Blaufränkischland Marathon

De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Antwerp 10 Miles 2024.

De uitslagenlijsten van Antwerp 10 Miles op 21.04.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2021, 2022, 2023).

Uitslagen Antwerp 10 Miles 2024

PosNameTeamTime
1 Kibet Alex 47:21:00
2 Saké Nicolaï Pa Solutions 47:29:00
3 Somers Michael 47:48:00
4 Baeten Stijn Runners’ Lab 49:25:00
5 Leunckens Ward Addict Store Running Team 49:37:00
6 Vandecasteele Angelo 49:41:00
7 Van Praet Ruben Uza 49:48:00
8 Vanderlinden Lolo 49:50:00
9 De Cuyper Simon Sportoase 50:05:00
10 Schauwaers Kevin 50:25:00
11 Van Assche Lukas Domo Running Team 50:38:00
12 Van Peborgh Nick 51:05:00
13 Christiaens Nicola Marie-Christine 51:28:00
14 Verheyen Brent Sportoase 51:41:00
15 Hubrechts Gijs 51:44:00
16 Simons Wouter 51:47:00
17 Verbeeck Thijs Ineos Zwijndrecht 2024 51:48:00
18 De Winter Siebe Runners’ Lab 52:00:00
19 Van Camp Siemen Domo Running Team 52:02:00
20 Lunders Mats Daf Trucks 52:12:00
21 Van Den Broeck Stefan Wings Software 52:18:00
22 Vroman Tim Geert 52:22:00
23 Cornelis Sisay 52:24:00
24 Castelyn Mathieu 52:27:00
25 Vanluchene Otto 52:31:00
26 Lambreghts Wout Sportoase 52:50:00
27 Geys Ruben Sportoase 52:53:00
28 De Bondt Jeff 52:54:00
29 De Hondt Kjell Domo Running Team 52:54:00
30 Leus Jelle Ey 53:01:00
31 Ruell Kim 53:06:00
32 Jordaens Siebe 53:28:00
33 Van Lombergen Bram 53:32:00
34 Swijngedouw Filip 53:45:00
35 Francken Lennert Sportoase 53:52:00
36 Van Den Langenbergh Bart Deloitte 54:10:00
37 Geukens Laurens Stop Darmkanker 54:26:00
38 Vandendorpe Henri Addestino 54:27:00
39 Decoene Brecht 54:28:00
40 Verhoeven Joachim 54:34:00
41 Van Hoorebeeck Christophe Daf Trucks 54:40:00
42 Sodermans Jasper Deme 54:44:00
43 De Donder Hadwin 54:45:00
44 Biesmans Wouter 54:49:00
45 Van Praet Ward 54:52:00
46 Van Looveren Jens Sportoase 54:54:00
