Wyniki LIVE i oficjalne rankingi z Nocny Wroclaw Polmaraton.

Listy wyników od Nocny Wroclaw Polmaraton na 18.06.2022. Na tej stronie można również znaleźć rankingi z poprzednich lat (2019).

Wyniki Nocny Wroclaw Polmaraton 2022

Wyniki - Top 100

Msc Nazwisko Klub M/K Czas
1 Kozłowski Patryk Rltl Optima Radom M 01:05:11
2 Olejarz Artur Mkl Szczecin M 01:06:22
3 Dworczak Nikodem M 01:06:30
4 Mevsha Mykola Achilles Leszno M 01:06:47
5 Kaczor Mateusz Rltl Optima Radom M 01:07:13
6 Mrówka Mateusz Kwk Marcelradlinioki W Biegu M 01:10:30
7 Pawłowski Patryk Rltl Optima Radom M 01:10:51
8 Stajniak Bartłomiej #stajniakteam Azs Po M 01:11:27
9 Czyżkowski Paweł Team Kopeć M 01:12:24
10 Pawełczak Mateusz Wybierz M 01:12:30
11 Gorzelańczyk Jakub Mks Siechnice M 01:12:47
12 Jackiewicz Monika Mkl Szczecin K 01:13:34
13 Chatys Przemysław Ku Azs Politechnika Opolska Akademia Biegania M 01:14:21
14 Mach Angelika Azs Umc Lublin K 01:14:24
15 Veretska Valentyna K 01:14:42
16 Gosiewski Krzysztof Cwzs Zawisza Bydgoszcz M 01:14:58
17 Kokot Daniel Rajsport Active M 01:15:47
18 Raczyński Paweł Team Draczyński M 01:16:01
19 Grajek Mateusz Kb Czarne Wilki M 01:16:17
20 Pociecha Tomasz Radekkleczek. Pl M 01:16:44
21 Garliński Łukasz Kb Krokus Kwiatkowice M 01:17:19
22 Lamperski Marcin Mlamperski_run Dąbrowskiteam M 01:17:28
23 Brzezińska Aleksandra Mkl Toruń K 01:17:32
24 Soloch Maciej Wroniecki Klub Biegacza M 01:17:32
25 Dzierwa Marcin Nowa Huta Team M 01:17:59
26 Domagała Piotr M 01:18:09
27 Fedorowicz Jacek Kb Vamos Amigos Wrocław M 01:18:24
28 Nehring Karol M 01:18:27
29 Kabat Damian M 01:18:42
30 Kaczyńska Paulina Pomorze Stargard K 01:18:43
31 Kardas Maciej M 01:18:46
32 Cieśla Sebastian Kghm Zg Run M 01:19:06
33 Centka Jakub M 01:19:15
34 Michałków Beata Korkonoszrunningteam K 01:19:22
35 Garcorz Dawid Mafia Team Lubliniec M 01:19:40
36 Wróblewski Wojciech M 01:19:43
37 Durczyński Wojciech Guenther Polska M 01:19:50
38 Sommer Tomasz Zbrojownia Sulechow M 01:20:08
39 Ślęzak Piotr Ślęzak Team M 01:20:11
40 Burchacki Przemysław Athletics Team Prusice M 01:20:15
41 Domerecki Krzysztof Qualichairs M 01:20:31
42 Rosinski Patryk Za Linią Mety M 01:20:37
43 Bahuk Aliaksandr Klb Viktoria Irun-brest M 01:20:43
44 Chmielorz Józef Carbon Silesia Sport M 01:21:00
45 Makowiecki Damian Wściekłe Dziki M 01:21:22
46 Nowicki Mateusz Autommatt M 01:21:24
