Vienna Night Run

Výsledky LIVE a oficiální žebříčky z Maraton Praha 2024.

Výsledkové listiny od Maraton Praha na 5.5.2024. Na této stránce najdete také žebříčky z předchozích let (2019, 2022, 2023).

Výsledky Maraton Praha 2024

Výsledky Muži 2024:

PosNameNat.Time
1 Lemi Berhanu Hayle eth 2:08:43
2 Kipkemoi Kiprono ken 2:10:27
3 Joshua Kipkemboi Kogo ken 2:10:51
4 Abel Chebet uga 2:11:37
5 Herpasa Negasa Kitesa eth 2:12:15
6 Byambajav Tseveenravdan mgl 2:13:23
7 Abayneh Degu Tsehay eth 2:16:25
8 Martin Edlman cze 2:22:19
9 Matuš Hujsa svk 2:22:39
10 Wendell Jeronimo Souza bra 2:23:41
11 Patrik Vebr cze 2:24:33
12 Tomáš Edlman cze 2:24:34
13 Petr Pechek cze 2:24:44
14 Ondřej Fejfar cze 2:26:25
15 Bangriya Vikram Bharatsinh ind 2:27:16
16 Taras Ivaniuta ukr 2:28:36
17 Tomáš Křivohlávek cze 2:28:47
18 Yann Havlena cze 2:29:39
19 Cheuk Hei Wan hkg 2:29:44
20 Antonis Galanis gre 2:32:36
21 Václav Slípka cze 2:33:58
22 Marcos Itano bra 2:34:24
23 David Vaš cze 2:35:20
24 George Dzhgarkava gbr 2:35:31
25 Michal Majoroš cze 2:35:53
26 Michal Burian cze 2:36:08
27 Connor Montgomery usa 2:36:16
28 Sasho Bogojevski mkd 2:36:31
29 Alioune Kasse fra 2:36:35
30 Vojtěch Bárta cze 2:37:51
31 Anatoly Mukhin rus 2:38:47
32 Karel Tyrpekl cze 2:38:53
33 Lukáš Kozlík cze 2:39:16
34 Ondrej Puskar svk 2:39:21
35 Karel Splítek cze 2:39:41
36 Denis Vician svk 2:39:42
37 Konstantin Kocian svk 2:39:46
38 Raitis Jirgensons lat 2:39:57
39 Rob Cooke gbr 2:41:04
40 Tyler Gardner usa 2:41:58
41 Jakub Exner cze 2:42:03
42 Juan Carlos Cortell Juan esp 2:42:05
43 Naoto Kato jpn 2:42:26
44 Vojtěch Čabala cze 2:42:28
45 Todd Scarce aus 2:42:31
46 Patrik Pastor cze 2:42:57
47 David Crego Gonzalez esp 2:43:01
48 Martin Koukal cze 2:43:01
49 Petr Hošna cze 2:43:03
50 Avinesh Kumar ind 2:43:41
51 Martin Frelich cze 2:44:16
52 Filip Šinágl cze 2:44:27
53 Alvaro Montoya chi 2:44:35
54 Michał Iwanicki pol 2:44:43
55 Michal Koš cze 2:44:57
56 Callum Mathieson Nelson gbr 2:45:29
57 Adrian Lipovsky svk 2:46:02
58 Miroslav Král cze 2:46:23
59 Tomáš Kechrt cze 2:46:30
60 Martin Kubíček cze 2:46:40
61 Daniel Noah usa 2:47:00
62 Aleš Konečný cze 2:47:12
63 Adam Tůma cze 2:47:14
64 Tomáš Michálek cze 2:47:14
65 Dimitrije Crnokrak srb 2:47:20
66 Filip Lau cze 2:47:43
67 Giuseppe Scannicchio ita 2:47:50
68 David Musil cze 2:48:19
69 Sam Buckler gbr 2:48:36
70 Michal Procházka cze 2:48:44
71 Dominykas Beleckas ltu 2:48:52
72 Tomas Drabek cze 2:48:52
73 Miguel Dafonte Martínez esp 2:49:13
74 Lukáš Mrázek cze 2:49:16
75 Damiano Nicolodi ita 2:49:31
76 Mohammed Kachach mar 2:49:46
77 Marek Bergauer cze 2:49:52
78 Antanas Zukauskas ltu 2:49:54
79 Marko Vaittinen fin 2:49:54
80 Sigurd Fredriksen Agnalt nor 2:49:56
81 Kryštof Kudrhalt cze 2:50:07
82 Jiří Lipka cze 2:50:15
83 James Khoury gbr 2:50:31
84 Matan Fuks isr 2:50:31
85 Jan Kaliberka cze 2:50:35
86 Libor Kohoutek cze 2:51:46
87 Antonio Perez Verdu esp 2:51:51
88 Richard Vernimmen ned 2:51:55
89 Jan Vojtíšek cze 2:52:14
90 Josef Petrů cze 2:52:18
91 André Wittmann ger 2:52:30
92 Kevin Greeven bel 2:52:31
93 Vlastimil Heinz cze 2:52:34
94 Ding Ding chn 2:52:39
95 Anton Sharapov rus 2:52:44
96 Radek Vališ cze 2:52:56
97 Przemysław Ślusarski pol 2:52:58
98 Jan Dostál cze 2:53:01
99 Jan Bartas cze 2:53:03
100 Petr Vabroušek cze 2:53:07