47 Peers Nick Sportoase 55:06:00
48 Sourbron Mathias 55:06:00
49 Dedapper Senne Studenten Auha 55:13:00
50 Aernouts Dries Studenten Auha 55:13:00
51 Racine-Houvet Claude Totalenergies Antwerpen 55:20:00
52 El Boutahiri Houssain 55:31:00
53 Paridaens Stefaan Baloise 55:35:00
54 De Preter Niels 55:39:00
55 Matthew Grant 55:46:00
56 Celen Ruben 55:55:00
57 De Clercq Miguel Argenta Spaarbank N.V. 55:58:00
58 Gys Benjamin Imec 56:00:00
59 Verherstraeten Rick 56:06:00
60 Baccus Sven 56:10:00
61 Vansant Yassine Sportoase 56:11:00
62 Vanhaeren Stef Antwerp Athletics 56:13:00
63 Van Woensel Thomas 56:13:00
64 Hertoghs Lorenz 56:14:00
65 De Groote Tim Tui België/Nederland 56:14:00
66 Van Belle Glenn De Cronos Groep 56:16:00
67 Perneel Simon Imec 56:19:00
68 Weijkamp Mathijs 56:20:00
69 Prinsen Stan 56:21:00
70 Mertens Zeb 56:21:00
71 Van De Putte Nils 56:22:00
72 Heemeryck Gert Deloitte 56:25:00
73 Hellemans Sander 56:28:00
74 Demaerel Philip Georg 56:32:00
75 Van Staeyen Arnout Runners’ Lab 56:34:00
76 Schots Lennert Daf Trucks 56:35:00
77 Meire Tom Stadsbader 56:36:00
78 Vanhamme Yannick 56:39:00
79 Aerts Marnik Katoen Natie 56:46:00
80 Lion Benjamin 56:47:00
81 Schelles Wim Envaliors 56:48:00
82 Mans Steve 56:50:00
83 Alaerts Nick Daf Trucks 56:50:00
84 Vandermeeren Wout Zas 56:53:00
85 Tavernier Joris Open Analytics 56:56:00
86 Kobe De Langhe 56:58:00
87 Vankelst Filip 57:00:00
88 Reygaert Davy La Lorraine Bakery Group 57:03:00
89 Kachach Mohammed 57:06:00
90 Cojuhari Mihail Katoen Natie 57:07:00
91 Bes Senne Sportoase 57:07:00
92 De Clercq Francis 57:11:00
93 Vermeiren Dirk Sportoase 57:12:00
94 Vanslambrouck Tom Febelco Group 57:15:00
95 Verwaest Anton Cegeka-Antwerp-10-Miles 57:20:00
96 Segers Rhune Page Group 57:24:00
97 Op De Beeck Brent Zas 57:24:00
98 Laureys Kenneth Daf Trucks 57:26:00
99 Borgions Lukas 57:28:00
100 Maes Simon 57:29:00

