De LIVE-Resultaten en officiële ranglijsten van de Utrecht Marathon 2024.

De uitslagenlijsten van Utrecht Marathon op 19.05.2024. Op deze pagina vindt u ook de ranglijsten van voorgaande jaren (2019, 2023).

Uitslagen Utrecht Marathon 2024

Resultaten Mannen 2024:

De resultaten staan over enkele seconden online. Vernieuw de pagina.

Resultaten Vrouwen 2024:

Zal snel online zijn...

Volledige uitslagenlijst van Utrecht Marathon


Resultaten van de afgelopen jaren:

Uitslagen Utrecht Marathon 2023

Resultaten Mannen

Pos.NameHometownTime
1 Maikel Stolwijk Leiden 02:33:11
2 Jacco Langerak Utrecht 02:38:02
3 Alex Da Conceição Frederico Utrecht 02:39:58
4 Tsjomme Ozinga Heerenveen 02:43:40
5 Robert-Jan Arke Utrecht 02:46:00
6 Mattijs Callens Nijlen 02:47:58
7 Mark Huisman Zuidlaren 02:48:06
8 Samir Amghar Berkel en Rodenrijs 02:48:20
9 Wouter Tampère Kalmthout 02:48:23
10 Alexander Rams Bonheiden 02:50:05
11 Emond Papegaaij Deventer 02:51:22
12 Robin Puls Amsterdam 02:52:16
13 Tim Menue Utrecht 02:52:48
14 Sam Lauwen Geel 02:55:07
15 Thomas De Vos Wijhe 02:55:51
16 Tijmen Meester De Meern 02:56:15
17 Janusz Zieniewicz Veenendaal 02:57:10
18 Bernard Sprenger Utrecht 02:58:34
19 Dries Lagerberg Elst 02:58:37
20 Kevin Ringoot Zwalm 02:59:09
21 Frans Krooswijk 's-Hertogenbosch 02:59:21
22 Tobi Duncker Düsseldorf 03:00:15
23 Oncu Atar Utrecht 03:01:26
24 Lucas Driessen Nijmegen 03:00:56
25 Santiago Linares Munich 02:59:48
26 Ronald Barnhoorn Leidschendam 03:04:00
27 Bob Schlarmann Maassluis 02:58:35
28 Mark Kuil Leusden 03:06:35
29 Gijs Remmers Wapenveld 03:07:06
30 Klaasjan Holwerda Bunnik 03:07:29
31 Danilo Bianchi Roma 03:08:05
32 Jeffrey Bijl Utrecht 03:06:22
33 John Loke Dieren 03:09:49
34 Koen Faber Breda 03:10:22
35 David Hageman 's-Hertogenbosch 03:09:01
36 Olivier Van der Steeg Utrecht 03:12:26
37 Jelle Koerselman Utrecht 03:13:28
38 Niels Jansen Bergeijk 03:11:09
39 Raimond van der Boom Assen 03:14:36
40 Willard Westra Utrecht 03:12:40
41 Jochem van Wageningen Kockengen 03:10:43
42 Peter Eppinga Sneek 03:12:15
43 Wiebe Kolkman Midlaren 03:14:50
44 Onno Overes Alphen aan den Rijn 03:11:17
45 Hans Spitsbaard Doorwerth 03:13:57
46 Bem Feleke 's-Gravenhage 03:13:44
47 Niels van der Kamp Zwolle 03:16:33
48 Jan Folkert van Zijl Waddinxveen 03:17:02
49 Jelle van der Eijk Vleuten 03:13:30
50 Bart Vos Kessel-Lo 03:15:28
51 Marc Lemmers Utrecht 03:14:29
52 Pablo Amaya Erkrath 03:18:37
53 Bruno Augustyns Vosselaar 03:19:02
54 Chris Reemeijer Deventer 03:18:27
55 Nuno Pereira Nieuwegein 03:15:11
56 Wim Ophoff Renswoude 03:10:03
57 Jochem Sprenger 's-Gravenhage 03:20:05
58 Leon Vastenburg Hoogland 03:18:11
59 Eddy Hilbert Lienden 03:17:33
60 Martijn Kamp Houten 03:20:18