Výsledky Ženy 2024:

PosNameNat.Time
1 Bedatu Hirpa Badane eth 2:23:41
2 Dorcas Jepchirchir Tuitoek ken 2:24:50
3 Shewarge Alene Amare eth 2:27:32
4 Tseginesh Mekonnin Legesse eth 2:27:56
5 Afera Godfay Berha eth 2:28:28
6 Muluhabt Tsega Chekol eth 2:28:45
7 Zinash Debebe Getachew eth 2:30:02
8 Isabel Guadalupe Oropeza Vazquez mex 2:33:44
9 Lensa Debele Jaleta eth 2:35:52
10 Militsa Mircheva bul 2:38:37
11 Aberash Fayesa Robi eth 2:39:15
12 Petra Pastorová cze 2:47:03
13 Eva Filipiová cze 2:49:35
14 Barbora Jíšová cze 2:49:40
15 Bibiro Ali Taher cha 2:50:59
16 Hana Homolková cze 2:54:21
17 Dan Li chn 2:56:40
18 Tereza Kalousová cze 2:59:06
19 Lenka Koubková cze 3:00:52
20 Luz Nadine De La Cruz Aguirre ita 3:01:13
21 Lucie Mahelová cze 3:01:57
22 Mariya Nikolova bul 3:02:06
23 Hana Váchová cze 3:02:41
24 Eva Šimonovská cze 3:02:56
25 Margarita Geistdoerfer ger 3:03:03
26 Eva Vyskočilová cze 3:03:16
27 Marie Pierre Pouchain fra 3:07:51
28 Yazmin Vallejo mex 3:09:18
29 Simona Tumová cze 3:09:31
30 Barbora Nováková cze 3:10:56
31 Danka Truksová cze 3:11:34
32 Sára Janušková cze 3:12:42
33 Eva Drábeková cze 3:14:18
34 Zuzana Polanská cze 3:14:30
35 Diana Borrelli ita 3:14:55
36 Blanka Šindelářová cze 3:14:57
37 Angeli De Koning ned 3:15:38
38 Lydia Van Vleet usa 3:17:58
39 Camille Dougoud sui 3:18:02
40 Dana Hricisin cze 3:18:11
41 Tereza Fišerová cze 3:18:45
42 Zuzana Bartasová cze 3:19:30
43 Katerina Kadlečková cze 3:19:49
44 Iva Kroužilová cze 3:20:37
45 Mayuko Tsuji jpn 3:20:49
46 Zuzana Kubínová cze 3:20:58
47 Marie Fléglová cze 3:22:26
48 Marie Suchánková cze 3:22:29
49 Gianni Pavone ita 3:22:56
50 Eva Štěpánková cze 3:23:10
51 Karolína Zádrapová cze 3:23:12
52 Elen Šimonová cze 3:23:30
53 Denisa Štukbauerová cze 3:23:39
54 Minami Amano jpn 3:23:54
55 Monika Dolinajová svk 3:24:20
56 Ivana Jedličková cze 3:24:38
57 Kateřina Faů cze 3:24:43
58 Tereza Dědičová cze 3:24:56
59 Sonia Sole cat 3:25:14
60 Veronika Kusa cze 3:25:20
61 Yvonne Xu chn 3:25:49
62 Iva Pachtová cze 3:26:10
63 Lenka Šináglová cze 3:26:16
64 Valeria Samsonova rus 3:26:19
65 Adéla Wegschmiedová cze 3:26:52