Vrouwen 2024:

PosNameTeamTime
1 Truyers Imana 57:25:00
2 Van Proeyen Karen Kristl 58:38:00
3 Denis Jolien Msc Group 58:46:00
4 Gevers Amber Revarte 59:10:00
5 Elvin Jennifer 59:42:00
6 Vande Riviere Katrijn Stadsbader 01:00:06
7 Vande Riviere Anneleen 01:00:09
8 Vermeulen Heleen Garmin Belux 01:00:25
9 Lismont Isabel 01:01:10
10 Denys Stephanie 01:01:22
11 Vermonden Annelies Runners’ Lab 01:01:52
12 Ravestijn An Trinity Triathlon Team 01:02:00
13 Nouwen Stefanie #Teamqbd 01:03:05
14 Antonis Nica 01:03:07
15 Peeters Celine 01:03:11
16 Boury Aurillac Foodmaker 01:03:43
17 Heirman Britt 01:04:04
18 Vermeulen Lauren 01:04:13
19 Anthierens Lynn 01:04:26
20 Van Rompay Elisabeth 01:04:30
21 Vanhoeck Emma Runners’ Lab 01:04:40
22 Van Meirvenne Candice 01:04:41
23 Kerckhove Manon Artes 01:04:43
24 Devadas Lourdemary Nike Elc 01:04:44
25 Marchal Louise 10 Miles In Galop 01:04:44
26 Janssen Jacy Sd Worx 01:04:57
27 Verstuyft Katrien Runners’ Lab 01:05:07
28 Lacante Emmely 01:05:10
29 Nelissen Paulien 01:05:12
30 Bogaert Elke Organon Heist Running Team 01:05:17
31 Lubon Camille 01:05:35
32 Beyers Katrien Deloitte 01:05:41
33 Veramme Heidi Dokters Van De Wereld 01:05:43
34 Van Doninck Toon 01:05:43
35 Leysen Liesbeth Domo Running Team 01:05:45
36 Mourad Emma 01:05:50
37 Verraes Liesbet 01:05:55
38 Talloen Els Domo Running Team 01:06:03
39 Roels Anne-Sophie 01:06:06
40 Guery Jennifer Runners’ Lab 01:06:08
41 Vermeylen Charlotte Marie 01:06:17
42 Dobbelaer Heather Runners’ Lab 01:06:30
43 Gobert Ariadne 01:06:36
44 Tas Katelijne Fluor Engineering Nv 01:06:40
45 Zanotto Anna 01:06:55
46 Van Bogaert Jolien Dienstenthuis Antwerpen 01:07:04
47 Pauwels Lore The Running Ravers 01:07:07
48 Houtteman Jolien 01:07:15
49 Vincke Magalie 01:07:17
50 De Clerck Morgane 01:07:22
51 Mertens Naomi 01:07:31
52 Ronsyn Kris 01:07:31
53 Coene Joke Baloise 01:07:41
54 Van Nimmen Luna Ku Leuven Sport 01:07:56
55 Odeyn Joke 01:08:01
56 Van Baelen Sine Stedelijk Onderwijs Antwerpen 01:08:04
57 Bats Toon 01:08:04
58 Beckers Marlies Politiezone Antwerpen 01:08:07
59 Dewaele Pauline 01:08:23
60 Loos Natalie 01:08:25
61 Delvaux Lena Deloitte 01:08:28
62 Sinée Mira 01:08:30
63 Jonet Kristel 01:08:35
64 Vincke Joy 01:08:38
65 Huybrechts Els Desco 01:08:39
66 Van Brussel Fien Pfizer 01:08:43
67 Swenden Felice 01:08:46
68 Dejonghe Phaëdra Xerius 01:08:53
69 Franssen Whoopy 01:08:53
70 Desmeth Siel 01:09:00
71 Zoons Joke Sportoase 01:09:00
72 Colin Britt Baloise 01:09:02
73 Colsen Romy 01:09:05
74 Gobbens Mieke 01:09:12
75 Synhaeve Isabeau 01:09:20
76 Vandewoestijne Elise Mg Real Estate 01:09:36
77 Van Grieken Sarah Stop Darmkanker 01:09:36
78 Beuls Laura Garmin Belux 01:09:38
79 Vermeiren Lynn Sportoase 01:09:46
80 Steenput Silke Garmin Belux 01:09:47
81 Pierre Ophelie 01:09:55
82 Detavernier Helle 01:09:56
83 Smolders Ellen 01:09:57
84 Baetens Donja Personeel Auha 01:09:57
85 Arts Caroline 01:10:04
86 Van Ballaer Inne 01:10:05
87 Van Quathem Yentl Sportoase 01:10:06
88 Van Moer Els 01:10:06
89 De Gruyter An 01:10:07
90 Gevers Ellen Wings Software 01:10:11
91 Biesmans Veerle 01:10:12
92 Vereecken Eline 01:10:13
93 Vanderleen An-Katrien 01:10:17
94 Pinte Sabrina Stadsbader 01:10:19
95 Vanderheijden Jellina 01:10:20
96 Lambrechts Dorien Emeria Flanders 01:10:20
97 Van Bulck Marleen 01:10:25
98 Rongeon Maureen Unilever 01:10:26
99 Dens Anne-Catherine Rebecca 01:10:27
100 Coppens Elise Dpg Media 01:10:34