47 Kusal Tomasz Automatt M 01:21:24
48 Barnaś Piotr M 01:21:27
49 Pawełczak Barbara Wybierz K 01:21:29
50 Łaba Mateusz 140minut. Pl M 01:21:33
51 Strzelczak Michał Eurovent Athletics M 01:21:33
52 Orłowski Łukasz M 01:21:36
53 Malatyński Marcin Zryw Parzymiechy M 01:21:52
54 Osowski Paweł Stowarzyszenie Maraton Dębno M 01:21:53
55 Mroczkowski Karol Aloha Triathlon Team M 01:21:54
56 Liputa Grzegorz Aloha Triathlon Team M 01:21:56
57 Patas Magdalena Ku Azs Politechnika Opolska Akademia Biegania K 01:21:58
58 Konarski Bartosz Erakawy M 01:22:04
59 Pratkowiecki Wojciech Arkadiusz Gardzielewski Running Team M 01:22:09
60 Miara Dawid 731712814 M 01:22:17
61 Rabenda Marcin Olaws Złotoryja M 01:22:21
62 Szewczyk Marcin M 01:22:25
63 Stanisławski Filip M 01:22:26
64 Dąbrowski Andrzej 140minut. Pl M 01:22:32
65 Rezai Ali Lg Wien M 01:22:35
66 Smolak Dawid Warszawskibiegacz. Pl M 01:22:35
67 Jabłoński Dariusz Giża Team M 01:22:51
68 Zając Bartosz Bz Training System Krakowska Akademia Lekkoatletyki M 01:22:54
69 Tarsa Tomasz Wolsztyński Klub Biegowy M 01:22:54
70 Owczarek Tomek M 01:22:56
71 Hofman Dariusz Team Terminatorun M 01:22:59
72 Puk Adam Maratończyk Poznań M 01:22:59
73 Krajewski Marek 4k Legnica M 01:23:05
74 Szkodziński Tomasz - M 01:23:08
75 Warchoł Dariusz Kghm Zg Run M 01:23:09
76 Nowak Piotr M 01:23:12
77 Grad Łukasz Fitness Piekary Legnica M 01:23:13
78 Bednarek Grzegorz Ks Gepard Kępno M 01:23:15
79 Pontus Robert Cob Pędzikiem Do Mety ) M 01:23:18
80 Urbańczyk Jakub M 01:23:28
81 Owczarek Andrzej Dtr Biega Mario Team M 01:23:28
82 Łuc Andrzej Air Zone Polska Running Team M 01:23:29
83 Perdion Paweł Tempo Dzida M 01:23:34
84 Knesz Krzysztof M 01:23:37
85 Pelc Paweł Lomag Software M 01:23:39
86 Ficner Anna Olaws Złotoryjamks Siechnice K 01:24:09
87 Szymański Sylwester Szczecineccy Biegacze M 01:24:09
88 Bondrow Krzysztof 23 Śląski Pułk Artylerii M 01:24:14
89 Kuczyński Albert Sbrt Wrocław M 01:24:16
90 Szajda Tomasz Fehlau Run Team M 01:24:22
91 Kluz Marcin Pro-run Wrocław M 01:24:25
92 Gromala Krzysztof Wosiek Team M 01:24:26
93 Mielnik Wojtek Ttszczecin M 01:24:29
94 Matczuk Rafal M 01:24:29
95 Harzowski Mateusz M 01:24:36
96 Bagiński Krzysztof M 01:24:40
97 Michalski Mikołaj Wybierz M 01:24:45
98 Rękowicz Paweł M 01:24:45
99 Marchewka Łukasz M 01:24:45
100 Rudnik Tomasz Becomeone M 01:24:47