66 Lucie Černá cze 3:27:06
67 Michala Mizerová cze 3:27:06
68 Daniela It mex 3:27:17
69 Michaela Křížová cze 3:27:21
70 Dominika Svobodová cze 3:27:36
71 Ivana Moosová cze 3:27:36
72 Zuzana Pipíšková svk 3:29:04
73 Denisa Blaskova svk 3:29:18
74 Šárka Vachalová cze 3:29:18
75 Ivana Vávrů cze 3:29:56
76 Charlotte Ripley gbr 3:30:13
77 Kateřina Svobodová cze 3:30:26
78 Tereza Melounova cze 3:30:30
79 Marianna Varhoľáková svk 3:30:32
80 Kateřina Houfková cze 3:30:33
81 Marie Nálepová cze 3:30:40
82 Marie Kalkusová cze 3:31:07
83 Vendula Maňasová cze 3:31:14
84 Polly Vida usa 3:31:17
85 Ashka Shah gbr 3:32:37
86 Marie Kamenicka cze 3:32:39
87 Pavla Mansfeld cze 3:33:03
88 Ivana Machačová cze 3:33:21
89 Mahuliena Krištanová svk 3:33:54
90 Sary Zadok isr 3:34:07
91 Tessa Nash ger 3:34:23
92 Helena Zigová cze 3:34:42
93 Petra Hašková cze 3:34:50
94 Martina Dubská cze 3:34:52
95 Kristin Vestenfor nor 3:34:56
96 Žofie Klenerová cze 3:35:00
97 Helga Reisch-Macneill can 3:35:20
98 Petra Davídková cze 3:35:30
99 Joanna Reglinska pol 3:35:54
100 Nella Walters gbr 3:36:12

Kompletní seznam výsledků z Maraton Praha


Výsledky minulých let:

Výsledky Maraton Praha 2023

Výsledky Muži 2023

PosNameNat.Time
1 Alexander Mutiso KEN 02:05:09
2 Sisay Lemma ETH 02:06:26
3 Philemon Rono KEN 02:06:51
4 Justus Kangogo KEN 02:07:40
5 Takayuki Iida JPN 02:09:34
6 Yuichi Yasui JPN 02:10:33
7 Yuma Hattori JPN 02:10:34
8 Abbabiya Simbassa USA 02:10:34
9 Elkanah Kibet USA 02:10:43
10 Justin Kent CAN 02:13:07
11 Krystian Zalewski POL 02:16:28
12 Kyoya Tsujino JPN 02:17:17
13 Panagiotis Karaiskos GRC 02:19:01
14 Vít Pavlišta CZE 02:19:14
15 Ondřej Fejfar CZE 02:19:54
16 Hon Nip Hanniel Chow CHN 02:19:55
17 Yann Havlena CZE 02:20:23
18 Carl Avery GBR 02:20:30
19 Vladimír Marčík CZE 02:21:15
20 Petr Pechek CZE 02:21:54
21 Matěj Zima CZE 02:24:22
22 Kai Lok Wong CHN 02:25:31
23 Dario Castro Perez MEX 02:25:58
24 Shogo Nakamura JPN 02:26:12
25 Petr Hošna CZE 02:26:37
26 Karel Splítek CZE 02:28:48
27 Francisco Urbano Sales ESP 02:29:08
28 Michal Burian CZE 02:30:45
29 Garod Alexis FRA 02:31:29
30 Roger Königs BEL 02:31:38

Výsledky Ženy 2023

PosNameNat.Time
1 Workenesh Edesa ETH 02:20:42
2 Margaret Wangari KEN 02:23:52
3 Viola Kibiwot KEN 02:24:54
4 Pamela Rotich KEN 02:27:35
5 Julien Mélody FRA 02:29:07
6 Sintayehu Lewetegn ETH 02:29:42
7 Moira Stewartová CZE 02:31:54
8 Barbora Macurová CZE 02:35:25
9 Iwona Bernardelli POL 02:35:28
10 Eva Filipiová CZE 02:43:50
11 Petra Pastorová CZE 02:44:38
12 Kateřina Kašparová CZE 02:44:43
13 Gloria Joana Privileggio GRC 02:44:53
14 Barbora Jíšová CZE 02:45:25
15 Lenka Koubková CZE 02:54:39
16 Magdalena Čejková CZE 02:57:54
17 Simona Tumová CZE 02:59:00
18 Irina Juliana Pabon COL 03:00:23
19 Eva Šimonovská CZE 03:02:21
20 Iveta Furáková SVK 03:04:53
21 Igor Morgunov LVA 03:05:19
22 Martina Recalde CHE 03:05:22
23 Yazmin Vallejo MEX 03:06:10
24 Alena Zajickova CZE 03:06:55
25 Zuzana Adamčíková SVK 03:10:22
26 America Aznar CAN 03:11:21
27 Martina Nailen Ahumada ARG 03:12:17
28 Kateřina Šeděnková CZE 03:14:37
29 Eva Štěpánková CZE 03:14:38
30 Karolína Zádrapová CZE 03:14:41

Výsledky Maraton Praha 2022

Výsledky Muži: Top 100

RankNameNat.Time
1 Nobert Kigen KEN 02:07:54
2 Kelkile Woldaregay ETH 02:08:30
3 Yitayal Zerihun ETH 02:08:44
4 Edwin Kosgei KEN 02:08:58
5 Ronald Korir KEN 02:09:53
6 Workneh Serbessa ETH 02:12:37
7 Geoffrey Yegon KEN 02:13:04
8 Nicolaï Saké BEL 02:16:49
9 Yuma Hattori JPN 02:18:06
10 Jiří Homoláč CZE 02:18:43
11 Petr Pechek CZE 02:21:06
12 Ondřej Fejfar CZE 02:23:26
13 Tomáš Křivohlávek CZE 02:26:19
14 Tomáš Edlman CZE 02:28:54
15 Karel Splítek CZE 02:29:03
16 Jan Mrázek CZE 02:29:19
17 Dominik Chlupáč CZE 02:32:12
18 Michal Procházka CZE 02:33:53
19 Stanislav Rada CZE 02:34:54
20 Tommy Betterbed USA 02:34:55
21 Philipp Baar DEU 02:35:20
22 Matthew Herzig USA 02:36:18
23 Petr Macek CZE 02:36:48
24 Harald Thorstein NOR 02:37:01
25 Jakub Exner CZE 02:38:13
26 Jan Kárník CZE 02:38:58
27 Fabien Tetelin FRA 02:38:58
28 Václav Slípka CZE 02:38:58
29 Julien Lebreton FRA 02:40:51
30 Vojtěch Čabala CZE 02:41:43
31 Jan Pernica CZE 02:41:52
32 Martin Frelich CZE 02:41:58
33 Leon Graumans NLD 02:42:03
34 David Vaněk CZE 02:42:07
35 Gunther Jaenicke DEU 02:41:56
36 Jaromír Hradecký CZE 02:42:32
37 Finn Nugent GBR 02:42:38
38 Adam Irons USA 02:42:42
39 Adam Korecký CZE 02:43:24
40 Piotr Cociuc MDA 02:43:48
41 Marcin Grzegorowski POL 02:43:53
42 Jan Dostál CZE 02:43:54
43 Guillaume Chollet FRA 02:44:04
44 Pawel Kida POL 02:44:06
45 Filip Bukovjan CZE 02:44:17
46 Sören Plag DEU 02:44:48
47 Tomas Drabek CZE 02:44:54
48 Ladislav Doležal CZE 02:44:58
49 Fabrizio Mattioli ITA 02:44:58
50 Dennis De Knijff NLD 02:45:00
51 Tomas Langgård NOR 02:45:38
52 Leoš Pelouch CZE 02:45:51
53 Daniel Kučera CZE 02:46:30
54 Righetti Stéphane FRA 02:46:27
55 Pavel Fuksa CZE 02:46:42
56 Zdenek Zoubek CZE 02:46:50
57 Antonino Olefs BEL 02:46:46
58 Luca Galliani ITA 02:47:21
59 Vittorio Langella ITA 02:47:23
60 Tomáš Mika CZE 02:47:48
61 Ríša Pleticha CZE 02:48:02
62 Rastislav Kalina SVK 02:48:02
63 Stanislav Kuznetsov RUS 02:48:07
64 Daniel Orálek CZE 02:48:11
65 Ondřej Dominik CZE 02:48:14
66 Petr Mundil CZE 02:48:20
67 Matthew Fabbro CAN 02:48:32
68 Jan Kočíb CZE 02:48:43
69 Aliuska Pena Ramirez ITA 02:49:22
70 Francisco Sanchez Pintor ESP 02:49:20
71 German Airaldo ARG 02:49:28
72 Jan Benko CZE 02:49:29
73 Lukáš Klíma CZE 02:49:52
74 Kevin Alfers BEL 02:49:42
75 Robert Dreßler DEU 02:49:52
76 Jamal Soufane BRA 02:50:00
77 Maxime Bondue FRA 02:49:59
78 Wolfgang Theisinger DEU 02:50:21
79 Radovan Vilk SVK 02:50:45
80 Jiří Lipka CZE 02:51:02
81 Constantin Ghervas MDA 02:51:14
82 Vladimír Šrámek SVK 02:51:28
83 Marek Škapa CZE 02:51:37
84 Vatroslav Haramustek HRV 02:51:32
85 Jan Friček CZE 02:52:05
86 Roberto Piancatelli ITA 02:49:40
87 Nicolas Vermeesch FRA 02:52:11
88 Martin Buček CZE 02:52:38
89 Martin Kubíček CZE 02:52:45
90 Lukáš Kocur CZE 02:52:50
91 Jaroslav Kubrický SVK 02:52:47
92 Mohamed Oueslati FRA 02:53:15
93 Petr Lajtkep CZE 02:53:38
94 Asko Valdmann EST 02:53:54
95 Simon Wright IRL 02:54:07
96 Pavel Frelich CZE 02:54:22
97 Dmitrii Pokaliukhin RUS 02:54:33
98 Adam Žanda CZE 02:54:31
99 Jędrzej Karpiński POL 02:54:46
100 Filip Šinágl CZE 02:54:54