Volledige uitslagenlijst van Antwerp 10 Miles


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Antwerp 10 Miles 2023

PosNaamTeamm/fTijd
1. Somers Michael m 00:47:50
2. Bierinckx Vincent Domo Running Team m 00:48:22
3. Hannes Pj Pieter Jan Domo Running Team m 00:48:57
4. Vanderlinden Laurens m 00:49:03
5. Basemans Dries Domo Running Team m 00:49:23
6. Heemeryck Sander Domo Running Team m 00:49:41
7. Van Der Kelen Ward m 00:49:44
8. Heemeryck Pieter Domo Running Team m 00:49:48
9. Van Peborgh Nick m 00:50:06
10. Christiaens Nicola m 00:50:12
11. De Cuyper Simon Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:50:37
12. Van Vracem Arnaud m 00:51:10
13. Migou Hachem m 00:51:28
14. Tilman Nicolas m 00:51:38
15. Van Den Broek Stefan Wings Software m 00:51:38
16. De Winter Siebe m 00:51:44
17. Teugels Lenn m 00:51:45
18. Convents Timothy m 00:51:48
19. Petralia Jan m 00:51:50
20. Sevenois Nathan m 00:51:53
21. Van Camp Siemen m 00:52:07
22. Ramdan Snoussi Antwerp Athletics m 00:52:08
23. Permentier Fabian m 00:52:10
24. Swijngedouw Filip m 00:52:21
25. Goineau Volker m 00:52:23
26. Torbeyns Jef Pfizer m 00:52:26
27. Moreau Thys m 00:52:28
28. Thijs Nick Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:52:32
29. Gossé Amaury m 00:52:36
30. D'Hoore Simon m 00:52:42
31. Lambreghts Wout Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:52:48
32. Sodermans Jasper Deme m 00:52:52
33. Van Landeghem Elias m 00:53:05
34. Laurens Glen Domo Running Team m 00:53:11
35. Frederic Cappaert m 00:53:20
36. Goetstouwers Stenn Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:53:32
37. Beckers Ronald Nike Elc m 00:53:32
38. Van Den Heuvel Hans Frans m 00:53:38
39. Gybels Gybs m 00:53:48
40. Darquenne Guillaume m 00:53:58
41. Wiggers Tom m 00:54:00
42. Leurs Arno m 00:54:01
43. Francken Lennert m 00:54:02
44. Mertens Jonas Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:54:03
45. De Clercq Miguel m 00:54:08
46. Vienne Arthur m 00:54:15
47. Van Hoorebeeck Christophe Daf Trucks m 00:54:19
48. Boussattati Jamal m 00:54:26
49. De Bock Daan Baloise m 00:54:39
50. Asri Abdessamad m 00:54:40
51. Geldof Barthelemy Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:54:48
52. Geerts Jef m 00:54:57
53. Philips Siebe Domo Running Team m 00:54:59
54. M'Talsi Faouzi m 00:55:00
55. Van Der Bauwhede Michiel Garmin Belux m 00:55:10
56. Martinsen Niels Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:55:11
57. Van Keer Matthias Dsv m 00:55:12
58. De Clercq Mattijs m 00:55:14
59. De Donder Hadwin m 00:55:19
60. Gabriëls Sam m 00:55:22
61. Aerts Marnik Byteflies m 00:55:22
62. Cornelis Sisay m 00:55:23
63. Calewaert Jonas m 00:55:28
64. Van Vracem Thibaut m 00:55:29
65. Van Nimmen Thomas Politiezone Antwerpen m 00:55:31
66. De Blok Lorenz m 00:55:34
67. Callebaut Cédric Baloise m 00:55:34
68. Paridaens Stefaan Baloise m 00:55:39
69. Jacobs Nathan Deloitte m 00:55:40
70. Jordaens Siebe m 00:55:40
71. Van Den Bergh Glen Vinci Energies Belgium m 00:55:41
72. Ver Berne Boris Umicore m 00:55:42
73. Vandermeeren Wout Zna m 00:55:44
74. Mermans Marijn Nike Elc m 00:55:44
75. Van Der Haegen Nick Baloise m 00:55:48
76. Capoen Stefaan Baloise m 00:55:50
77. Sels Hannes Auha Personeel m 00:55:52
78. Hendrix Ward m 00:55:52
79. Segers Rhune m 00:55:57
80. Maris Jeroen m 00:56:08
81. Vandenbussche Hanna F 00:56:11
82. El Boutahiri Houssain m 00:56:11
83. Kristensen Niklas Nike Elc m 00:56:17
84. Peer Lennert m 00:56:21
85. Van Looy Thomas Exxonmobil m 00:56:22
86. Van Looveren Jens Vorsselmans m 00:56:26
87. Van Den Bergh Benjamin Exxonmobil m 00:56:28
88. De Maersschalck Pieter Katoen Natie Nv m 00:56:29
89. Druyts Gerry Exxonmobil m 00:56:34
90. Dircken Lander Addict Store Running Team m 00:56:34
91. Santermans Sybren Imec m 00:56:36
92. Vereecken Mario m 00:56:37
93. De Preter Niels Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:56:39
94. Bellefroid Jasper m 00:56:40
95. Mahia Sébastien m 00:56:45
96. Van Dromme Maarten m 00:56:46
97. Vermeiren Dirk Sportoase - Runners'Lab - Rafc m 00:56:50
98. Dankers Tom m 00:56:53
99. Van De Putte Floris Baloise m 00:56:56
100. Vanhamme Yannick m 00:56:57