Resultaten Vrouwen

Pos.NameHometownTime
1 Tine Zweers Grootegast 03:12:46
2 Lotte van der Eijk Oegstgeest 03:13:29
3 Martha Giebels Utrecht 03:17:04
4 Maïté Bultheel Kalmthout 03:18:21
5 HyunJung Lee Barneveld 03:25:26
6 Angeli de Koning Maasland 03:25:36
7 sandrine wulfse Utrecht 03:26:23
8 Julya de Groot Utrecht 03:27:28
9 Jana Martinez Amsterdam 03:29:11
10 Maartje Dijkgraaf De Bilt 03:32:04
11 Ank Michielsen Cambridge 03:32:18
12 Lindsay Ripple Utrecht 03:33:57
13 Nicole Kers Lent 03:34:37
14 Agnes Nieburg Hilversum 03:41:16
15 Nina van Santvoort Rotterdam 03:38:19
16 Elfride Heylen Rotselaar 03:39:47
17 Loes Kievitsbosch Utrecht 03:43:25
18 Sophia Oechsner Münster 03:44:06
19 Amy Burdis Eindhoven 03:47:48
20 Brigitte van Oijen Baert Kerkdriel 03:47:05
21 Tetiana Ms Amsterdam 03:47:47
22 Tatum Ten Bohmer Amsterdam 03:46:58
23 Annemarie Hoogendoorn Utrecht 03:53:05
24 Judith Busscher Utrecht 03:53:05
25 Martine Kalisvaart Druten 03:49:57
26 Monique van Agthoven Voorburg 03:48:17
27 Moniek Vlasveld Hazerswoude-Rijndijk 03:53:22
28 Eszter Zinkstok Luxemburg 03:48:18
29 Saskia Spann Venlo 03:53:22
30 Juul Huigen Tilburg 03:51:32
31 Tessa T. laan Hauwert 03:53:40
32 Corry Buma Sneek 03:54:04
33 Bonnette Demi Vos Nieuwegein 03:58:55
34 Emma Hafkamp Maarssen 03:54:52
35 Marlies Huijsmans Utrecht 03:54:41
36 Nadia Shah Sterrebeek 03:53:38
37 Jante Stekelenburg Maastricht 03:56:07
38 Yliana Bruinsma Soesterberg 03:58:42
39 Inge van 't Veer Utrecht 03:56:19
40 Nynke de Jong Wytgaard 03:56:26
41 Doreen Lemmen Utrecht 03:57:11
42 Suzanne Kromhout Gorinchem 03:56:24
43 Marjolein Van der Vlugt Abcoude 03:58:25
44 Lenneke Ms. Kuijken Bergeijk 03:58:50
45 Inge van den Berg Aalsmeer 04:00:35
46 Lieke Ruijs Eindhoven 04:02:46
47 Julie Bourdeaud'hui Ellezelles 04:03:27
48 Ingrid Zegers Molenhoek 04:07:01
49 Yara Muller Utrecht 04:03:00
50 Keshia Kroh Rotterdam 03:58:53
51 Tamara Van Berkel Utrecht 04:07:47
52 Rosanne Gresnigt Vleuten 04:07:03
53 Colette Wind 's-Hertogenbosch 04:09:11
54 Jacqueline Prummel Utrecht 04:07:04
55 Wan Ying Chow Zoetermeer 04:03:23
56 Rosalie Bayer Utrecht 04:03:50
57 Nienke Badrane Amsterdam 04:04:13
58 Denise Westerheijden Amsterdam 04:12:00
59 Maaike van Opstal Bilthoven 04:11:50
60 Juliette Kromwijk Utrecht 04:09:30

Uitslagen Utrecht Marathon 2019

Resultaten Mannen 2019

Pos.NameTime
1 Johan Horst 02:50:44
2 Erik Tange 02:54:00
3 Pim Freriks 02:54:49
4 Ton Bosgoed 02:56:53
5 Jerrel Baas 02:57:02
6 Bernard Roelen 02:57:31
7 Bram Jochemsen 02:58:00
8 Niels Anders 02:58:22
9 Martijn Nederveen 02:58:33
10 Vincent van Gemert 02:58:42
11 Kenny Engels 02:59:03
12 Ruud Vos 02:59:08
13 Tako Horsley 02:59:26
14 Jos in 't Panhuis 02:59:38
15 Arnold Staarthof 03:00:25
16 Jordan Frazin 03:00:43
17 Marc Debets 03:00:58
18 Peter Perdok 03:01:15
19 Luke Parker 03:02:10
20 Klaas Boomsma 03:02:09
21 Mathijs Wiggers 03:02:54
22 Wouter Wesselink 03:03:43
23 Sander Rooijen 03:03:44
24 Marco Bijsterbosch 03:04:30
25 Bouke Bussemaker 03:05:19
26 Arjan Stegeman 03:05:07
27 Peter Verbeek 03:05:21
28 Bob Leentjens 03:05:40
29 Mariëlle Nagtegaal 03:05:50
30 Gerben Sinke 03:07:11

Resultaten Vrouwen 2019

Pos.NameTime
1 Duan Li 03:26:25
2 Daphne Schinkel 03:29:50
3 Ellen Venekamp 03:33:59
4 Reinalda Heemskerk 03:35:43
5 Amy Burdis 03:37:14
6 Patty Kuiper 03:39:00
7 Sandra Rullens 03:39:05
8 Eline Verbon 03:40:43
9 Maartje Bregman 03:41:00
10 Annemieke Kooper 03:41:34
11 Isabel van Papenrecht-Welten 03:41:53
12 Christa van der Veen 03:43:13
13 Simche Heringa 03:44:28
14 Els De Rudder 03:44:23
15 Milou Lendfers 03:44:45
16 Linda Voets 03:44:46
17 Doris Breedveld 03:46:48
18 Lisanne Jansen 03:46:50
19 Ave Liibek 03:46:54
20 Anna du Toit 03:47:53
21 Marloes van Laarhoven 03:52:31
22 Kim Cortenraad 03:53:36
23 Marlies Huijsmans 03:54:16
24 Marlies Van der Meulen 03:54:39
25 Jorien van Lookeren Campagne 03:55:08
26 Jacqueline van Brink 03:55:42
27 Jacquelien Versteeg 03:55:55
28 Andrea Welsink 03:56:50
29 Gillian Butler-Damon 03:56:40
30 Barbara Tempert- de Haan 03:57:24

Alle resultaten en foto's van Utrecht Marathon

Meer hardlopen in Nederland:

Kommentar schreiben

Kommentare zum Artikel

Alle Kommentare und Meinungen zu diesem Beitrag

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo