jim Rothweiler 02:35:22
88 Sven Mettner 02:35:26
89 Paul Kuijer AV Triathlon 02:35:53
90 Sierd Sikkema THOR 02:36:14
91 Kenneth Hunt 02:36:20
92 Martijn Verhoeven AV Hera 02:36:22
93 Pip Tesselaar AV Hera 02:36:23
94 Andrew Perfecct 02:36:42
95 Moritz Marquard 02:36:47
96 Joep Kluwen Nederlandse Triathlon Bond 02:36:49
97 Maurice Kram Groningen Atletiek 02:36:52
98 Michael Schmitz 02:37:08
99 Nicolas Azi 02:37:21
100 Samuel Dubois 02:37:21

 

Alle resultaten en foto's van Amsterdam Marathon

Pin It

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden
 

Weitere interessante Themen

 

Trainingspläne Laufen und Marathon

Lebenslanger Zugriff auf rund 60 Lauf-Trainingspläne - für Anfänger und Erfahrene!

Vorteile HDsports Bestzeit Club

More sports

 
Bestzeit-Club
 
Blogheim.at Logo