Uitslagen Antwerp 10 Miles 2022

Resultaten - Top 100

PosNameTeamM/FTime
1. Somers Michael M 00:48:48
2. Saké Nicolaï Process Automation Solutions M 00:49:13
3. Vandecasteele Angelo M 00:50:21
4. Vanderlinden Laurens M 00:51:19
5. Van Der Kelen Ward M 00:51:22
6. De Cuyper Simon Sportoase M 00:51:29
7. Migou Hachem M 00:51:37
8. Schauwaers Kevin M 00:52:11
9. Thys Nick Sportoase M 00:53:24
10. Van Peborgh Nick M 00:53:30
11. Moreau Thys M 00:53:38
12. Spriestersbach Marek M 00:53:46
13. Geys Ruben Sportoase M 00:54:09
14. Vanbecelaere Foeke Universiteit Gent M 00:54:13
15. Parisis Jens Thomas M 00:54:17
16. Goetstouwers Stenn Sportoase M 00:54:20
17. Demeulemeester Guillaume Vinci Energies Belgium M 00:54:24
18. Alvarez Espinar Martin M 00:54:28
19. Laureys Kenneth M 00:54:30
20. Vertessen Mathias M 00:54:49
21. Mahadi Said Mahadi Said M 00:55:00
22. Van Hoorebeeck Christophe Daf Trucks M 00:55:05
23. Havet David M 00:55:10
24. Sodermans Jasper Eaw_Deme M 00:55:15
25. Boussattati Jamal M 00:55:36
26. Pablo Van Hoorn M 00:55:46
27. De Rybel Ruud M 00:55:47
28. Reynaerts Dries M 00:55:49
29. Dupont Valérian Sportoase M 00:55:49
30. De Clercq Miguel M 00:55:52
31. De Grooff David Lanxess Runners M 00:55:52
32. Bosmans Emiel M 00:55:54
33. Bosmans Lukas M 00:55:55
34. Carmans Rob Daf Trucks M 00:56:00
35. Jonas Mertens M 00:56:09
36. Vanhaeren Stef M 00:56:14
37. Calewaert Jonas M 00:56:16
38. Van Vracem Thibaut M 00:56:17
39. Gabriëls Sam M 00:56:28
40. Van Camp Siemen M 00:56:30
41. Rondal Benjamin M 00:56:38
42. Van Nimmen Thomas Pz Antwerpen 2022 M 00:56:41
43. De Maersschalck Pieter Katoen Natie Nv M 00:56:48
44. Yander Fabri M 00:56:54
45. Van Acker Dries M 00:56:56
46. Decoene Brecht M 00:56:56
47. Kempen Michiel Atlas2022 M 00:57:00
48. Van Vinckt Kevin Vriendenkring Brandweer Deinze M 00:57:09
49. Vermeiren Dirk M 00:57:09
50. Hellemans Sander M 00:57:12
51. Lauwaert Nina F 00:57:14
52. Janssen Floris Pwc Belgium M 00:57:23
53. Vienne Arthur M 00:57:26
54. De Roos Joeri M 00:57:27
55. Balfoort Jason M 00:57:39
56. Thirifays François M 00:57:40
57. Bes Senne Sportoase M 00:57:43
58. Vyvey Ben Agidens M 00:57:44
59. Augustijns Milan M 00:57:48
60. Van De Gaer Wesley Heylen Vastgoed M 00:57:52
61. Geypen Kim F 00:57:54
62. Humblé Bart Delen Private Bank M 00:57:58
63. Roosenboom Bryan M 00:58:04
64. Van De Weyer Frank Imec M 00:58:04
65. Van Den Bergh Glen Vinci Energies Belgium M 00:58:04
66. Stroeckx Robbe Antwerp Athletics M 00:58:05
67. Bernstein Christian M 00:58:07
68. Pattyn Jeroen M 00:58:07
69. Steenssens Michael M 00:58:10
70. Van Lierde Brent M 00:58:10
71. Roussel Rens M 00:58:15
72. Tielemans Jelle M 00:58:19
73. Verbiest Thomas Daf Trucks M 00:58:23
74. Bruffaerts Stefaan Van Laere M 00:58:38
75. Verelst Alex M 00:58:42
76. Lachi Steve Heylen Vastgoed M 00:58:43
77. Louviaux Jelle M 00:58:46
78. Wancour Brechtel Ordina België 2022 M 00:58:49
79. Van Gool Joris M 00:58:50
80. Maxim Verboomen M 00:58:51
81. Vanhaeren Tim Cronos Groep M 00:58:53
82. Rasschaert Sander M 00:58:54
83. Martens Dietrich M 00:58:59
84. Vandenbroele Niels M 00:58:59
85. Warpy Victoria F 00:59:00
86. Buelens Brett Eaw_Kpmg M 00:59:03
87. Leurs Arno M 00:59:09
88. Louvrier Arnaud Bluecrux M 00:59:10
89. Lagrou Daan Worlds Marathon Manuele Import Thu M 00:59:14
90. Demeulenaere Lenny M 00:59:15
91. Swijngedouw Filip M 00:59:16
92. Wens Hans M 00:59:17
93. Pemen Dylan M 00:59:17
94. Rebeck Ronny M 00:59:20
95. De Preter Niels M 00:59:20
96. Gilmet Julien M 00:59:22
97. Geysen Toon Vorsselmans M 00:59:23
98. Verhaegen Jarne Exxonmobil M 00:59:24
99. Calloud De Faudeur Jeremy Cronos Groep M 00:59:25
100. Van Cauteren Jan M 00:59:30