Výsledky Ženy: Top 100

RankNameNat.Time
1 Bekelech Borecha ETH 02:22:56
2 Purity Changwony KEN 02:25:11
3 Sintayehu Hailemichael ETH 02:25:20
4 Waganesh Amare ETH 02:27:57
5 Risper Chebet KEN 02:29:54
6 Birho Gidey ETH 02:37:28
7 Marcela Joglová CZE 02:39:23
8 Sofiya Chegen ETH 02:43:12
9 Barbora Macurová CZE 02:45:42
10 Petra Pastorová CZE 02:46:30
11 Barbora Jíšová CZE 02:48:29
12 Eva Filipiová CZE 02:51:21
13 Tereza Zuzánková CZE 02:51:53
14 Malene Meyer DNK 02:52:18
15 Lenka Koubková CZE 02:55:21
16 Lenka Dědičová CZE 02:55:12
17 Hannah Sassnink DEU 02:58:57
18 Eszter Csillag HUN 02:59:28
19 Barbora Nováková CZE 03:03:05
20 Eva Šimonovská CZE 03:04:37
21 Regina Procházková CZE 03:05:43
22 Magdalena Čejková CZE 03:07:28
23 Eliška Vlachová Hutová CZE 03:07:53
24 Eugenia Boffo ITA 03:09:42
25 Michaela Luňáčková CZE 03:11:10
26 Lonneke Kok NLD 03:12:06
27 Romana Rudolf Lojková CZE 03:12:31
28 Anna Luty Legutko POL 03:13:47
29 Veronika Králová CZE 03:14:21
30 Iva Kroužilová CZE 03:14:50
31 Jana Fixova CZE 03:15:20
32 Annabel Beeching GBR 03:14:56
33 Simona Tůmová CZE 03:16:08
34 Daniela Treglerová CZE 03:16:12
35 Kateřina Šeděnková CZE 03:16:50
36 Blanka Šindelářová CZE 03:16:22
37 Eva Kučerová CZE 03:16:37
38 Catherine Tudor Jones GBR 03:17:57
39 Yazmin Vallejo MEX 03:20:07
40 Pavlína Broďáni CZE 03:18:45
41 Kateřina Rottová CZE 03:23:23
42 Edit Paszti HUN 03:23:54
43 Olga Lebedová CZE 03:24:19
44 Lenka Horáková CZE 03:24:46
45 Veronika Roudnická CZE 03:25:53
46 Anne-Celine Girard FRA 03:25:20
47 María Rosa Romero ESP 03:25:56
48 Birgit Schulz DEU 03:24:56
49 Tereza Dědičová CZE 03:25:43
50 Denisa Štukbauerová CZE 03:24:58
51 Ivana Vávrů CZE 03:26:56
52 Eva Perglerová CZE 03:27:30
53 Milena Baráková CZE 03:26:28
54 Kristýna Otevřelová CZE 03:28:37
55 Kateřina Kapletová CZE 03:26:56
56 Michaela Dimitriadu CZE 03:30:26
57 Hana Štefaničová CZE 03:30:23
58 Iva Fagre CZE 03:29:33
59 Michala Mizerová CZE 03:29:25
60 Karin Kamdron EST 03:31:02
61 Betka Danova SVK 03:31:18
62 Kateřina Janíčková CZE 03:31:04
63 Petra Davídková CZE 03:33:05
64 Mirela Resteman ROU 03:30:19
65 Lenka Kůsová CZE 03:31:28
66 April Jelinek USA 03:32:23
67 Silvia Savatsa ITA 03:33:49
68 Lenka Berrouche CZE 03:34:17
69 Natalia Martínez Orta ESP 03:33:36
70 Jana Fílová CZE 03:32:17
71 Dana Vitoušová CZE 03:32:42
72 Sheng Ling Chen TWN 03:34:02
73 Lara Krug ZAF 03:35:05
74 Kateřina Vrbková CZE 03:32:18
75 Pavla Vrbková CZE 03:32:18
76 Lucie Horelicová CZE 03:30:48
77 Anita Gorna POL 03:35:51
78 Camille Lesur FRA 03:35:04
79 Linda Hájková CZE 03:36:21
80 Jessica Gansbühler DEU 03:33:08
81 Claudia Rainer AUT 03:28:23
82 Pavla Zárubová CZE 03:38:37
83 Lucie Zona CZE 03:34:29
84 Olga Kantová CZE 03:37:38
85 Nela Bouchalová CZE 03:34:46
86 Alessandra Gasparini ITA 03:38:56
87 Marie Nedvědová CZE 03:35:10
88 Kaylee Hawkins GBR 03:40:31
89 Camelia Reghini ROU 03:37:58
90 Blanka Selucká CZE 03:41:09
91 Kirstie Lee Gee GBR 03:40:08
92 Mahuliena Krištanová SVK 03:41:19
93 Sabrina Marchesin ITA 03:41:52
94 Vendula Špáňová CZE 03:42:19
95 Zdeňka Komárková CZE 03:38:00
96 Ivana Butoracova SVK 03:42:19
97 Klára Dokulilová CZE 03:40:40
98 Janka Prekup-Sztruhár HUN 03:42:16
99 Ivana Martinčíková CZE 03:42:30
100 Beata Norek-Ciszak POL 03:41:41

Výsledky Maraton Praha 2019

Výsledky Muži: Top 60

PořadíJménoNárodnostOficiální
1 Dawit Wolde ETH 02:06:18
2 Aychew Bantie ETH 02:06:23
3 Amos Kipruto KEN 02:06:46
4 Solomon Kirwa Yego KEN 02:07:30
5 Hamid Ben Daoud ESP 02:08:14
6 Paul Muchemi Maina KEN 02:09:17
7 Girmaw Amare ISR 02:09:54
8 Nicodemus Kipkurui Kimutai KEN 02:10:00
9 Goitom Kifle ERI 02:10:18
10 Yohanes Ghebregergis ERI 02:11:49
11 Bethwel Kipkemboi Rutto KEN 02:11:59
12 Benard Kiprop Kipyego KEN 02:15:21
13 Vít Pavlišta CZE 02:16:30
14 Jiří Homoláč CZE 02:21:23
15 Petr Pechek CZE 02:22:21
16 David Vaš CZE 02:23:05
17 Christoforos Merousis GRC 02:24:01
18 Thomas Rivers Puzey USA 02:26:56
19 Bjørn Ivar Nilsen NOR 02:29:19
20 Luboš Gaisl CZE 02:29:45
21 Jakub Exner CZE 02:31:49
22 Milan Hochmut CZE 02:31:54
23 Thomas Villemin FRA 02:31:56
24 Milan Janoušek CZE 02:33:52
25 Joe Croft GBR 02:33:59
26 David Pavlišta CZE 02:35:31
27 Jan Žaloudek CZE 02:35:57
28 Jeremy Pignard FRA 02:36:50
29 Petr Hošna CZE 02:36:55
30 Andreas Yiafas CYP 02:37:36
31 Lukáš Mrázek CZE 02:37:39
32 Libor Eremka CZE 02:37:49
33 Petr Luhan CZE 02:38:15
34 Rene Masser AUT 02:38:25
35 Oldřich Kokošek CZE 02:38:29
36 Miloš Maryška CZE 02:39:01
37 Jan Rada CZE 02:39:10
38 Michal Procházka CZE 02:39:10
39 Trym Myrvang NOR 02:39:16
40 Stanislav Rada CZE 02:39:17
41 Martin Frelich CZE 02:39:21
42 Romain Meunier FRA 02:39:22
43 Matthias Walter ITA 02:39:27
44 Petr Macek CZE 02:39:29
45 Jan Sunka CZE 02:39:33
46 Rafał Bardziński POL 02:39:44
47 Oleksandr Sitkovskyy UKR 02:39:54
48 Jiří Pillar CZE 02:40:04
49 Jan Bartas CZE 02:40:10
50 Jakub Janíček CZE 02:40:23
51 Jakub Stejskal CZE 02:40:35
52 Jan Vetchý CZE 02:40:49
53 Robert Heczko CZE 02:41:19
54 Filip Van Cauwenberghe BEL 02:41:40
55 Jaroslav Blažek CZE 02:41:53
56 Martin Šindelář CZE 02:42:24
57 Jan Fousek CZE 02:42:53
58 Mattia Bobbo ITA 02:42:59
59 Jiří Franz CZE 02:43:12
60 Daniel Kučera CZE 02:43:24