Pełna lista wyników od Nocny Wroclaw Polmarathon


Wyniki z lat ubiegłych:

Wyniki Nocny Wroclaw Polmaraton 2019

Wyniki - Top 100

MscNazwiskoKlubM/KCzas
1 Gelau Getaye M 01:04:38
2 Kozłowski Artur Sanprobi Active&sport M 01:05:03
3 Kulka Szymon Grunwald Poznan M 01:05:13
4 Tuei Hosea Kiplagat M 01:07:40
5 Kosgei Mathew M 01:07:41
6 Jastrzębski Kamil Duklanowski Teamskb Kraśnik M 01:07:42
7 Putyra Adam Kfc Runner M 01:09:36
8 Gosiewski Krzysztof M 01:10:38
9 Witek Andrzej 140minut. Pl M 01:10:59
10 Shafar Oleksandra K 01:12:15
11 Zając Bartosz Bz Training System M 01:12:17
12 Korir Caroline Jebet K 01:12:18
13 Pawełczak Mateusz Kb Florian Zajączki Drugie M 01:13:49
14 Hryciuk Łukasz Brat Albert Team M 01:14:15
15 Gronostaj Grzegorz Opera Software M 01:14:31
16 Urbaszek Krystian Wanda Panfil Team M 01:14:33
17 Helon Radosław Mkl Szczecin M 01:14:58
18 Gułaj Artur M 01:14:59
19 Lamperski Marcin Dąbrowski Team Lamperski_run M 01:15:05
20 Fedorowicz Jacek Kb Vamos Amigos Wrocław M 01:15:29
21 Raczyński Mikołaj Biegajacyfilozof. Pl M 01:15:30
22 Kokot Daniel Rajsport Active M 01:15:55
23 Mbatha Ruth Nundu K 01:15:57
24 Sobota Martin Eurovent Athletics Opole M 01:16:14
25 Pelc Paweł Lomag Software M 01:16:14
26 Błach Łukasz M 01:16:14
27 Stefanowicz Monika Wks Grunwald Poznań K 01:16:55
28 Stefanowicz Krzysztof Stefanowicz Running Academy M 01:16:56
29 Lehonkova Nataliya Achilles Leszno K 01:16:56
30 Sommer Tomasz Zbrojownia Sulechow M 01:16:58
31 Kadłuczka Jan Sprinter Głogówek-walce M 01:16:58
32 Tyburek Rafał Essity M 01:17:07
33 Mrugała Andrzej Kluczborska Grupa Biegowa M 01:17:11
34 Kozłowicz Tomasz Oborygeni M 01:17:43
35 Waśniewski Piotr Kb Vamos Amigos M 01:17:55
36 Gołębiewski Sebastian M 01:17:57
37 Grajek Mateusz Kb Czarne Wilki M 01:17:57
38 Arnold Przemyslaw Pwc Running M 01:17:59
39 Roskosz Bartosz Jelcz Triathlon Project M 01:18:06
40 Koziarz Przemysław Inżynieria Biegania Team M 01:18:07
41 Durczyński Wojciech Guenther Polska M 01:18:25
42 Szymański Sylwester Ulks Barwice M 01:18:40
43 Orłowski Łukasz Get Run M 01:18:53
44 Karcz Artur Piotr Pobłocki Team M 01:18:57
45 Ślęzak Piotr Ślęzak Team M 01:19:10
46 Bialobrzewski Slawomir M 01:19:26
47 Mirowski Sławomir Wkb Piast Wrocław M 01:19:35
48 Osowski Paweł Brat Albert Team M 01:19:36
49 Ozga Waldemar Pebeka Lubin M 01:19:40
50 Sobczak Daniel Kb Sobótka M 01:19:41
51 Buk Dominik M 01:19:42
52 Zdrowowicz Adam Edi Team Zgorzelec M 01:19:43
53 Wójcik Paweł Zadyszka Oświęcim M 01:19:44
54 Pisarek Maciej M 01:19:48
55 Jasiński Artur Wieluń Biega M 01:19:55
56 Wendland Michal Trenujznami. Pl M 01:19:56
57 Olszyna Łukasz Pratt&whitney Kalisz M 01:19:58
58 Kocenda Wojciech Pro-run Wrocław M 01:20:01
59 Suchecki Łukasz M 01:20:10
60 Niepokój Patryk M 01:20:14
61 Wąchała Damian M 01:20:22
62 Jędrzejczyk Łukasz #ggronostajteam M 01:20:24
63 Krajda Mateusz Bieging Team Zelów M 01:20:27
64 Stasik Marek Mks Siechnice M 01:20:29
65 Kowalski Konrad Trenujznami. Pl M 01:20:38
66 Turek Emil Kol Wrocław M 01:20:41
67 Sadowski Adrian M 01:20:41
68 Jankowski Grzegorz Kghm Zg Run M 01:20:44
69 Matejczuk Emil Kghm Zg Run M 01:20:54
70 Pająk Sebastian M 01:21:01
71 Rzepka Bernard #sobasteam M 01:21:02
72 Napieraj Dominika K 01:21:03
73 Piszczatowski Wojciech Orange Polska M 01:21:03
74 Czarnota Dariusz M 01:21:04
75 Ficner Anna Olaws Złotoryjamks Siechnice K 01:21:08
76 Deutschman Piotr Gt Rat M 01:21:09
77 Moczek Tomasz Cross Straceńców Team M 01:21:13
78 Wolański Jan Orzeł Marszowice M 01:21:14
79 Bąkowicz Kamil Aktywni Kamieńsk M 01:21:15
80 Kłonowski Tomasz Gardzielewski Running Team M 01:21:15
81 Juszczak Tomasz Kb Florian Zajączki Drugie M 01:21:18
82 Gęsiak Arkadiusz Wieluń Biega M 01:21:18
83 Żurad Łukasz M 01:21:22
84 Bryl Karol Irc Kowale M 01:21:22
85 Mirowski Kamil M 01:21:24
86 Pawłowski Tomasz Oz Jftc M 01:21:24
87 Banaszewski Jakub Opera Software M 01:21:40
88 Michalak Jakub Mks Siechnice M 01:21:45
89 Popadiak Beata Asics Frontrrunner Polska K 01:21:48
90 Konarski Bartosz Erakawy M 01:21:51
91 Gulacz Michał Sudeckie Wycieczki Biegowe M 01:21:53
92 Szymański Krzysztof M 01:21:57
93 Kuriata Robert Zlb Złotoryja M 01:22:05
94 Buchta Adam M 01:22:06
95 Wcisło Grzegorz Pro-run Wrocław M 01:22:09
96 Dąbrowski Andrzej Pro-run Wrocław M 01:22:10
97 Dąbrowski Sławomir M 01:22:12
98 Regimowicz Tomasz Team Draczyński M 01:22:23
99 Muniak Paweł M 01:22:24
100 Łaba Mateusz M 01:22:25

Wszystkie wyniki i zdjęcia z Nocny Wroclaw Polmarathon

Blogheim.at Logo