Uitslagen Antwerp 10 Miles 2021

Resultaten - Top 100

PosNameCityTime
1. Somers Michael Heverlee 00:47:45
2. Kimeli Isaac Halle 00:48:08
3. De Bock Thomas Lokeren 00:48:15
4. Van Peborgh Nick Ekeren 00:50:09
5. Van Der Kelen Ward Gooik 00:50:26
6. Migou Hachem Antwerpen 00:50:43
7. Devos Gerd Turnhout 00:50:45
8. Ramdan Snoussi Deurne 00:50:46
9. Heemeryck Sander Peutie 00:50:58
10. Van De Putte Cedric Overmere 00:51:04
11. Ruell Kim Brasschaat 00:51:29
12. Adriaensen Jan Zwijndrecht 00:51:44
13. De Cuyper Simon Leuven 00:51:53
14. Calandreau Julien Mortsel 00:52:01
15. Leunckens Ward Wilrijk 00:52:08
16. Gossé Amaury Nivelles 00:52:25
17. Verhaeghe David Moeskroen 00:52:27
18. Thijs Nick Kapellen 00:53:21
19. Verheyen Brent Beerse 00:53:27
20. Hamdi Ali Humbeek 00:53:27
21. Milani Massimiliano Kontich 00:53:32
22. Permentier Fabian Meerbeke 00:53:48
23. Wuyts Jasper Olen 00:53:56
24. De Winter Siebe Ekeren 00:54:02
25. Sébastien Gybs Nivelles 00:54:04
26. Laureys Kenneth Hulshout 00:54:07
27. Blommaerts Toon Sint-Katelijne-Waver 00:54:19
28. Dircken Lander 00:54:29
29. Van Hoorebeeck Christophe Antwerpen 00:54:40
30. El Boutahiri Houssain Deurne 00:54:51
31. Boussattati Jamal Antwerpen 00:54:52
32. Fabri Yander Wichelen 00:55:05
33. Reynaerts Dries Humbeek 00:55:24
34. De Clercq Miguel Wilrijk 00:55:42
35. Buelens Ignace Sint-Jans-Molenbeek 00:55:46
36. Geldof Barthelemy Geen 00:55:46
37. Mahadi Abdufatah Antwerpen 00:55:51
38. Racine Claude Schaarbeek 00:55:55
39. Seghers Maarten Sint Niklaas 00:56:04
40. Acke Davy Eeklo 00:56:08
41. Vanstreels Dieter Sint-Katelijne-Waver 00:56:14
42. Dupont Valérian Flobecq 00:56:15
43. De Gruyter Joren Beerse 00:56:19
44. Kerremans Ben Lier 00:56:21
45. Gesquiere Charles Buizingen 00:56:23
46. Van Den Heuvel Hans Wuustwezel 00:56:47
47. Geerts Jef 00:56:50
48. Lauwaert Nina 00:56:51
49. Verhagen Niels Ravels 00:56:55
50. Vandendorpe Henri Zulte 00:56:56
51. Verbruggen Juan Antwerpen 00:57:03