Výsledky Ženy: Top 60

PořadíJménoNárodnostOficiální
1 Lonah Chemtai Salpeter ISR 02:19:46
2 Shitaye Eshete BHR 02:22:39
3 Genet Yalew ETH 02:24:34
4 Kellyn Taylor USA 02:26:27
5 Lucy Cheruiyot KEN 02:27:16
6 Hellen Jepkurgat KEN 02:29:10
7 Catherine Bertone ITA 02:31:07
8 Leslie Sexton CAN 02:31:51
9 Elisa Stefani ITA 02:33:36
10 Diane Nukuri USA 02:33:38
11 Hanna Vandenbussche BEL 02:36:49
12 Ilona Marhele LVA 02:37:29
13 Dylan Hassett IRL 02:39:55
14 Petra Pastorová CZE 02:42:23
15 Tereza Ďurdiaková CZE 02:47:17
16 Barbora Jíšová CZE 02:48:10
17 Regina Procházková CZE 02:49:00
18 Martina Tresch CHE 02:51:16
19 Ivana Sekyrová CZE 02:51:31
20 April Lund USA 02:51:55
21 Kateřina Kašparová CZE 02:56:24
22 Jana Zímová CZE 02:57:19
23 Kristýna Klapetková CZE 02:57:59
24 Abby Solms ZAF 02:58:05
25 Barbora Nováková CZE 02:58:32
26 Eva Filipiová CZE 02:58:50
27 Sofia Emelianenko RUS 02:59:56
28 Šárka Vyštejnová CZE 03:01:31
29 Julia Andreou CYP 03:04:29
30 Lide Azkue ESP 03:05:28
31 Ivana Líšková SVK 03:09:14
32 Tereza Chlupová CZE 03:11:47
33 Michaela Dimitriadu CZE 03:11:51
34 Blanka Šindelářová CZE 03:11:55
35 Marianela Balinotti ARG 03:12:48
36 Martina Bradáčová CZE 03:12:51
37 Hanka Hálová CZE 03:12:51
38 Kateřina Houfková CZE 03:13:54
39 Florence Herault FRA 03:15:11
40 Kateřina Rottová CZE 03:15:14
41 Radka Jedličková CZE 03:15:47
42 Laura Podrecca ITA 03:15:55
43 Cecilie Hjorth Christensen DNK 03:16:02
44 Saltanat Kazybayeva KAZ 03:16:23
45 Veronika Králová CZE 03:16:26
46 Dalit Levin ISR 03:16:30
47 Martina Mijokovic SWE 03:16:38
48 Eliška Kulhavá CZE 03:17:03
49 Sofia Evnert SWE 03:17:53
50 Conceição Grare PRT 03:17:55
51 Zuzana Hofová CZE 03:18:18
52 Jana Vrlová CZE 03:18:49
53 Daniela De Stefano ITA 03:19:26
54 Katerina Kovac CZE 03:20:20
55 Veronika Kubičková CZE 03:20:40
56 Petra Jirků CZE 03:20:44
57 Iveta Fořtová CZE 03:20:58
58 Alice Petersson SWE 03:21:03
59 Jana Kabrtova CZE 03:21:14
60 Pernilla Karman SWE 03:21:32

Všechny výsledky a fotografie z Maraton Praha

Kommentar schreiben

Senden

Weitere interessante Themen

 
 
 

More sports

Bestzeit-Club
Blogheim.at Logo