52. Van De Putte Floris Wichelen 00:57:03
53. Lefebvre Kristof Sint-Niklaas 00:57:06
54. Van Nimmen Thomas Rupelmonde 00:57:07
55. De Vet Michaël Sint-Gillis-Waas 00:57:08
56. Lambreghts Wout Beerse 00:57:08
57. Teuwen Jan Tielt-Winge 00:57:10
58. Van Camp Siemen Boechout 00:57:17
59. Vankelst Filip Kampenhout 00:57:21
60. Wancour Brechtel Oudenaarde 00:57:26
61. Vermeulen Jelle Niel 00:57:29
62. Thirifays François Lasne 00:57:34
63. Mortier Filip Sint-Niklaas 00:57:38
64. Demeerlaere Arno Vichte 00:57:41
65. Mertens Jonas Berendrecht 00:57:41
66. Hoeven Sander Borgerhout (Antwerpe 00:57:42
67. Peer Lennert Antwerpen 00:57:52
68. De Maersschalck Pieter Dendermonde 00:57:52
69. Romo Liz Sinaai 00:57:53
70. Van Keer Matthias Stabroek 00:57:56
71. Sluyts Dave Hulshout 00:57:58
72. Heemeryck Gert Grimbergen 00:58:01
73. Simoen Henri Heusdan 00:58:11
74. Van Driessche Gaël 00:58:13
75. Verheyen Kurt Merksplas 00:58:15
76. Weinans Saskia Arnhem 00:58:18
77. Niyonzima Sam Zaventem 00:58:19
78. Ceuppens Stef Aalst 00:58:23
79. Stolk Idwer Rotterdam 00:58:24
80. De Groote Tim Muizen 00:58:25
81. Vermeulen Niels Hemiksem 00:58:31
82. Tielemans Jelle Nijlen 00:58:34
83. Hellemans Sander Tongerlo 00:58:35
84. Jurgens Thomas Lier 00:58:37
85. De Blok Lorenz Antwerpen 00:58:37
86. Paridaens Sander Puurs 00:58:39
87. Huyghe Jonas Haasrode 00:58:39
88. Delen Geert Putte 00:58:39
89. Verschuere Tijs Berlare (Uitbergen) 00:58:39
90. Rogge Simon Oostakker 00:58:40
91. De Maersschalck Jan Dendermonde 00:58:44
92. Michielsen Jeroen Antwerpen 00:58:51
93. Vermeulen Mathias Melsele 00:58:52
94. Haesebeyt Maarten Ressegem 00:58:58
95. Louvrier Arnaud Tubize 00:59:04
96. Gevaert Joris Kessel-Lo 00:59:08
97. Pavy Fabien Leuven 00:59:13
98. Milans Kilian Antwerpen 00:59:13
99. Goeyvaerts Peter Hove 00:59:14
100. Leys Glen Mechelen 00:59:14

Alle resultaten en foto's van Antwerp 10 Miles

Kommentar schreiben

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo